Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

O kaip mergaites su Hauschkos tusais akims? Atsiliepkit kas turit - ar gerai dazo, netepa, pastorina, pailgina? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 08, 15:17)
Gal oda pradeda valytis  smile.gif

o tonikas neturetu sutraukti poru? g.gif
Man ir nuo logonos kremo tai buvo g.gif tai dabar ir nzn naudot toliau ar nebe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 08, 14:12)
maniskis galioja iki 2010m. kazkurio men., atrodo kovo  unsure.gif  As pastebejau kad po kurio laiko siek tiek isryskeja poros (aisku jos ne milziniskos ir kitas zmogus gal ju nepastebetu ant mano veido, bet as matau  unsure.gif )

O man tai neatrodo, kad kas valytųsi, kad čia normalus toks efektas ax.gif man nuo Dr. Alkaičio poros išryškėjo ir aš tai laikau kosmetikos trūkumu, netikimu man, nes pvz. kai naudojau kitas natūralias kosmetikos priemones tiek tų ryškių porų nebuvo, bet tai nereiškia, kad oda buvo užteršta ir atrodė nekaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gwen @ 2009 02 08, 17:48)
O kaip mergaites su Hauschkos tusais akims? Atsiliepkit kas turit - ar gerai dazo, netepa, pastorina, pailgina?  mastau.gif


as turejau volume, tai man vienintelis jo minusas, kad neatsparus dregmei- greiciau issiteplioja paakiai nei kaip budavo su sintetiniais. O del dazymo tai man viskas tiko smile.gif nors forume kazkas minejo, kad labiau patiko paprastas, o ne volume.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 02 08, 18:09)
O man tai neatrodo, kad kas valytųsi, kad čia normalus toks efektas ax.gif man nuo Dr. Alkaičio poros išryškėjo ir aš tai laikau kosmetikos trūkumu, netikimu man, nes pvz. kai naudojau kitas natūralias kosmetikos priemones tiek tų ryškių porų nebuvo, bet tai nereiškia, kad oda buvo užteršta ir atrodė nekaip rolleyes.gif

as galvoju, kad as gal tokia priekabi doh.gif dar panaudosiu toliau, ziuresim kaip bus g.gif

O jei isryskina poras, tai reiskia per riebus kremas odai, ar kaip suprast? g.gif
Atsakyti
Merginos pervedant pinigus nesusidūrėt su problema kai netelpa banko kodo skaičiai į langelius(tarpus ištryniau).
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 02 08, 17:31)
Merginos pervedant pinigus nesusidūrėt su problema kai netelpa banko kodo skaičiai į langelius(tarpus ištryniau).

Susidūriau biggrin.gif Kai padarai copy-paste iš pvz. laiško į banko sąskaitą ir tik tada ištrini tarpus, tai trūksta keturių paskutinių skaičių ir tada rašo "neteisingas IBAN..." biggrin.gif Bet niekada nerašo dėl to, kad netelpa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gwen @ 2009 02 08, 16:48)
O kaip mergaites su Hauschkos tusais akims? Atsiliepkit kas turit - ar gerai dazo, netepa, pastorina, pailgina?  mastau.gif

na, kiek merginu rase, tai daugiau duoda naturalu efekta (vos vos paryskina).
Atsakyti
QUOTE(Gwen @ 2009 02 08, 17:48)
O kaip mergaites su Hauschkos tusais akims? Atsiliepkit kas turit - ar gerai dazo, netepa, pastorina, pailgina?  mastau.gif


labai gerai dažo, paryškina, trupinėlį gal pastorina ir tausoja blakstienas thumbup.gif Neatsparus tik vandeniui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 02 08, 18:53)
Susidūriau biggrin.gif Kai padarai copy-paste iš pvz. laiško į banko sąskaitą ir tik tada ištrini tarpus, tai trūksta keturių paskutinių skaičių ir tada rašo "neteisingas IBAN..." biggrin.gif Bet niekada nerašo dėl to, kad netelpa g.gif


O tai ką tokią sąskaitą ir siūsti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 02 08, 19:05)
na, kiek merginu rase, tai daugiau duoda naturalu efekta (vos vos paryskina).



vienas hauschkos yra papratsa, o kitas volume tusas. Tai kiek skaiciau atsiliepimu, tas paprastas vos vos paryskina, o apie volume visai geri atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 02 09, 10:48)
O tai ką tokią sąskaitą ir siūsti? g.gif

Nekopijuok, o persirašyk sąskaitą ir kiekvieną raidelę ir skaičiuką ranka suvesk - viskas bus gerai. Arba jei jau kopijuoji, tai labai atidžiai pažiūrėk į sąskaitos pabaigą, ar yra paskutiniai keturi skaičiai.
Jei sąskaita neteisingai parašai nieko toliau nepadarysi, bet vietos tikrai netrūksta biggrin.gif Aš pati turiu sąskaitos trijuose bankuose iš siuntinėju į įvairius bankus, tai tokios problemos - nėra bigsmile.gif
Atsakyti