Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

Astute, as uz patikimesne firma, net jei ji brangesne

t.y. uz UPS

ax.gif
Atsakyti
Sakykit, kodel radau alkoholi tonike ir kreme(ir dar pacioj pradzioj beveik)? blink.gif blush2.gif Gal jau kalbejot apie tai, bet as nerandu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2009 02 06, 21:00)
as siuo metu naudoju misinuka T zonai (aliejus +gesichtsmilch) tada ant zandu tik gesichtsmilch ir po kurio laiko dar roziu klasikini uztepu kai ypac salta arba Toenungscreme (ta krema su bronzantu) Liuks!

Nuraminai karsta.gif O tai mūsų odelė turbūt panaši ir aš noriu šiuos produktus pirkti drinks_cheers.gif
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 06, 22:05)
TAIGI KA MONOTE APIE UPS KAINAS?

Manau normalios, nes esu praktiškai susidūrusi ir nenusivylusi smile.gif Už patikimumą sutinku pamokėti brangiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 06, 23:05)
gaunasi 13.80 Lt manau nera labai daug... Ka Jus manote?


normali kaina drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal galeciau gauti sarasa su Hauschkos kosmetikos kainomis i Simona@satnet.lt , dekui smile.gif
Atsakyti
Labai noriu prisijungti ir aš į šios kosmetikos gerbėjų gretas.Gal kas galėtų atsiūsti kainininką adresu vcernauskiene@gmail.com, iš anksto labai dėkui!
Praskaičiau kelias temas ir kilo klausimų: Kas tas CC, gesichtsmilch- tai pienelis,ar jo užtenka vietoj kremo, dar normalizuojantis aliejukas ką daro be spuogų mažinimo. Mano oda mišri(T zona visada blizganti, o žandai sausi + su išsiplėtusiais kapiliarais), svarstau kas man tiktų.Labai ačių kas nepatingės pakomentuoti.
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 02 07, 13:21)
Praskaičiau kelias temas ir kilo klausimų: Kas tas CC, gesichtsmilch- tai pienelis,ar jo užtenka vietoj kremo, dar normalizuojantis aliejukas ką daro be spuogų mažinimo. Mano oda mišri(T zona visada blizganti, o žandai sausi + su išsiplėtusiais kapiliarais), svarstau kas man tiktų.Labai ačių kas nepatingės pakomentuoti.

kaip tik ir tiktu, gesichtsmilch yra dekinantis kremas, siulyciau pabandyti kaip virsuje rasiau tik nepirkti dideliu kiekiu, o pradziai meginuku dezute.

Del UPS ir as sutinku, nes ir 244 Lt is 17 merginu gaunasi apie 14 lt. tai tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 02 07, 11:21)
Kas tas CC,

CC - tai Cleansing cream. va toks:
user posted image
prausiklis mišriai, riebiai odai (nors šiaip ir normaliai turbūt tinka). daugelio čia besilankančių puikiai įvertintas (mano taip pat smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 07 vasario 2009 - 13:14
Gal galite, bandžiusios kreminę pudrą, pasidalinti atsiliepimais? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Atsiuntusiu sarasiukus yra 8 (katutis, Roza, Amellie, Nerika2002, Lelijele, Ingira, Rasma, Lidusia) nes 2 atsisake. Tikiuosi kitos (Ramintele24, Fresh, me gustas tu, Gwen) neapsigalvojo ir dar atsius sarasiukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 09 vasario 2009 - 14:22
Radau puslapėlį, kur yra natūrali kosmetika ir visas Dr. Hauschka asortimentas thumbup.gif : http://www.biologisc...r-Hauschka.html

Siunčia per DHL ir jei užsakymas virš 150 Eur - siuntimas nemokamas ES valstybėse g.gif Į LT atsisiųti šiaip kainuoja 10 Eur (siuntinuką iki 20 kg blink.gif ), bet jei viršija užsakymas 150 Eur - nemokamai: http://www.biologisc...p...3&keywords=
Atsakyti
Susidėjau tas pačias prekes toje parduotuvytėje kaip ir astutei0210 siunčiau užsakyme, gavosi nemokamas siuntimas per DHL (167 Eur), bet iš Jens pigiau per pagalbininkę siųstis (£104.04) visais 147 Lt cool.gif
Atsakyti