Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Odora @ 2009 02 06, 19:46)
o su kuo makiaza tada valyt, su tuo pieneliu kur cia visos isgyre?


Na tai su bet kokiu pieneliu, kuris skirtas valyti makiažui smile.gif

Hauschkos šitas tai topinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 02 06, 19:42)
Elytė tai rekomenduoja riebesnei odai klasikinį rožių arba svarainių kremus. Mano oda vietomis normali, vietomis riebi, bet aš visam veidukui tą patį naudoju. Tai esu išbandžius abu rožių, svarainių kremus bei aliejuką. Viskas daugiau ar mažiau suėjo, gal tik rožių light prasčiausias pasirodė g.gif Šiuo metu naudoju rožių klasikinį, maišydama su KN aliejuku riebiai odai. Kai rožių kremas baigsis (o tai bus jau gan greitai doh.gif), imsiu svarainių kremuką. Noriu iki galo pajusti skirtumą tarp šių dviejų kremų, nes abu patinka ir neaišku man g.gif

nieko nebesuprantu wacko.gif roziu gi sausai odai unsure.gif tikrai kiek skaitau visur skirtingai doh.gif nesuprantu pagal ka jie skirsto doh.gif

QUOTE(Odora @ 2009 02 06, 19:46)
siaip jau net pamirsus buvau koks malonumas CC naudoti smile.gif leks ta mano altera kur i kampa biggrin.gif

O taip, malonu ir man... kvapas irgi patinka wub.gif


O merginos misriaodes, koki krema ziema naudojat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 06, 20:06)
nieko nebesuprantu wacko.gif roziu gi sausai odai  unsure.gif  tikrai kiek skaitau visur skirtingai  doh.gif  nesuprantu pagal ka jie skirsto  doh.gif


Klasikinis kremas tinkamas visų tipų odai. Tiesiog jei ji riebesnė, reikia dėti labai mažą kiekį ir tikrai neriebins smile.gif Jis labai gerai drėkina.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 02 06, 20:13)
Klasikinis kremas tinkamas visų tipų odai. Tiesiog jei ji riebesnė, reikia dėti labai mažą kiekį ir tikrai neriebins smile.gif Jis labai gerai drėkina.

Klasikinis, tai tas roziu dieninis? ax.gif
Dar kodel visur raso kad ne moisturizing, o nourishing? g.gif Nourishing gi maitinantis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 06, 20:28)
Klasikinis, tai tas roziu dieninis?  ax.gif 
Dar kodel visur raso kad ne moisturizing, o nourishing? g.gif  Nourishing gi maitinantis  g.gif


Taip, tas pats.

Nežinau dėl maitinimo, bet drėkina labai puikiai.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 02 06, 20:32)
Taip, tas pats.

Nežinau dėl maitinimo, bet drėkina labai puikiai.

o ziema tinkamas naudot? rolleyes.gif as bandziau ji, tai man riebus labai pasirode rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 06, 20:36)
o ziema tinkamas naudot?  rolleyes.gif  as bandziau ji, tai man riebus labai pasirode  rolleyes.gif


Žiamą ypač tinkamas. Jo reikia labai minimalaus kiekio ir tepti dar ant drėgnos odos (po toniko ar hidrolato), tai tikrai to riebumo nesijaučia mirksiukas.gif
Atsakyti

o va man klausimas iskilo. kiek jus to toniko purkiat? as labai nedaug uzpurskiu paskirstau, jis labai greit susigeria i oda. tai gaunas, kad aliejuka i sausa oda tepu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 02 06, 20:51)
Žiamą ypač tinkamas. Jo reikia labai minimalaus kiekio ir tepti dar ant drėgnos odos (po toniko ar hidrolato), tai tikrai to riebumo nesijaučia mirksiukas.gif

supratau smile.gif reiks bandyt smile.gif bet turbut vistiek reik palaukt kokia valanda pries einant i lauka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 02 06, 21:06)
o va man klausimas iskilo. kiek jus to toniko purkiat? as labai nedaug uzpurskiu paskirstau, jis labai greit susigeria i oda. tai gaunas, kad aliejuka i sausa oda tepu  g.gif


Aš purškiu 3-5 papurškimus, tai tikrai pakankamai drėgmės gauna ir nesausa jokiū būdu g.gif Nebent po molio kaukės tai kaip į sausą žemę per akimirką susigeria doh.gif

QUOTE(Deli~ @ 2009 02 06, 21:28)
supratau  smile.gif  reiks bandyt  smile.gif  bet turbut vistiek reik palaukt kokia valanda pries einant i lauka  g.gif


Neįsivaizduoju, nebandžiau skaičiuoti, bet paprastai bent pusvalandis praeina, kol susiruošiu išeiti.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 06, 17:43)
makiažo tikrai nenuprausia - čia būtų tas pats, kaip su peelingu akis trinti  doh.gif

man tai nuprausia biggrin.gif as akiu ir netrinu, turiu spec. priemone tik ne hauschkos. Ziurint kiek makiazo spakliuoji... lotuliukas.gif

aciu astutei, siuntinuka pasiemiau 4u.gif

as siuo metu naudoju misinuka T zonai (aliejus +gesichtsmilch) tada ant zandu tik gesichtsmilch ir po kurio laiko dar roziu klasikini uztepu kai ypac salta arba Toenungscreme (ta krema su bronzantu) Liuks!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurapde: 06 vasario 2009 - 21:10
Sveikutes smile.gif

LABAI REIKIA SU JUMIS PASITARTI DEL SIUNTIMO KOMPANIJOS

As galvoju siulyti Jens siuti per Ups firma jei tik jis tures galimybe. Ju puslapyje galima gan tiksliai apsiskaiciuot kainas thumbup.gif kitu firmu puslapiuose neimanoma normaliai kainu paskaiciuot doh.gif

Manau kad siuntinys nebus labai mazas todel yra nemaza tikimybe kad vel gali isimt kanors bash.gif

Ir as labai bijau vel per Lex Siusti verysad.gif

As paskaiciavau kad jei siuntinys bus perpus mazesnis nei ankstesnis (pvz iki 10 kg 40*30*40 ismatavimu) kaina butu beveik 40 EUR (138 Lt) Padalinus ant 10 (ojei dar prisijungs iki sekmadienio kasnors tai biski pigiau gausis smile.gif gaunasi 13.80 Lt manau nera labai daug... Ka Jus manote?

Beje Ups toks siuntinys kioki dabar gavome (per Lex (16KG 80*60*40) uz 38 svarus 152 Lt ) kainuotu 244 lt blink.gif

As labai tikiuosi kad si kart siuntinys nebus toks didelis smile.gif

TAIGI KA MONOTE APIE UPS KAINAS?


Atsakyti