Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių išmatavimai

QUOTE (Sniegute @ 2004 05 02, 21:08)
Sveikutes!
Na ir as pasimatavau biggrin.gif
Kadangi perskaiciau cia viska nuo pat pradziu ir neradau, kad kas butu tokio laikoas,tai nezianau ar as cia stora ar dar nelabai.
Mano apimtys:
Krutine 85 cm
Pilvukas 73cm
Kluba 93cm

Mum 13 sav. Svoris 56 kg, nei vieno kilogramo plius, o ugis 180cm


Oho, Sniegute, kokia tu lengvute smile.gif O juk nestuke.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif speju, kad man (12 sav.) tai matuotis dar per anksti. wink.gif
labai daznai uzkandziauju visokiais krimstukais rolleyes.gif tai tik svoriu buvau susirupinusi- ir pasirode kad net kiek numeciau per nestumo pradzia -buvau 65-64kg, dabar - 62kg/171cm.
Atsakyti
Man liko mėnuo iki gimdymo, tai dar kartą pasimatavau ir :
103 cm klubai;
101 cm pilvukas;
92 cm krutinė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (hereja @ 2004 05 02, 22:22)
Oho, Sniegute, kokia tu lengvute smile.gif O juk nestuke.gif

Na siaip as cia atsigavimo laikotarpiu pastojau, tai ir sveriu 56 smile.gif man tai cia jau daug, nes siaip as koki 50 tik sveriu. Taip, kad dat nelengvute. Bet labai noriu pastambet, nes dabar vis galvoju, kad gal kas leliui neherai, kad nestoreju g.gif

O jus tai tikros saunuoles! thumbup.gif idomu , kada as tokia busiu g.gif
Atsakyti
QUOTE (Chilli @ 2004 04 28, 16:39)
Siaip pilvas ir eina per liemeni,kaip cia pas tave taip idomiai.. g.gif unsure.gif ar tu liemeni matuoji po paciu pilvu?

Na is priekio gal liemens ir nesimato, bet is nugaros galima apciuopti susiaurejima wink.gif O pilvukas - tai as matuoju per iskiliausia vieta. Ir bent jau pas mane tai jis zemiau nei kad liemuo.

Kadangi man finishas jau labai priartejo, tai as pasimatavau dar karta:)

Krutine 92
Liemuo 92
Pilvukas 104 (per iskiliausia vieta)
Uzpakaliukas 92

Svoris 63. Pries nestuma buvo 52. Ugis 166.
Poryt sukaks 41 savaitele
Atsakyti
na ka gi issimatuosiu ir as nes jau 25d beliko smile.gif
papyscios-101
pilvelis-104
zhopa-110

va tokia as tumbacka blink.gif ohmy.gif

Pamirsau parasyti, kad sveriu 77kg smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PilvuLka: 04 gegužės 2004 - 14:01
QUOTE (Sniegute @ 2004 05 02, 22:08)
Sveikutes!
Na ir as pasimatavau biggrin.gif
Kadangi perskaiciau cia viska nuo pat pradziu ir neradau, kad kas butu tokio laikoas,tai nezianau ar as cia stora ar dar nelabai.
Mano apimtys:
Krutine 85 cm
Pilvukas 73cm
Kluba 93cm

Mum 13 sav. Svoris 56 kg, nei vieno kilogramo plius, o ugis 180cm

Bet tu ir kudute Sniegute smile.gif As truputi aukstesne uz tave bet sverdavau normaliai 65kg smile.gif Sakyciau mazokai sveri pagal savo ugi smile.gif

Prisikaiciau vakar kaip jus cia smagiai matuojates, nusprendziau ir as savo gabaritus parasyti smile.gif

Krutine - 96 cm (padidejo 6cm!)
Pilvukas - 80 cm (o buvo 72 cm!) tik nesuprantu kodel jus rasot dar liemeni??? Tai juk tas pats biggrin.gif
Uzpakaliukas 96 cm (toks ir liko)

Dabar sveriu 67.8 kg, sveriau pries nestuma 65 kg, ugis liko tas pats 182 cm smile.gif

Mums dabar 12 sav. smile.gif
Atsakyti
man iškilo vienas toks klausimas... O kaip jūs pas save liemenį randate?... Aš jau seniai nežinau, kur jis yra laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ten, kur bamba, apimtis 98 cm nestuke.gif . Tai čia ir yra tai, ką kai kurios iš jūsų vadina liemeniu?
Atsakyti
QUOTE (mandalina @ 2004 05 04, 12:22)
man iškilo vienas toks klausimas... O kaip jūs pas save liemenį randate?... Aš jau seniai nežinau, kur jis yra laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ten, kur bamba, apimtis 98 cm nestuke.gif . Tai čia ir yra tai, ką kai kurios iš jūsų vadina liemeniu?

O tai kur tada pilvukas g.gif
Atsakyti
QUOTE (Nata @ 2004 05 04, 14:24)
O tai kur tada pilvukas g.gif

pilvukas tai aišku... Ten kur bamba... Bet vat kur liemuo? Vakar paėmiau metrą pasimatuoti ir sutrikau - ties kuria vieta metrą dėt? laugh.gif laugh.gif laugh.gif Anksčiau tai matuodavau ten, kur ploniausia, o dabar... blink.gif
Atsakyti
as pilvuka savo matuoju per bamba wink.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 03 20, 14:43)
O miniatiurinio Viksriuko ismatavimai tokie:

krutine - 96 cm
pilvukas - 90 cm
uzpakaliukas - 91 cm

Ugis - 1.62 m. Mums dabar 26-27 sav. Priaugau nuo nestumo pradzios 9 kg (pries nestuma sveriau 47 kg). Is pilvo atsikisimo neatrodo, kad tuoj jau 6.5 men bus  rolleyes.gif . Matyt visa kg eina ant krutines  thumbup.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

34 sav.

krutine - 96 cm
pilvukas - 94 cm
uzpakaliukas - 92 cm

Svoris - 58.5 kg. Storejam, nors tu ka! laugh.gif
Atsakyti