Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių išmatavimai

Kipsiuk, nesielvartauk, matau, kad nedaug jau liko ir tuoj vietoj banginuko, delfinu virsi clap_1.gif

Nendria, o tau patarciau Coca Colos pasisaugoti. Tai labai jau sintetinis gerimas (alergijos tikimybe), be to su kofeinu. Kofeinas labai jau nerekomenduojamas, ypac kai 2.gif vystosi. Nenoriu nugazdinti, bet geriau nerizikuoti.
Pabandyk lietuviskas sultis gerti, pvz: yra tokios stikliniame butelyje morku sultys su ivairiais priedais (bananais, braskemis), panasiai kaip Kubus, tik pigesnes.
Atsakyti
Dianuska-->achiu uzh patarima,ale pas mane spaudimas 50/80 ir man reikia truputi stimuliatoriu. O sulchiu ash labai daug geriau pirmus 2 menesiukus.Nu nerealiai daug ir visokiu:buteliuose,pokeliuose stiklainiuose...visokiu berzhu suluir kitokiu keistenybiu,ko visa gyvenima nebuvau gerus...tai dabar jau 2as menuo nepazhiuriu i sultis...tik vanduo,vanduo...nu ir kartais ta cola doh.gif
Atsakyti
Nu jei toks zemas kraujo spaudimas, tai galiu isivaizduoti, kad nera labai sauni savijauta. sad.gif
Bet is kitos puses, vasara gali buti karsta, tai savaime sukils tas spaudimas ir viskas bus thumbup.gif
Laikykis, svarbiausia nepadauginti, o po truputeli dar niekam nepakenke.
Atsakyti
as ir uzsimaniau pasilyginti doh.gif
15 sav.
pilvelis -83 cm
krutine -97 cm
uzpakaliukas - 99 cm

ugis 1.74 svoris 72 kg

20 sav.
pilvelis -83 cm
krutine - 97 cm
uzpakaliukas - 99 cm

svoris 70 kg

niu ka 30 sav.
pilvelis - 94 cm
krutine - 99 cm
uzpakaliukas - 103 cm

ugis nesikeicia svoris 76,7 kg

vajezau tai kas bus dar po 10 sav. unsure.gif dar karta matuosimes kai viskas eis i pabaiga... thumbup.gif ne tiek jau daug ir liko laukti.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkiux: 03 liepos 2004 - 21:55
Nu vo ir as pateiksiu naujausius meskiskos figuros duomenis. 38 sav. sveriu 79kg., mano talija 98 cm, siknute ir papukai neismatuojami biggrin.gif Priaugau kaip tikra meska 19-20 kg, nes pries pastojant sveriau 59-60 kg. Blyn ir kaip as is vis paeinu, kartais pagalvoju. Dabar baisiausia neperzengt 80 kg ribos, nes jau taip baisiai skamba blink.gif astuoniasdesimt blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Sveikos, busimos mamytes!

O stai ir mano "ismatavmai':
krutine- 94cm,
pilvelis-100cm,
klubai-106cm.

Ugis- 175cm, svoris- didelis, apie 75kg (kadaise buvo 56,5kg...).
Siuo metu 37,5 nestumo savaite.

Atrodo, figura turetu but panasi i dideli trikampi...
Bet svabiausa siuo periodu- ne tai, kaip atrodai, o kaip jautiesi, ar ne? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (silagele @ 2004 06 08, 09:51)
17sav.
gydytoja pries keleta dienu matavo, tai
mano ugis 172
svoris-65-66(+3)
pilvas-84cm(+8cm)
krutine-?
uzkapalis-?
atrodo viskas normaliai rolleyes.gif biggrin.gif wink.gif

21sav.+4d.
172cm

svoris~68-69kg(+3)
krūtine-97(0)
pilvukas-100(+16) blink.gif (nu ir pavariau)
uzkapalis-107(+~7)

vien žo.. esu jau tokia storule pagal savo "amžių" ohmy.gif unsure.gif g.gif

Atsakyti
QUOTE (Jolkiux @ 2004 07 03, 22:42)
....
niu ka 30 sav.
pilvelis - 94 cm
krutine - 99 cm
uzpakaliukas - 103 cm

ugis nesikeicia svoris 76,7 kg

vajezau tai kas bus dar po 10 sav. unsure.gif

cha! laugh.gif
čia ne dar "va jezau" - pažiūrėk į mano duomenis ir suprasi, kas yra "vajezau"... sad.gif unsure.gif tongue.gif
nu tikrai nedaug valgau, tai kas čia darosi, nesuprantu... g.gif ohmy.gif blink.gif
Atsakyti
jep, turiu ir as kuo "pasigirt" blink.gif Idomiausia, kad anksciau maniau kad nestuke.gif plateja pilvelis labiausiai, a pas mane dubce labiausiai "issirove" g.gif - 105cm, pilvuzas- 95, krutine - 105. Nu tiesiog metrinis etalonas ohmy.gif Kas bus veliau? blink.gif How Fa will u go? biggrin.gif

Atsakyti
mums 28sav.


ugis 1.68
svoris 53 (buvo 48)
krutine 92
pilvukas 88
per sedyne 86


atrodau kaip skruzde su pilvu(taip vyras sako) rolleyes.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir savo išmatavimais, man 39 savaitė (greičiausiai liepos 15 d. bus operacija):
ūgis 1,75 m
krūtinė - 107 cm (labai jau užaugo pradžioje nėštumo)
liemuo - 101 cm
užpakalis - 106 cm

Visai neblogai padidinau savo matmenis biggrin.gif
Atsakyti
Aš skaitykit kad pradinius užrašysiu mums dar tik 7 savaitėlės, bet pilvas ko tai neaiškus tai išlenda tai ilenda, nu vakar matmenys buvo tokie: talija - 78cm, klubao - 103 cm, svoris - 64 kg., per krūtinę nematavau, bet įsivaizduoju 96 cm.
Na po mėnesio pasitikrinsiu smile.gif / palyginsiu smile.gif
Atsakyti