Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių išmatavimai

QUOTE (smulkute @ 2004 06 16, 05:46)
31 sav.
...Tuoj būsiu kaip pagrandukas, kaip pastačius, taip paritus biggrin.gif
Dar trupučiuką ir apimtys bus 100-100-100. Įvertinus, kad ūgis vos virš pusantro metro, tai, dievaži,- pagrandukas huh.gif

nypergyvenk biggrin.gif - ritinėdamasis bus lengviau judėti į priekį biggrin.gif laugh.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (silagele @ 2004 06 16, 05:25)
nypergyvenk biggrin.gif - ritinėdamasis bus lengviau judėti į priekį biggrin.gif laugh.gif tongue.gif

Tikiuosi laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Musu gabaritai 25sav.

krutine 95

pilvukas 92

sikniukas 95

svoris 62kg (+10) blink.gif

ir kiek buvo diskusiju del talijos radimo, tai pas mane ji dar matosi, bet pilvuka matuoju per iskiliausia vieta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Vaidullka @ 2004 04 25, 12:22)
12 sav.
Krūtinė - 98
Sėdimoji - 98
Pilvukas - 80
Ūgis 1,61 cm, o dabar sveriu 61 kg

19 sav. + 3 d.
Krutine - 103 cm thumbup.gif
Sedimoji - 102 cm mad.gif
Pilvukas - 88 cm biggrin.gif
Ugis nepasikeite, o svoris, tai kaip cia pasakius... Nu tik 66 kg g.gif
Atsakyti
krutine 90
pilvuziukas 83
uzpakaliukas 93

dabar mums 26 savaitele, sveriu 58, pries nestuma 54kg buvo.


krutine 93
pilvunis 93
uzpakaliukas 93


mums dabar jau 33 savaiteles, sveriu 60kg.

clap_1.gif ziuriu, kad dabar statinaites figura.svoris tai ne proodais auga, bet viskas lialytei.daktare sake, kad vaikutis normalaus svorio, tai as jau nebesijaudinu, kad nepakankamai priaugau.
Atsakyti
[FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]

Stai ir as apsisprendziau issimatuoti.

38sav.

Krutine 94
Pilvukas 93
Klubiukai 94

Dar vienas centimetras ant pilviuko ir busiu manekene.

Ugis 176cm
Svoris 64 kg (pries tai visada budavo 57)
Atsakyti
QUOTE (dianuska @ 2004 06 17, 18:37)

Stai ir as apsisprendziau issimatuoti.

38sav.

Krutine 94
Pilvukas 93
Klubiukai 94

Dar vienas centimetras ant pilviuko ir busiu manekene.

Ugis 176cm
Svoris 64 kg (pries tai visada budavo 57)

Oho..
Ir kaip tiek mazhai pavyksta priaugt blink.gif
Atsakyti
Dianuska, saunuole, kad taip graziai issilaikei iki galo thumbup.gif tikiuosi, kad ir as per daug nebeaugsiu, nors visi neguodzia sakydami, kad paskutiniais menesiais daugiausia auga blink.gif svarbiausia, kad lialius sveikas ir, kad jam nieko netrooktu, o tuos kg kaip nors numesti galima, ne beda tongue.gif
Atsakyti
Manau, kad svarbiausia ne keli kg priaugo, o kaip jautiesi. As tai visada kuda buvau, tai man kazkaip ir dabar nebuvo sunku taip issilaikyti. Kraujas puikus 125 hemoglobinas, savijauta puiki, energijos daug, kojos, rankos netinsta.
As laikiausi tokio nusistatymo- pries valgant paklausti saves, ar tai naudinga man? T.y., pvz: galeciau suvalgyti pora skaniu bandeliu su sokoladu, bet geriau jau didele ledu porcija, nes ten daugiau baltymu, o piene kalcis. bandeliu ir sausainiuku andliavandeniai nenaudingi net ir maziukui. Nesakau, kad ju atsisakiau, tiesiog stengiausi daugiau mesytes, darzoviu valgyti.
Siandien is gydytojos grizau, tai pati pasirodo per men. nieko nepriaugau, o mazius jau 3 kg. sveria.
Auginkit mazylius 2.gif savo pilvukuose ir negavokit apie tuos matmenis. Sekmes.
Atsakyti
Teisybe sakai apie maisto nauda. tikrai manau, kad svarbiausia isiklausyti i savo organizma. as nzn kodel, bet nenoriu mesos, o kemsu varske, zuvyte ir kitus lengvsnius maistelius. daktare sake, kad turiu valgyti mesa, bet negi as save prievartausiu, jei net parduotuvej einant pro mesos skyreli mane purto, reiskia nereikia nei man, nei mazei tos mesos. o kilogramai tikrai ne esme, svarbiausia savijauta ir nuotaika ir nera ko grauztis del lasinuku graziausiu gyvenimo laikotarpiu smile.gif
Atsakyti
o man nesinori jokio sveiko maisto.Organizmas (o gal 2.gif ) reikalauja visokiu picu,spurgu,kokakolu,cepelinu...nebezhinau,kas man darosi.Mesos taip pat nekenchiu g.gif
nznau,ar verta rashyti,nes mums tik 13 sav,bet kadangi jau pradejau...
ugis 1,68cm
krutine 88cm
pilvelis 83cm
sedimoji 93cm
svoris 55kg (iki neshtumo 53kg)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendria: 18 birželio 2004 - 20:04
Gera tema čia atidarėt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
man tai net blush-anim-cl.gif prieš jus manekenes,nors gal neviena aš tokia dručkė g.gif
mum dar tik 34sav ir viena diena,o išmatavimai blink.gif

papukai 103cm
2.gif namelis 108cm
dubcė104cm
o ūgis viso labo 160
svoris 75kg


JAUČIUOSI TAI KAIP BANGINIS IŠMESTAS ANT KRANTO biggrin.gif
Atsakyti