Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių išmatavimai

Faina tau Monet aš irgi laukiu kai išsimatuosiu po gimdymo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilia: 12 gegužės 2004 - 17:26
Oi, Monet, kaip tau smagu clap_1.gif Ir lialiuka turi, ir matmenis vis mazejancius matai clap.gif O as, kaip Viksrelis sake, kosminiais greiciais pustis pradedu. Vyras jau Pushka-storushka vadina, nu bet tiek meiles i tuos zodzius ideda kad ne pykt nepajegiu. Bet matmenu siandien vistiek nerasysiu- baisu laugh.gif ohmy.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (kendi @ 2004 03 18, 13:37)
Nu per subine, tai sumusiu visus rekordus,net geda rasyti-113cm doh.gif
krutine-96cm
pilvas-103cm.
Kadangi mano ugis-1,62m tai esu kiek paritus, kiek pastacius... doh.gif
Svoris iki nestumo 58kg, o dabar 71kg savaites-31

TAIGI GEDINGAS REKORDAS sad.gif IKI GIMDYMO LIKO 5 DIENOS
SEDYNE -116cm doh.gif
PILVAS -112cm
KRUTINE -100cm
svoris 78kg, turiu plius 20kg

DZIAUKITES,KAD NE JUSU CIA ISMATAVIMAI laugh.gif
Atsakyti
Kokios jus plonos visos, o man tai ir rasyt nera kaip, nors dar pradzia 12+6 ir dar nepriaugau svorio nieko, nors apimtys ir padidejo, bet sveriu vistiek daug, zadejau numesti svori, bet dabar po laiko sad.gif

ūgis - 171 cm
svoris - 71,5
krūtinės ap. - 103
juosm. - 83
klubai - 104

Taip kad nezinau kas bus pabaigoj, kokiu 18 kilu tai tikrai reiks prideti nes 2 leliukai, daugiau svorio. sad.gif
Atsakyti
sveikos labai faina tema ,krutine 100cm,uzpakaliukas 98cm,pilvukas 101cm.Mano ugis 175 cm, man 30 savaiciu clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Koala, tu tikra sex-bomba!

20 sav + 4d.:
Krutine: 97 (nustojo augti huh.gif )
Pilvukas: 97
Sikniukas: 106 g.gif
Atsakyti
dekui uz komplimenta,net susigedau wub.gif
Atsakyti
papukai- 100
pilvukas- 104
subine- 114 blink.gif

Man 38sav, sveriu 80,5kg ohmy.gif
Atsakyti
O mano jau tokie skaičiukai:
Papai - 94 cm
Pilvukas - 106 cm
Užpakaliukas - 104 cm
O svoris 73 Kg mums lygiai 37 sav.
Atsakyti
Nu jo Monet, nu ir sukudai..... kad man taip
po gimdymo praejus tik kelioms dienom tokie
ismatavimai..
Atsakyti
Tikras manekenių klubas rolleyes.gif nejaugi ištikro visos tokios jau perkarusios nestuke.gif čia renkasi.... Tikriausiai rašo tik tos , kurios nori didžiuotis, o tos kurioms svoris ir dydis rimta problema....
Tiesą sakant ir man neužtenka drąsos parašyt savo skaičius, bet maždaug sakykim prie pačių didžiausių matmenų kurie paminėti, pridėt po 10 cm ..blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
Smagi temele, ir mane sugunde issimatuoti (niekad paciai mintis nekilo, tik gydytoja kaskart matuodavo visokius pilvo aspektus rolleyes.gif ). Labai idomiai gavosi:

Krutine - 95 cm
Pilvukas -96 cm
Klubai, t.y. uzpakalis - 95 cm

Chi chi, kokia idomi figurike, sakyciau, pasidare wink.gif Bet cia desninga, nes man beveik viskas vien ant pilvelio ir dejosi, o kitur gan "slabnai".

Mums jau virs 38 sav, ugis 168cm, svoris apie 65 kg(+9 kg nuo nestumo pradzios)
Atsakyti