Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Norėčiau jūsų nuomonės, ar pavyktų gietiniečius padaryti širdelės formos? Ir dar klausimas apie jų įdarą: ar ten būtina dėti kiaušinį, jei pvz. dėsiu sūrelių masę. Su kiaušiniu man gaunasi skystokas įdaras, o idėjus daugiau miltų keičiasi skonis... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne_11 @ 2009 02 11, 20:13)
Norėčiau jūsų nuomonės, ar pavyktų gietiniečius padaryti širdelės formos? Ir dar klausimas apie jų įdarą: ar ten būtina dėti kiaušinį, jei pvz. dėsiu sūrelių masę. Su kiaušiniu man gaunasi skystokas įdaras, o idėjus daugiau miltų keičiasi skonis...  blush2.gif

O kodėl gi ne? Improvizuoti tikrai niekas nedraudžia, manau padirbėjus gautųsi visai gražiai įgyvendinta idėja thumbup.gif
O dėl įdaro, tai aš jeigu dėčiau sūrelių masę, tada į ją jau nieko nebedėčiau smile.gif
Atsakyti
reik patarimo 4u.gif

kepiau drugelio PANELIŲ ABRIKOSINĮ PYRAGĄ, skonis super, tik viduj kazko skystka mase visgi likus... tesla liuks, iskepus... g.gif

o gal kad dar silta pjausciau? rolleyes.gif ne karsta, bet silta cool.gif


gal zinot diagnoze kas gali but negerai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2009 02 11, 21:08)
reik patarimo  4u.gif

kepiau drugelio PANELIŲ ABRIKOSINĮ PYRAGĄ, skonis super, tik viduj kazko skystka mase visgi likus... tesla liuks, iskepus... g.gif

o gal kad dar silta pjausciau?  rolleyes.gif  ne karsta, bet silta  cool.gif
gal zinot diagnoze kas gali but negerai?   bigsmile.gif


Jį geriausia iškepus palikt stovėt per naktį, arba pjaustyti visiškai atšalusį. Dar gali būt, jog ko nors įdare padauginai, pvz. kompoto iš skardinės, o gal kepei neįkaitintoj orkaitėj? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 11 vasario 2009 - 21:20
QUOTE(drugelis. @ 2009 02 11, 21:20)
Jį geriausia iškepus palikt stovėt per naktį, arba pjaustyti visiškai atšalusį. Dar gali būt, jog ko nors įdare padauginai, pvz. kompoto iš skardinės, o gal kepei neįkaitintoj orkaitėj?  g.gif



na idarastoks skystokas gavosi, bet matyt bus skubejimas tongue.gif valgem praveusi, bet dar silta, nes labai jau rupejo paragaut ax.gif

kisu likusia dali i salytuva, ir ryt vaisinsiu koleges darbe smile.gif

P>S> orkaite buvo karsta smile.gif
Atsakyti
[quote=Koruklu,2009 02 11, 14:13]
As jau ruosiuosi Valentino dienai, kaip toj dainoj 'love is in the air'... todel siandien vakare su vyru smalyziausime braskemis pamirkytomis tirpintame sokolade su pistacijomis. Pateikti braskes su buciniu!!! ax.gif wub.gif ax.gif

bigsmile.gif mm, tikras skanumas turėtų būti. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katyte: 11 vasario 2009 - 22:27
QUOTE(angi @ 2009 02 11, 22:08)
reik patarimo  4u.gif

kepiau drugelio PANELIŲ ABRIKOSINĮ PYRAGĄ, skonis super, tik viduj kazko skystka mase visgi likus... tesla liuks, iskepus... g.gif

o gal kad dar silta pjausciau?  rolleyes.gif  ne karsta, bet silta  cool.gif
gal zinot diagnoze kas gali but negerai?  bigsmile.gif


as kai kepiau si pyraga, kepiau apie 50min, nes varske irgi buvo skystoka. as manau kad tai del dideliu kiausiniu, pas mane buvo L dydzio, kita kart bandysiu deti maziau kiausiniu, gal nebus toks, bet vis vien labai skanus ir pakankamai nebrangus pyragas, bet niekas netiki kad cia deta varske o ne maskapone lotuliukas.gif
Atsakyti

Jessika , išbrinkink pora šaukštų želatino ir supilk į ta savo nestingstančią žele , išmaišyk , turėtu tada sustingti ......nors man kilo tokia mintis , tiksliau klausimas ???...tu ją užpylus , ir išbrinkus , kartais neužvirei ??? ....tada gali pilti lauk , nieko nebus , tikrai nesustings

lotuliukas.gif dvi dienas laukiau kad issiaiskinciau kad zeles granules buvo nusedusios doh.gif ot as kvaile,padariau viska teisingai,bet pries berdama zeles jos nesupurciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif dabar jau viskas gerai,istaisiau savo klaida ir zele sau sekmingai stingsta 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 02 11, 21:01)
Pyragas, keksiukai, braškės ir sausainėliai (primenantys sausainį iš šreko) nuostabūs  4u.gif  Aš ryt prieš darbą patrauksiu kulinarinio švirkšto ieškot, baisiai noriu plikytų skanumynų...

Aš nusipirkau nevykusį, už 10.80, o kolegė pirko iš supermarketo už 15 jos labai čiki. Vidus toks maišelio kaip silikononis, o išorė kaip drobė, 4antgaliai.Puikiai spaudžiasi..
MAniskis toks kaip plasmase(klijuote), spaudžiasi nepatogiai, be to tešlos išspausti jau pabaigoje visai nepavyksta.
TAi apžiūrėk pirkdama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2009 02 11, 21:08)
reik patarimo  4u.gif

kepiau drugelio PANELIŲ ABRIKOSINĮ PYRAGĄ, skonis super, tik viduj kazko skystka mase visgi likus... tesla liuks, iskepus... g.gif

o gal kad dar silta pjausciau?  rolleyes.gif  ne karsta, bet silta  cool.gif
gal zinot diagnoze kas gali but negerai?  bigsmile.gif

o aš tą varškės masę plakiau viską mikseriu, kol padariau, gavosi skysta, kepiau 45 min.palikau orkaitėje pastovėti, bet prieš baigiant kepti buvau įjungusi ventiliatorių, tai pyrago skanesnio nesu valgiusi, net mano vaikų prosenelės firminį obuolių mano mėgstamiausią pralenkė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(avenita @ 2009 02 11, 13:54)
Savaitgalį kepiau Skylėtą pyragą
Truputį modifikavau, nes greit turėjo atvažiuot svečiai. Iškepiau pagrindą pagal receptą, bet ant viršaus pyliau kondencuotą nesaldinta pieną išplaktą su  braškių skonio žele (pagal šį receptą) Rezultatas gavosi labai skanus  wub.gif Tik puošt nebebuvo kada  doh.gif Tikrai dar kartosiu, ypač vasarą - kai turėsim šviežių uogų  rolleyes.gif
Ir tikrai, reikia nepagailėt ir kuo daugiau skylučių padaryt - bus gražesnis vaizdas  wub.gif


thumbup.gif idėja panaudot šiuos putėsius ir plius dar kokios avioetės ant viršaus bigsmile.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti, jei i Napoleono krema (pagal Daividija, Inocka) ideciau rugsteles, ar citrinos sulciu, ar kremui nieko neatsitiktu? Kazkaip man ten rugstaus kazko kreme truksta.
Atsakyti