Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(Vaiiva @ 2009 02 05, 21:43)
Šiandien kepiau plikytus pyragėlius  smile.gif


QUOTE(April-Aries @ 2009 02 05, 23:21)
Eklerai pagal Cipciuka smile.gif Idaras is pokelio

jei galeciau,tai per ekrana pasivaisinciau lotuliukas.gif niu skanios nuotraukos!!!!!!!!!!!
eistuzele labai grazus tortas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 02 05, 23:21)
Mano "Negro bučinys" pagal Cipciuką  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
OI KAIP NORIU TO BUCINIO smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=lotute,2009 02 05, 22:57]
o aš šian išsikepiau cipciuko varškės- aguonų žiedą


sveikos, norejau pasiteirauti, o jei nedaryti teslos, o deti mantingos sluoksniuota tesla.. nes su teslos gamyba, kad butu trapi, man sunkumai blush2.gif nieko nenutiktu?
Atsakyti
blink.gif kokie eklreriai thumbup.gif
eina sau, kaip aš jų noriųųųųųųųų rolleyes.gif labai tikrai šaunus ir gražus ir skanus biggrin.gif

o "bučinis" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 02 05, 23:21)
Mano "Negro bučinys" pagal Cipciuką  ax.gif

Aukštasis pilotažas thumbup.gif nusikopinau, pavogsiu kada idėją blush2.gif
Atsakyti
labai ačiū už įvertinimą wub.gif
tortą pasidaryt tikrai nesunku, tai pats lengviausias iš mano gamintų ir šiaip biskvitas labai fainas, galima kremus kaitalioti ir bus vis skirtingi tortai.

QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 02 06, 08:00)
Aukštasis pilotažas  thumbup.gif  nusikopinau, pavogsiu kada idėją  blush2.gif

šis bučinys darytas iš trijų normų doh.gif biggrin.gif ir šiaip neatrodo iš pažiūros didelis 20*16 cm, o antras aukštas 10*8. Dabar galvos skausmas kaip jį tranportuoti, mat jis šiandien turi atsidurt už 250 km biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 02 06, 08:04)
labai ačiū už įvertinimą  wub.gif
tortą pasidaryt tikrai nesunku, tai pats lengviausias iš mano gamintų ir šiaip biskvitas labai fainas, galima kremus kaitalioti ir bus vis skirtingi tortai.
šis bučinys darytas iš trijų normų  doh.gif  biggrin.gif  ir šiaip neatrodo iš pažiūros didelis 20*16 cm, o antras aukštas 10*8. Dabar galvos skausmas kaip jį tranportuoti, mat jis šiandien turi atsidurt už 250 km  biggrin.gif

oo kiek darbo įdėta ohmy.gif šiaip aš ir nepamaniau, kad jis mažas, geras toks tortas atrodo, o biskvitą tokioj kvadratinėj formoj ir kepei? ir pjaustei paskui
? gal į kokią didesnę dėžę su dangčiu įšdėjus bus patogiau nuvešt ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 06 vasario 2009 - 08:10
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 02 06, 08:08)
oo kiek darbo įdėta ohmy.gif šiaip aš ir nepamaniau, kad jis mažas, geras toks tortas atrodo, o biskvitą tokioj kvadratinėj formoj ir kepei? ir pjaustei paskui
?  gal į kokią didesnę dėžę su dangčiu įšdėjus bus patogiau nuvešt  ?  g.gif

jo, kepiau paprastoj kvadratinei formoj, pas mane ji 40*32 cm, manau pats tas, nes tada to pilnumo pačio biskvito gana, o paskui pjausčiau, pirmam aukštui biskvitą pjoviau į dvi dalis, tris sunaudojau, 4 dalis trupiniams, o antram aukštui biskvitą pjoviau į 4 dalis, tris sunaudojau, 4 trupiniams. Trys sluoksniai pats tas, nes gan aukštas gavosi.
Šiaip esu sužavėta biskvitu, mat man pastaruoju metu kažkodėl nesiseka su apvaliais biskvitais, kuriuos paskui reikia pjaustyti į kelias dalis doh.gif O šis labai paprastai pagaminamas, neilgai kepa, ko daugiau reikia biggrin.gif Ypač kai mažasis mano žmogiukas aplink kojas pinasi ir negali be manęs būti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Myja @ 2009 02 06, 08:57)
sveikos, norejau pasiteirauti, o jei nedaryti teslos, o deti mantingos sluoksniuota tesla.. nes su teslos gamyba, kad butu trapi, man sunkumai blush2.gif nieko nenutiktu?

sluoksniuota netiks,manau,nes ta varškės masė yra gas skysta.nebijok tos tešlos -tikrai nėra nieko baisaus joje mirksiukas.gif sutrink visus produktus į vientisą masę ir dėk į formą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 06 vasario 2009 - 08:55
QUOTE(aistuzele @ 2009 02 06, 08:31)
jo, kepiau paprastoj kvadratinei formoj, pas mane ji 40*32 cm, manau pats tas, nes tada to pilnumo pačio biskvito gana, o paskui pjausčiau, pirmam aukštui biskvitą pjoviau į dvi dalis, tris sunaudojau, 4 dalis trupiniams, o antram aukštui biskvitą pjoviau į 4 dalis, tris sunaudojau, 4 trupiniams. Trys sluoksniai pats tas, nes gan aukštas gavosi.
Šiaip esu sužavėta biskvitu, mat man pastaruoju metu kažkodėl nesiseka su apvaliais biskvitais, kuriuos paskui reikia pjaustyti į kelias dalis  doh.gif O šis labai paprastai pagaminamas, neilgai kepa, ko daugiau reikia  biggrin.gif Ypač kai mažasis mano žmogiukas aplink kojas pinasi ir negali be manęs būti  biggrin.gif


ačiū, bandysiu ir aš krikštaduktės gimtadienis mėn gale nusimato, noriu daryt tortą barbie biggrin.gif tai kaip manai, jis ne per daug minkštas tas tortas gaunasi?
QUOTE(Larissa @ 2009 02 06, 08:55)
sluoksniuota netiks,manau,nes ta varškės masė yra gas skysta.nebijok tos tešlos -tikrai nėra nieko baisaus joje  mirksiukas.gif sutrink visus produktus į vientisą masę ir dėk į formą  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif tikrai taip, nes aš tai net netarkavau, o sviesta minkštą gabaliukais supjausčiau ir viskas liuks gavosi,,,,
drąsiau drąsiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 06 vasario 2009 - 09:07
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 02 06, 09:07)
ačiū, bandysiu ir aš krikštaduktės gimtadienis mėn gale nusimato, noriu daryt tortą barbie biggrin.gif tai kaip manai, jis ne per daug minkštas tas tortas gaunasi?




žinok, jis tikrai minkštas, biskvitas lengvas, purus, tai gal bijočiau barbie daryti g.gif Sunku net pasakyt, gal Cipciuko paklausk, ji asė šituo klausimu 4u.gif
Atsakyti