Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(makalaika @ 2009 02 05, 11:38)
mano vakaryksciai kepiniai  tongue.gif

user posted image
laaabai skanu smile.gif

zemai lenkiuosi vien uzidealu glajaus aptepima, kaip tau taip pavyko?
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 05, 11:08)
NA sakykim ,kad įvertino smile.gif
mažasisi neee neragavo :0
Vat taip arba vienam įtinki, arba kitam. Jau taip kad abiems tai niekad, beveik niekada smile.gif
Tavo receptai kaip visada , tokie netikėti ir pritaikomi:)
Iki šiol varškės apkepas mano mėgiamiausia vakarienė  : )


Na jau pynė tai aukštos klasės... doh.gif Taip skaniai ten viskas atrodo...
Papildyta:
QUOTE(GITALE @ 2009 02 05, 09:01)
Mergaitės kurios darėt PANELIŲ ABRIKOSINĮ PYRAGĄ,  kiek bus 1/3 ir 1/4 stiklinės tai apie pusę stiklinės?
1/4 abrikosų kompoto- tai čia tik skystimą pylt, nebus per skysta?
ar baltymų nereik išplakt atskirai ir įmaišyt? jei taip daryčiau gal puresnis butų ?

ačiū


Recepte reik dėt kiaušinius su baltymais, nieko išplakt atskirai neprašė, na, bet manu, eksperimentuot galima, blogiau neturėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 02 05, 15:24)
Na jau pynė tai aukštos klasės...  doh.gif  Taip skaniai ten viskas atrodo...
Papildyta:
Recepte reik dėt kiaušinius su baltymais, nieko išplakt atskirai neprašė, na, bet manu, eksperimentuot galima, blogiau neturėtų būti.

Ačiukas
Atsakyti
ar sitoj, ar tortu temoj (pries kokias 3-4sav.)buvo tokia torciuko foto (na nlb ten kas matesi ax.gif ) - nerandu doh.gif , bet pertepimas su abrikosais, varske- o kas dar nepamenu doh.gif , tik zinau, kad lb paprastas. tai gal kuri primins ta ar koki kita lengvai daroma pertepima su siais produktais, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2009 02 05, 12:38)
mano vakaryksciai kepiniai  tongue.gif

user posted image
laaabai skanu smile.gif

O gal galima paprašyti grybukų glaisto receptuko blush2.gif
AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 02 05, 15:21)
zemai lenkiuosi vien uzidealu glajaus aptepima, kaip tau taip pavyko?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na nemanau kad man pavyko, nes manau kita kart bus geriau ax.gif . o dariau taip... pasidariau glaju 1baltymas +1st cukraus pudros, o kepurelem pridejau dar kakavos (sokolado neradau namie).
visu pirma pasiimu grybuka uz kepureles ir kotuka pamakaluoju inde su baltu glajumi, padedu kad nudziutu. kai nudziuna paimu uz kotuko ir kepurele pamakaluoju i ruda glaju, ir vel dziuva.
o kad bedziudami nesiliestu tai padariau dziovykla: i kamstini padekliuka prikaliau vinuciu ir ant tu vinuciu sumausciau grybukus (jei neaiskiai papasakojau galesiu vakare imesti foto)
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2009 02 05, 12:38)
mano vakaryksciai kepiniai  tongue.gif

user posted image
laaabai skanu smile.gif

šaunuolė thumbup.gif
žiemos metu švieži baravykai doh.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2009 02 05, 15:06)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na nemanau kad man pavyko, nes manau kita kart bus geriau  ax.gif . o dariau taip... pasidariau glaju 1baltymas +1st cukraus pudros, o kepurelem pridejau dar kakavos (sokolado neradau namie).
visu pirma pasiimu grybuka uz kepureles ir kotuka pamakaluoju inde su baltu glajumi, padedu kad nudziutu. kai nudziuna paimu uz kotuko ir kepurele pamakaluoju i ruda glaju, ir vel dziuva.
o kad bedziudami nesiliestu tai padariau dziovykla: i kamstini padekliuka prikaliau vinuciu ir ant tu vinuciu sumausciau grybukus (jei neaiskiai papasakojau galesiu vakare imesti foto)

O tai kiek laiko maždaug džiūva , kad galima būtų paimti už kotuko nuglaistyto ?
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 05, 11:44)
Kai pamačiau nuotrauką, kažkodėl pirma mintis BANANINIS vyniotinis, paskui žiūriu kad tikrai daug bananų.

Matai, kaip kvapas prasiskverbe per kompa hihihi.gif

QUOTE(lotute @ 2009 02 05, 13:58)
atrodo labai skaniai, ale norėčiau ir vidų pamatyti blush2.gif

Aciuks, jau per velu mastau.gif Kita karta darysiu, butinai nufotkinsiu blush2.gif

triule, Gal sita mano nezgrabaila?
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2009 02 05, 16:10)
O tai kiek laiko maždaug džiūva , kad galima būtų paimti už kotuko nuglaistyto ?

as kai nudaziau kotukus tai isejau 3-4 val, kai gryzau buvo nudziuve, kepureles kai nudaziau ejau miegot tongue.gif . tik kita kart kai kepsiu tai kepurelem glaista plakciu pries dazant kepures, nes buvo apstinges ir nelabai graziai nusidaze blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2009 02 05, 15:06)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na nemanau kad man pavyko, nes manau kita kart bus geriau  ax.gif . o dariau taip... pasidariau glaju 1baltymas +1st cukraus pudros, o kepurelem pridejau dar kakavos (sokolado neradau namie).
visu pirma pasiimu grybuka uz kepureles ir kotuka pamakaluoju inde su baltu glajumi, padedu kad nudziutu. kai nudziuna paimu uz kotuko ir kepurele pamakaluoju i ruda glaju, ir vel dziuva.
o kad bedziudami nesiliestu tai padariau dziovykla: i kamstini padekliuka prikaliau vinuciu ir ant tu vinuciu sumausciau grybukus (jei neaiskiai papasakojau galesiu vakare imesti foto)

mano anyta dziovina kiausiniu dekle
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2009 02 05, 13:06)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na nemanau kad man pavyko, nes manau kita kart bus geriau  ax.gif . o dariau taip... pasidariau glaju 1baltymas +1st cukraus pudros, o kepurelem pridejau dar kakavos (sokolado neradau namie).
visu pirma pasiimu grybuka uz kepureles ir kotuka pamakaluoju inde su baltu glajumi, padedu kad nudziutu. kai nudziuna paimu uz kotuko ir kepurele pamakaluoju i ruda glaju, ir vel dziuva.
o kad bedziudami nesiliestu tai padariau dziovykla: i kamstini padekliuka prikaliau vinuciu ir ant tu vinuciu sumausciau grybukus (jei neaiskiai papasakojau galesiu vakare imesti foto)

Nu kaip graziai tau pavyko thumbup.gif O grybukus spec keptuvej kepei?
As kai paskutini karta tepliojau grybukus,tai jau atsizegnojau visiems laikams daugiau nekepti ju doh.gif
Atsakyti