Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(neramuole @ 2009 02 04, 22:54)
Padariau siandien stai toki meduti, pusbrolio mergaitei vieneri  ax.gif

Labai saunus vienetukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2009 02 05, 09:01)
Mergaitės kurios darėt PANELIŲ ABRIKOSINĮ PYRAGĄ,  kiek bus 1/3 ir 1/4 stiklinės tai apie pusę stiklinės?
1/4 abrikosų kompoto- tai čia tik skystimą pylt, nebus per skysta?
ar baltymų nereik išplakt atskirai ir įmaišyt? jei taip daryčiau gal puresnis butų ?

ačiū

Jau rašiau kažkur seniau apie tai kaip aš įdarą dariau, aš ėmiau 450 gr sausos varškės, dėjau 3 kiaušinius, pyliau 0,5 st. cukraus ir dar persikų tą sirupą apie 2/3 st. nes jei pagal receptą būtų reikėje dėti net 7,5 kiaušinio ir 1 st cukraus. bet man ir taip saldu gavosi ir skanu wink.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 02 05, 09:38)
LArissa eina sau, kaip skanu ir gražu ir taupu.
Superinis receptas.
O tavo koldūnų tešla miltai vanduo, ardar ko dedi:)
Vienetas irgi labai tikroviškas gražus. Šiaip gražus tortukas.Turėtumei sužibėti:)

O čia mano vakar kepiniai.

Cipciuko receptukas Mielinė Pynė tik įdaras pakeistas ne varškytė ,o visokie nesaldumai smile.gif, bei iš likučio tešlos bandutės:) receptas ko turit.Pas mane razinos aguonos,cukrus, vanilė smile.gif


kaip noriu tos bulkos pirmos blink.gif blink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 02 05, 11:33)
Jau rašiau kažkur seniau apie tai kaip aš įdarą dariau, aš ėmiau 450 gr sausos varškės, dėjau 3 kiaušinius, pyliau 0,5 st. cukraus ir dar persikų tą sirupą apie 2/3 st. nes jei pagal receptą būtų reikėje dėti net 7,5 kiaušinio ir 1 st cukraus. bet man ir taip saldu gavosi ir skanu wink.gif
kaip noriu tos bulkos pirmos  blink.gif  blink.gif  4u.gif

Vaišinu mielai tave jos dar yra į valias smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 05 vasario 2009 - 10:42
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 05, 10:38)
LArissa eina sau, kaip skanu ir gražu ir taupu.
Superinis receptas.
O tavo koldūnų tešla miltai vanduo, ardar ko dedi:)

kiaušas,vanduo,miltai,žiupsnelis druskos mirksiukas.gif

pynė kokia bigsmile.gif TB įvertino? taip skaniai ten tie įdarai atrodo essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2009 02 05, 11:59)
kiaušas,vanduo,miltai,žiupsnelis druskos  mirksiukas.gif

pynė kokia  bigsmile.gif TB įvertino? taip skaniai ten tie įdarai atrodo  essen.gif

NA sakykim ,kad įvertino smile.gif
mažasisi neee neragavo :0
Vat taip arba vienam įtinki, arba kitam. Jau taip kad abiems tai niekad, beveik niekada smile.gif
Tavo receptai kaip visada , tokie netikėti ir pritaikomi:)
Iki šiol varškės apkepas mano mėgiamiausia vakarienė : )
Atsakyti
Vyniuotinukas blush2.gif

user posted image

Tesla kaip ir sito, idaras - varskes pakelis sublenderuotas, jogurto indelis, keli saukstai cukraus ir daug bananu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 05, 12:39)
Vyniuotinukas  blush2.gif


Tesla kaip ir sito, idaras - varskes pakelis sublenderuotas, jogurto indelis, keli saukstai cukraus ir daug bananu essen.gif


Kai pamačiau nuotrauką, kažkodėl pirma mintis BANANINIS vyniotinis, paskui žiūriu kad tikrai daug bananų.
NEt juokinga pasidarė, tipo jau tiek ištobulėjau kad permatau įdarą lotuliukas.gif lotuliukas.gif
SKANULIS, berželio malkytė man tokia:)
Atsakyti
mano vakaryksciai kepiniai tongue.gif

user posted image
laaabai skanu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makalaika: 05 vasario 2009 - 12:41
QUOTE(makalaika @ 2009 02 05, 13:38)
mano vakaryksciai kepiniai  tongue.gif

user posted image
laaabai skanu smile.gif

LIUks baravykučiai. NIu tikra NAstenkia ,kaip kokių žibūčių vidurį žiemos, pririnkai pintinaitę baravykų smile.gif
LABAI SKANŪS, o kai matau juos apipieštus tai medalis tau clap.gif clap.gif first.gif assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 05 vasario 2009 - 12:46
Mergaites, o gal turi receptuka pyrago, kurio nereikia kepti, kiek pamenu dedasi sausainiai, verske, zelatina, o toliau nepamenu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruute @ 2009 02 05, 14:49)
Mergaites, o gal turi receptuka pyrago, kurio nereikia kepti, kiek pamenu dedasi sausainiai, verske, zelatina, o toliau nepamenu..  g.gif

mes gamindavome tokį:
Pirktas Kuršėnų vyniotinis, arba biskvitiniai sausainiai.
sudedame į tortinę ar puodą.
Tuo metu išplakame mikseriu varškę, su grietinės 200g ,kambario temperatūros bet čia proporcijas reikia skaičiuoti. Aguonu sauja kokią, cukraus pagal skonį.Citrinos žievelių, apelsino žievelių. Išbrinkintą ir išleistą želatiną,praaušinta nuolat maišant plona srovele supilti į varškės masę, galima įmesti jau gatavos želė kubelių.
Atšaldome ir prašome.
Grietinę galima keiti grietinėle, varškę sūreliais.
Darydavau visda iš akies, gal kas tikslų receptą įkels.bet šiaip reikia ir net patartina ekspermentuuoti:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 05 vasario 2009 - 14:02
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 05, 11:39)
Vyniuotinukas  blush2.gif

user posted image

Tesla kaip ir sito, idaras - varskes pakelis sublenderuotas, jogurto indelis, keli saukstai cukraus ir daug bananu essen.gif

atrodo labai skaniai, ale norėčiau ir vidų pamatyti blush2.gif
Atsakyti