Įkraunama...
Įkraunama...

Nesveikas, bet man veiksmingas lieknėjimas

Šaunu, kad valios užtenka, man taip nepavyksta, aš ypač savaitgaliais tik ir tevalgau. Darbo dienomis dirbu, tai ir valgau mažiau, tai kiek ko gero per savaitgalį priaugu, tie per savaitę, gerdama vandenį, darbe numetu. Nesu iš tų storųjų, bet pilvukas tai man didokas, VISOS GI NORIME PLOKŠČIO.
Atsakyti
Man irgi rytais organizmas valgyti nepraso, tai as i save nieko ir nekemsu per prievarta, nors sako, kad pusryciai sveika ir butina, bet jeigu nesinori, nejaugi save prievartauti? Man noras valgyti atsiranda tik apie pietus. Tada dazniausiaivalgau kokia sriuba darzoviu. O va vakare noras pavalgti atsiranda, tai bandau ji "uzmusti" kokiais vaisias, avizine kose ir pan.
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 04 16, 10:57)
Man irgi rytais organizmas valgyti nepraso, tai as i save nieko ir nekemsu per prievarta, nors sako, kad pusryciai sveika ir butina, bet jeigu nesinori, nejaugi save prievartauti? Man noras valgyti atsiranda tik apie pietus. Tada dazniausiaivalgau kokia sriuba darzoviu. O va vakare noras pavalgti atsiranda, tai bandau ji "uzmusti" kokiais vaisias, avizine kose ir pan.


Šiaip, jei tik tiek valgai - tai per mažai. Jei dieną valgai tik sriubos, tai vakare gali sukirsti ir mėsytės ir dar ko nori - tik nedaug. Šiaip, jei bijai apsivalgyti - prie šmoto mėsytės dėk krūvą daržovių ir dar užsigerk sultimis ar vandeniu kai valgai - būsi soti. Idealu būtų, jei pietums valgytum mėsą ar dar ką, o sriubą vakare. smile.gif Šiaip nebūtina atsisakyti jokių patiekalų, tik jausk saiką. Ir antroj dienos pusėj rinkis lengvesnius, neriebius patiekalus.
O košes aš bandžiau valgyt, baigėsi tuo, kad trečią dieną valgydama košę vos neapsivėmiau - neskanu man jos žiauriai, nė vienos rūšies košių nemėgstu. Bet tada po baliukų tipo organizmą valiau lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Noriu pagirti autorę už stiprią valią 4u.gif Sėkmės ir toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Pati esu paauglė ir buvau gan stamboka, bet per 2 mėnesius numečiau apie 10kg, visi draugai, bendraklasiai stebisi. Aš pati pradėjau stebėtis, kad taip greit susiėmiau. Mane įgrįso visi pasityčiojimai ir nutariau taip padaryti valgydavau vieną kartą į dieną po pamokų apie 15:00 val. darydavau atsilenkimus, na ką pavyko. Bet dabar vėl pradėjau norėti visko ir valgau tikrai ne vieną kartą į dieną. doh.gif Bet nieko reikia vėl susiimti. Bet kai pradedi nebegali sustoti reikia dar ir dar ir dar....
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2009 04 22, 18:12)
Pati esu paauglė ir buvau gan stamboka, bet per 2 mėnesius numečiau apie 10kg, visi draugai, bendraklasiai stebisi. Aš pati pradėjau stebėtis, kad taip greit susiėmiau. Mane įgrįso visi pasityčiojimai ir nutariau taip padaryti valgydavau vieną kartą į dieną po pamokų apie 15:00 val. darydavau atsilenkimus, na ką pavyko. Bet dabar vėl pradėjau norėti visko ir valgau tikrai ne vieną kartą į dieną.  doh.gif  Bet nieko reikia vėl susiimti. Bet kai pradedi nebegali sustoti reikia dar ir dar ir dar....


Rinkis liesus produktus, užgerinėk maistą vandeniu arba sultimis, valgyk sriubas. Vaisių ir daržovių valgyk kiek nori. Atsisakyk miltinių kepinių, keptų bulvių beigi visokio junk food. Jei jau labai norisi saldumynu - suvalgyk gero, kokybiško šokolado, bet ne daugiau nei pusę plytelės per dieną. Taip nesustorėsi ir nebūsi alkana. O su tuo valgymu vieną kartą per dieną geriau jau nebeprasidėk - rizika, kad išderinsi organizmą didelė.

Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2009 04 23, 13:00)
Rinkis liesus produktus, užgerinėk maistą vandeniu arba sultimis, valgyk sriubas. Vaisių ir daržovių valgyk kiek nori. Atsisakyk miltinių kepinių, keptų bulvių beigi visokio junk food. Jei jau labai norisi saldumynu - suvalgyk gero, kokybiško šokolado, bet ne daugiau nei pusę plytelės per dieną. Taip nesustorėsi ir nebūsi alkana. O su tuo valgymu vieną kartą per dieną geriau jau nebeprasidėk - rizika, kad išderinsi organizmą didelė.





Ačiū už patarimus 4u.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Autore, prašau pasakyk, kaip tau pavyko atsisakyt čipsų ir keptų bulvių, aš tai čipsų sugebėjau vien dėl sveikatos bet va bulvių dėl figūros - niekaip.
Atsakyti
QUOTE(maumė @ 2009 04 24, 17:11)
Autore, prašau pasakyk, kaip tau pavyko atsisakyt čipsų ir keptų bulvių, aš tai čipsų sugebėjau vien dėl sveikatos bet va bulvių dėl figūros - niekaip.


Na, net nežinau. Iš pradžių kai laikiausi bado dietos, tai nevalgiau beveik visiškai. O kai jau teko mokytis valgyti iš naujo - tai bijodama vėl nutukti, skaičiavau kalorijas šiek tiek. Nu tai pamačiau, kad čipsai neapsimoka - nu geri pietukai kalorijų atžvilgiu gi išeina. O aš jau geriau valgysiu gerus pietukus nei pakiuką čipsų. Ir net nesinorėjo kažkaip to junk food.
O bulvytės fri tai irgi panašiai kcal turi kaip ir čipsai. Jei jau norisi keptų bulvių - keptuvėj pasikepink su nedaug aliejaus - jei keptuvė gera tai nesusvils ir bus skanios. Ir su pamidoru kokiu suniamniok pietums. Aš bulves neypatingai mėgstu vienas, o su mėsa jei jas valgau tai man viduriai kietėja blush2.gif Tai bulves valgau retai. Nebent su barščiais virtas šaltas bulves ar su šaltibarščiais arba svečiuose ir baliuose.
Ir šiaip - bulvė pati savaime nėra blogis. Jei ji virta arba bulvių košė - valio vartok per pietus laisvai, net ir su mėsa nieko blogo tas bulves valgyt, tik man sakau, paskui prakakotneina nuo tokio derinio doh.gif Net ir keptos bulvės nėra blogis, jei jos keptos geroj keptuvėj su nedaug aliejaus arba orkaitėj. Nes visas blogumas yra aliejaus kiekis. fri bulvytės aliejuj juk verdamos - užtat ir kalorijų ir riebalų yra daug jose. Šiaip tai siūlau pabandyti tokį dalyką - sukapojai lėkštę bulvyčių fri - daugiau tą dieną nebevalgai. Nes 100 gr. bulvių fri yra apie 350 - 400 kcal. Nelygu kiek jos laiko buvo virtos aliejuj ir ar buvo dehidratuojamos ar ne. Po kiek laiko jau imsi pati galvoti ar apsimoka likti alkanai visą dieną dėl tų bulvyčių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simulcika: 26 balandžio 2009 - 21:42
drastiskos priemones, bet prisipazystu, kad kartais labai vilioja taip pasielgti... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Simulcika @ 2009 04 26, 21:41)
Šiaip tai siūlau pabandyti tokį dalyką - sukapojai lėkštę bulvyčių fri - daugiau tą dieną nebevalgai. Nes 100 gr. bulvių fri yra apie 350 - 400 kcal. Nelygu kiek jos laiko buvo virtos aliejuj ir ar buvo dehidratuojamos ar ne.  Po kiek laiko jau imsi pati galvoti ar apsimoka likti alkanai visą dieną dėl tų bulvyčių  smile.gif



bet gi per diena reikia suvartoti daugiau negu 4oo kcal blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lauroone @ 2009 05 07, 20:41)
drastiskos priemones, bet prisipazystu, kad kartais labai vilioja taip pasielgti...  blush2.gif
Papildyta:
bet gi per diena reikia suvartoti daugiau negu 4oo kcal  blink.gif


Nu bet tu bulvyčių fri manau suvalgoma kur kas daugiau nei 100 gr. bigsmile.gif

O jei tik 100 gr. tada OK. Gali valgyt smile.gif

Atsakyti
Noreciau temos autores paklausti del odos. Kai staigiai krito svoris ir liko issitampiusi oda, kaip su tuo susitvarkei? (pas mane tas pats) blush2.gif
Atsakyti