Įkraunama...
Įkraunama...

Nesveikas, bet man veiksmingas lieknėjimas

ziurus budas lieseti,bet pritariu jam,neturejusios didesnio virsvorio to nesupras...didesne dali gyvenimo pati gyvenau nesiodama paildomus kg,ir tik dabar po truputi juos metu,o juk teko paauglystej ir drastisku dietu laikytis kurios deja man tik trumpam padejo nes valios pritrukdavo. saunuoles mergickos kad pasieket savo tiksla 4u.gif
Atsakyti
na istikro drastiska dieta, jau per daug
Atsakyti
Tokias temas reikėtų uždrausti skelbi.
Atsakyti
QUOTE(Klastinga @ 2009 02 20, 16:19)
Tokias temas reikėtų uždrausti skelbi.

Nebūtinai- pati temos autorė labai sąžiningai išvardino, kas nutiko jai negero po tokios drastiškos dietos. Gerbiu už tai 4u.gif

O kad kai kurios nesupranta tokių dietų rizikos, o tik mato aklai " Numečiau...kg"- čia jau jų problema.
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2009 02 20, 16:48)
O kad kai kurios nesupranta tokių dietų rizikos, o tik mato aklai " Numečiau...kg"- čia jau jų problema.

Tai va,kad yra labai daug tokių ,kurios tik į tai ir žiūri verysad.gif
Atsakyti
O as zaviuosi
Atsakyti
Beje, kaip pavyko nepriaugti po to kai pradejai truputi daugiau valgyti?
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 02 21, 03:00)
Beje, kaip pavyko nepriaugti po to kai pradejai truputi daugiau valgyti?


Vat šito ir pati nežinau. Gal medžiagų apykaita pagreitėjo? g.gif Juolab buvau paauglė tada, tai visai tikėtina.

Atsakyti
Aisku, sekmes ir toliau islaikant svori, aciu kad pasidalinai savo isgyvenimais smile.gif
Atsakyti
O kaip baigesi kai jau nebesilaiket dietos? Grizot prie ipradto maisto ar visgi nevalgot beleko daugiau?
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 02 25, 11:11)
O kaip baigesi kai jau nebesilaiket dietos? Grizot prie ipradto maisto ar visgi nevalgot beleko daugiau?


Viską valgau, tiesiog skonis pasikeite - nebemėgstu saldumynu (tiksliau labai išranki jiems pasidariau), į riebų maistą, iskyrus lašinukus rūkytus, net pažiūrėt negaliu, nes pykina. Retai kada valgau saldumynus, čipsus, bulvių patiekalus, duonos produktus, nes irgi tiesiog nesinori. Kai norisi - suvalgau net ir mėsainį iš MCdonalds ir galvos dėl to nesuku.
Pagrindinis maistas - daržovės, mėsa, žuvis, jūros gėrybės, vaisiai, sriubos ir sūriai, ypač parmezano ir mėlynojo pelėsio.
Tiesa, šiuo metu valgau du kartus per dieną plius užkandžiauju vaisiais vakare, nes tokia dienotvarkė mano pasidarė, tiesiog svarbiau pamiegoti rytais, nei pavalgyti, o darbe nieko skanaus nėra, tai iki pietų ir verčiuosi su puodu arbatos, kavos ir cigarete.
Atsakyti
zavinga! taip pasakytu Garfildas katinas is filmo lotuliukas.gif
gerbiu tave uz tai
as paauglystej panasiai elgdavauasi, nevalgydavau, nevalgydavau ,tipo, per stora buvau, nors is tiesu normali, o paskui po kokiu 2 dienu nebeiskesdavau ir vel pradedavau normaliai valgyti lotuliukas.gif kvaila buvau smile.gif ax.gif

QUOTE(Nella @ 2009 02 20, 16:19)
Tokias temas reikėtų uždrausti skelbi.

o kodel? viskas labai sazininga, atvira, nematau riekalo ka nors uzdrausti smile.gif
Atsakyti