Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

Uztat multikus ziuriu lotuliukas.gif
Atsakyti
kokius žiūri g.gif
Atsakyti
Tos japoniskus, vadinamus ANIME blush2.gif Vakar susiradau viena, kuris man patiko, tai siunciuos dabar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 06, 12:25)
Tos japoniskus, vadinamus ANIME  blush2.gif Vakar susiradau viena, kuris man patiko, tai siunciuos dabar  blush2.gif




aišku, tai tada aš ne viena žiūrinti tokius filmukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 06, 12:27)
aišku, tai tada aš ne viena žiūrinti tokius filmukus blush2.gif

As taip nedrasiai prisipazinejau, o cia pasirodo bendraminciai bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 06, 12:32)
As taip nedrasiai prisipazinejau, o cia pasirodo bendraminciai  bigsmile.gif  blush2.gif




dabar žiūriu savo sena filmuka,kai buvau jauna baisiai patiko blush2.gif Kendi kendi biggrin.gif
su vaiku iš vis svaigstame lotuliukas.gif nuo karinių filmukų, tokių kaip samurajai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 06, 12:35)
dabar žiūriu savo sena filmuka,kai buvau jauna baisiai patiko blush2.gif Kendi kendi biggrin.gif
su vaiku iš vis svaigstame lotuliukas.gif nuo karinių filmukų, tokių kaip samurajai ax.gif

Ooo, turiu as kompe visas serijas sito "Candy Candy" blush2.gif viena serija tokia yra, kad as kriokiu kaskart ziuredama doh.gif Ta vieta, kai Kendi laiptaios bega, o Teris ja pasivija ir apkabina... cray.gif Kokia meile... cray.gif

As tai megstu tokius fantastika+romantika, detektyvai, galima ir kovas visokias tongue.gif

Na duoks man sarasa ka gero esi macius hihihi.gif

PS greit reikes nauja temuke kurtis apie pomegius,sedesim dviese bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 06, 12:43)
Ooo, turiu as kompe visas serijas sito "Candy Candy"  blush2.gif viena serija tokia yra, kad as kriokiu kaskart ziuredama  doh.gif Ta vieta, kai Kendi laiptaios bega, o Teris ja pasivija ir apkabina...  cray.gif Kokia meile... cray.gif

As tai megstu tokius fantastika+romantika, detektyvai, galima ir kovas visokias  tongue.gif

Na duoks man sarasa ka gero esi macius hihihi.gif

PS greit reikes nauja temuke kurtis apie pomegius,sedesim dviese  bigsmile.gif  lotuliukas.gif




kokia tu sentimentali bigsmile.gif
geras filmukas atgaivai ax.gif
kokį sarašiuka g.gif net nežinau. nes nieko nesaugau, jai vėl panoriu vėl parsisiunčiu. dabar noriu visas serijas rasti DBZ drakonų kovos, vat čia su benu išprotėję esame lotuliukas.gif
net lėlę turėjome,kol ex iš vaiko neatėmė ir neišmetė unsure.gif
greitai iš čia mus išspirs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 06, 12:50)
kokia tu sentimentali bigsmile.gif
 
kokį sarašiuka g.gif net nežinau. nes nieko nesaugau, jai vėl panoriu vėl parsisiunčiu. dabar noriu visas serijas rasti DBZ drakonų kovos, vat čia su benu išprotėję esame lotuliukas.gif

greitai iš čia mus išspirs blush2.gif

Na siaip as daznai verkiu, jei filmas, filmukas ar kas bebutu, yra vertas demesio blush2.gif Geriau paverkti per filma, nei gyvenime tongue.gif

Na as tai kurie labai patiko netrinu schmoll.gif Viska susirasau ir po to pakartotinai ziuriu, kai prispiria, nereik laukti kol parsius ax.gif

Na tai gal savanoriskai iseiti i bendramincius su temos avadinimu "Cia kalba tik sachar ir Roga" g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 06, 12:56)
Na tai gal savanoriskai iseiti i bendramincius su temos avadinimu "Cia kalba tik sachar ir Roga"  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




nu nereikia taip baisiai blush2.gif užtenka PAKALBĖSIAI ir visi supras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 06, 13:00)
nu nereikia taip baisiai blush2.gif užtenka PAKALBĖSIAI ir visi supras lotuliukas.gif

Na mintis nebloga blush2.gif gal lekti ant greituko, ir padaryt? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 06, 13:06)
Na mintis nebloga  blush2.gif gal lekti ant greituko, ir padaryt? g.gif  lotuliukas.gif




greitukas tik su vyru būna lotuliukas.gif
lėk lėk biggrin.gif
Atsakyti