Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 02 04, 12:18)
Kaina tik uz skambuti ar ir uz masaza reiks damoketi?  g.gif




už viska biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
as irg 4u.gif skorpione 4u.gif .gal galima butu prisijungti prie jusu skyrelio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(upeliux @ 2009 02 04, 12:57)
sveikos 4u.gif
as irg 4u.gif  skorpione 4u.gif .gal galima butu prisijungti prie jusu skyrelio tongue.gif

Tokio dalyko nei neverta klausti, ateini ir sakai as noriu kartu ir pasakoji apie save bigsmile.gif

Sveika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 04, 13:38)
Tokio dalyko nei neverta klausti, ateini ir sakai as noriu kartu ir pasakoji apie save  bigsmile.gif

Sveika  4u.gif




geras patarimas lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos skorpiones 4u.gif
tada jungiuos prie jusu biggrin.gif
save priskirciau tikram skorpionui.bet daugelis zmoniu kazkodel yra blogos nuomones apie mus.atrodo , kad visi kiti zenklai labai jau ''geri''
o kokius skorpionu bruozus jus iskirtumet?
Atsakyti
Radau savo kompe failiuka viena grazu, gal kas ir mate anksciau blush2.gif Tikiuosi pavyko ikelti stai cia blush2.gif

QUOTE(upeliux @ 2009 02 04, 17:23)
save priskirciau tikram skorpionui.bet daugelis zmoniu kazkodel yra blogos nuomones apie mus.atrodo , kad visi kiti zenklai labai jau ''geri''
o kokius skorpionu  bruozus jus iskirtumet?

Na daug visko yra, bet vat pagrindiniai - krastutinumu megeja doh.gif greit uzsidegu, esu emocionali, taciau daugeliui draugu atrodau salta ir abejinga viskam g.gif na ir zinoma kerstinga doh.gif tik nesu piktybiskai kerstinga, as svelniai blush2.gif kitaip tariant dar niekam gyvenimo nesugrioviau ir neuzmusiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(upeliux @ 2009 02 04, 17:23)
save priskirciau tikram skorpionui.bet daugelis zmoniu kazkodel yra blogos nuomones apie mus.atrodo , kad visi kiti zenklai labai jau ''geri''
o kokius skorpionu  bruozus jus iskirtumet?



o man skorpionai geriausi,nekenčiu dvynių doh.gif


QUOTE(sachar @ 2009 02 04, 17:29)
Radau savo kompe failiuka viena grazu, gal kas ir mate anksciau  blush2.gif Tikiuosi pavyko ikelti stai cia blush2.gif
Na daug visko yra, bet vat pagrindiniai - krastutinumu megeja  doh.gif greit uzsidegu, esu emocionali, taciau daugeliui draugu atrodau salta ir abejinga viskam  g.gif na ir zinoma kerstinga  doh.gif tik nesu piktybiskai kerstinga, as svelniai  blush2.gif kitaip tariant dar niekam gyvenimo nesugrioviau ir neuzmusiau  lotuliukas.gif


ryt pažiūrėsiu, nes dabar ant mažo neatidaro unsure.gif
aha tiksliai parašei ax.gif net mano MB panašus yra,labai ilgai nuoskauda laiko.

o tiesa kaip tavo šokiai, ir ruošimasis gimtadienio baliui.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 04, 19:35)
o man skorpionai geriausi,nekenčiu dvynių doh.gif

aha tiksliai parašei ax.gif net mano MB panašus yra,labai ilgai nuoskauda laiko.

o tiesa kaip tavo šokiai, ir ruošimasis gimtadienio  baliui.

As ir dvyniu nemegstu drinks_cheers.gif

Na bet is tikro, tai nereikia skaudinti tongue.gif nes skorpionai retai ka isileidzia i sirdute, na atsargus jie kazkaip yra, o jei isyleido, tai ziurekit nepridirbk ten schmoll.gif

Na viskas po truputi vyksta biggrin.gif Jau beveik viena soki turim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 04, 20:10)

Na bet is tikro, tai nereikia skaudinti  tongue.gif nes skorpionai retai ka isileidzia i sirdute, na atsargus jie kazkaip yra, o jei isyleido, tai ziurekit nepridirbk ten  schmoll.gif





kai įsileido mane į širdį, niu taip gera ax.gif ir tikrai neketinu skaudinti schmoll.gif

mes kokį vakara pasipyksime ax.gif nes sužinojo, kad aš su mergelkomis kai susitinku parūkau ax.gif o jis kai metė tai iškarto biggrin.gif nors ir aš mečiau, bet kai susitinku prie kavos galiu rūkyti blush2.gif
Atsakyti
Labuka,

as irgi nusprendziau prie jusu prisijungti :-)

esu tikra skorpionuke, siaip rami, bet neduok die uzlipt man ant uodegos- butinai ikasiu :-)

turiu visoms skorpionukems klausimuka. Ar tiesa, kad vyriskos lyties atstovai nors ir zavisi skorpionukemis is dalies ju ir prisibijo?

Aciukas. Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Me-Ula @ 2009 02 05, 03:53)
esu tikra skorpionuke, siaip rami, bet neduok die uzlipt man ant uodegos- butinai ikasiu :-)

turiu visoms skorpionukems klausimuka. Ar tiesa, kad vyriskos lyties atstovai nors ir zavisi skorpionukemis is dalies ju ir prisibijo?

As ir is tu ramiuju blush2.gif iki tam tikro lygio bigsmile.gif

Na manau, akd tikrai zavisi, nes daznai teko isgisrti tiesiog teigini, kad is skorpionu spinduliuoja seksualumas vien paziurejus, vyrus tai traukia, bet ar prisibijo...siaip retai vyrai sureiksmina horoskous, tai butu keista jei prisibijotu ir vengtu specialiai g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tai ta proga gal ir dar vieną skorpionę, besimokančią žvaigždžių meno įsileisit ax.gif
Atsakyti