Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 22, 09:53)
Vat tuo skorpionai ir stiprus -sugeba atsakyti tuo paciu ,sugeba zmogu ,kuris priesiskai nusiteikes skorpiono atzvilgiu , sunaikinti ,parodyti jo menka  ir purvina ego .O tada jau jie puola verkslenti -mes nekalti ,mus skorpionas izeide ir sutrype ...



QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 22, 11:53)
lotuliukas.gif    kas cia stipresnis uz skorpiona? Jus abi ,kurios pirmos pradejot juodinti skorpionus? Baikit ,nemyzkit i faze -uztrumpins dar .Ne pirma diena gyvenu siame sviete ,todel tokie pasakymai ,kaip wit ir kitos ,nu ,kur anyta ne mama,tiek pazystami .Tie draskymaisi ir sakymai -justiokie anokie ,o vat mes tai gerieciai -jau tokie vaikiski ...  biggrin.gif  Raminkites  moteros ,nieko jau cia nepakeisit ,skorpionai kaip buvo ,taip ir liks patys paciausi zodiake .  biggrin.gif

moterie, kreipkites pagalbos i medikus, kol dar laikas. Jums visu pirma reiktu ismokti skaityti ka kitas zmogus raso, o nepulti stacia galva, vien del puolimo. Manes gyvenime nera nei sutrypes, nei dar kaip nors paniekines skorpionas, nes nebuvo tam progos, nes esu gyvenime nekonfliktiskas zmogus visai. Atejau visai kitu dalyku vedina, ko, deja, jus taip ir nesupratot. O pagal jusu parasyma, kad gyvenat ne pirma diena, labai suabejociau, zmogus, kuriam jau seniai ne niolika, turetu truputi rinkti zodzius ir perziureti leksikona. Niekas cia jusu neatejo pulti, nesusireiksminkit taip. Deja, labai gaila, kad sia tema uzemusi tik TAMARA, daugiau nei vienas sio zenklo atstovas neuzsuka, tai zmones ir susidarys ispudis, kad skorpionai ciniski, chamiski, nekulturingi, pasikele iki absurdiskumo, turintys psichologiniu problemu ir t.t. Turiu as tu pazistamu skorpionu, ne tik anyta, bet iki tokio absurdiskumo iki kokio nueinat jus, nei vienas nebuvo nuejes.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 09 22, 15:22)
moterie, kreipkites pagalbos i medikus, kol dar laikas. Jums visu pirma reiktu ismokti skaityti ka kitas zmogus raso, o nepulti stacia galva, vien del puolimo. Manes gyvenime nera nei sutrypes, nei dar kaip nors paniekines skorpionas, nes nebuvo tam progos, nes esu gyvenime nekonfliktiskas zmogus visai. Atejau visai kitu dalyku vedina, ko, deja, jus taip ir nesupratot. O pagal jusu parasyma, kad gyvenat ne pirma diena, labai suabejociau, zmogus, kuriam jau seniai ne niolika, turetu truputi rinkti zodzius ir perziureti leksikona. Niekas cia jusu neatejo pulti, nesusireiksminkit taip. Deja, labai gaila, kad sia tema uzemusi tik TAMARA, daugiau nei vienas sio zenklo atstovas neuzsuka, tai zmones ir susidarys ispudis, kad skorpionai ciniski, chamiski, nekulturingi, pasikele iki absurdiskumo, turintys psichologiniu problemu ir t.t. Turiu as tu pazistamu skorpionu, ne tik anyta, bet iki tokio absurdiskumo iki kokio nueinat jus, nei vienas nebuvo nuejes.

O ne ,ne ,juis pati raset ,kad jusu anyta skorpionas jums gyvent ramiai neduoda ,is to ir issirutuliavo visas sis sarsalas biggrin.gif O kaip gi uzsuks ,skorpionai yra labai isdidus ir mazai kada kalbasi su zmonemis ,kurie juodina skorpionus Papildyta:
QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 22, 14:19)
labai skorpioniška - grubu, vulgaru

Nu baisu tiesiog,as ir taip sakau biggrin.gif .Jus pacios klauset -kas isprovokuoja skorpionu grubuma ,nu as jums ir parodziau -pacios ir isprovokuojat biggrin.gif Ko dabar taip skausmingai reaguoti?Atsipalaiduokit ,gyvenimas grazus biggrin.gif
Ir pastebekit viena dalyka -skorpionas neraso rasineliu ,nekalba valandu valandaas .Jis keliais zodziai isako visa esme ... ko nepasakyciau apie ne skorpionus ,atejusius cia paaiskinti ,kokie mes blogi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Tamara=: 22 rugsėjo 2010 - 15:39
Klausykit, Tamara, as karta ir visiems laikams paaiskinsiu ka as norejau cia pasakyti ir paklausti. Uosviene yra zmogus, kuri nori nenori yra ir bus, su ja mes nei kariaujam nei draugaujam, tiek, kad yra tokiu savybiu, kurios paprasciausiai uzknisa ir niekaip negaliu per tiek metu priprasti. Kitas dalykas tu buk skorpionas, jautis, mergele ar dar kuom nors, bet esme islieka ta pati, mes esam sociumo dalis, mums reikia ir tenka bendrauti ir su tais, kurie gal ir ne prie sirdies. Todel ir bandai suprasti kodel butent, siuo atveju skorpionas, elgiasi kartais visiskai nelogiskai ir nepagristai, ir galu gale is kur toks noras rodyti visur ir bet kada savo galia, nors ta galia dazniausiai buna tik pacio skorpiono vaizduotes vaisius, nes niekas dazniausiai pries pati skorpiona net nebando sakotis ar dar kitaip issidirbineti.
O kas liecia konkreciai mano situacija, ji ne man neduoda normaliai gyvent, o mano vyrui, o kas liecia mano vyra, tas liecia mane, jei ji sugeba isderinti ir sunervinti mano vyra, tai jau atsiliepia visai musu seimai. Ar dabar aisku, kokiu reikalu cia kalba sukasi? Galu gale, skaitant visus jusu postus, kuriuose bandet atsakyti man, parodet tipines skorpionu savybes, jus ispuciat burbulus is visai nereiksmingu dalyku, uzsikabinat ties vienu zodziu ir gromuliojat ta pati per ta pati, plius dar pasinaudodama savo vaizduote prikuriat nebutu dalyku, kaip antai, kad as gyvenu su anyta jos namuose, kad as esu fifa ir is viso neverta vadintis jos marcia. Jei jums taip idomu, ne karta ji padekojo man, kad esu jos marti, nes salia savo sunaus ji nenoretu matyti skystalo (cia jos zodziai), su ja as nekariauju, nes nematau reikalo, nes koks bebutu zmogus, ji yra mano vyro mama. Bet as noriu suprasti, kas vercia zmogu taip neprognozuojamai elgtis, neretai lygioje vietoje skaudinti kita, nors tai ir butu jo zmona/vyras, dukra/sunus, tevas/motina. As pati auginu skorpionuka, tai labai noreciau, kad jis neisaugtu cinisku, chamisku ir nepagarbiu zmogumi, kad neatrodytu juokingai ir nekalbetu apie savo galybe lygioj vietoj.
Atsakyti
Nu matot -esat valdinga motweris ir nenorit ,kad uz jus butu valdingesniu .Cia viskas suprantama ,as apie tai ir raisau ,tik kitais zodziais ,tai kodel sakot ,kad as nusisneku?
O apie bendravima galiu pasakyti viena:kaip as sakau -esu tokio amziaus ,kad pati renkuosi su kuo bendrauti .Man ne sesiolika ,todel sypsotis visiems neprivalau .Taip ,tai tipiskas skorpioniskas mastymas ,sutinku .Vat todel mes ir isskirtiniai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 22, 15:45)
Nu matot -esat valdinga motweris ir nenorit ,kad uz jus butu valdingesniu .Cia viskas suprantama ,as apie tai ir raisau ,tik kitais zodziais ,tai kodel sakot ,kad as nusisneku?
O apie bendravima galiu pasakyti viena:kaip as sakau -esu tokio amziaus ,kad pati renkuosi su kuo bendrauti .Man ne sesiolika ,todel sypsotis visiems neprivalau .Taip ,tai tipiskas skorpioniskas  mastymas ,sutinku .Vat todel  mes ir isskirtiniai  lotuliukas.gif

cia jau su jumis turiu sutiki, esu valdinga, nieko cia nepadarysi, gyvenimas privercia biggrin.gif Vat ir sypsotis visiems neprivalau, to ir nedarau, bet vat tiesiai i akis nesakau, kad tu toks ir toks.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 09 22, 17:55)
cia jau su jumis turiu sutiki, esu valdinga, nieko cia nepadarysi, gyvenimas privercia  biggrin.gif Vat ir sypsotis visiems neprivalau, to ir nedarau, bet vat tiesiai i akis nesakau, kad tu toks ir toks.

Pabandyk kada pasakyti tiesiai i akis .Geras jausmas ,zinok biggrin.gif .Geras jausmas del to ,kad zinai ,jog nereikes piktintis ir kalbeti uz akiu
Atsakyti
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 22, 15:59)
Pabandyk kada pasakyti tiesiai i akis .Geras jausmas ,zinok  biggrin.gif  .Geras jausmas del to ,kad zinai ,jog nereikes piktintis ir kalbeti uz akiu

o jei, jei pasakyciau, treciasis pasaulinis prasidetu biggrin.gif Gal kada reikes, kai nuotaika tam bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 22, 16:59)
Pabandyk kada pasakyti tiesiai i akis .Geras jausmas ,zinok  biggrin.gif  .Geras jausmas del to ,kad zinai ,jog nereikes piktintis ir kalbeti uz akiu

drinks_cheers.gif patinka man tas jausmas bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2010 09 22, 21:14)
drinks_cheers.gif  patinka man tas jausmas  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif Taip ,taip... mirksiukas.gif
Atsakyti
nebloga tema buvo...
ale pilnatis , nėr ko norėt.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 23, 13:44)
nebloga tema buvo...
ale pilnatis , nėr ko norėt..  biggrin.gif

A kas vel atsitiko ?
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 23, 12:44)
nebloga tema buvo...
ale pilnatis , nėr ko norėt..  biggrin.gif

blush2.gif mane tai pilnatis veikia doh.gif negaliu užmigt schmoll.gif blink.gif
Atsakyti