Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(aistuzele @ 2010 09 18, 20:37)

savojo as suvokimas per kitu sumenkinima, labai geras bruozas, toli eisit.

Na gerai, skorpionas isivaizduoja, kad yra dievas, bet jus man pasakykit, kodel tie patys skorpionai, netgi savo seimoje tarp artimu zmoniu tos karunos nenusiima, praktiskai jokiu kompromisu,vadovavimas ir dirigavimas visiems, kas nesutinka su ju nuomone, tas idiotas, ras netgi absurdisku pasiteisinimu, bet kaltas niekada nebus.  Elementariausias zodis ATSIPRASAU, neegzistuoja ju zodyne, kodel? Bijo, ko bijo? Nusizeminti, didziausia katastrofa? As cia rimtai klausiu, ir laukiu atsakymo be kreivos sypsenos ir ale tobulo humoro jausmo.

Kas yra svarbiausia sitame jusu parasyme -pagieza .Pagieza ,tikra to zodzio prasme, skorionams .Visa ka jus cia aprasete galima pritaikyti zmonems(zmogui) ,kurie(kuris) nemyli jusu.Tas postas tiesiog persisunkes jusu nusivylimu ir sirdies skausmu.Atsiminkit viena-jei seimoje nera meiles -niekas nekaltas ,tuo labiau zodiasko zenklas .Jus geriau susiraskit skorpiona ,kuris jus myles , va tada pakalbesim apie tai , ka skorpionas padare su jumis biggrin.gif lovoje .
Papildyta:
QUOTE(lagita @ 2010 09 18, 21:33)
blink.gif  ale nežinau kodėl aš tokia.. na jei labai labai labai kalta jaučiuosi galiu perlipt per save ir atsiprašyt... bet dažniausiai padarau kad manęs atsiprašytų blink.gif  kompromisų mėgstu ieškot ir stengiuosi ieškot...  mirksiukas.gif

Matau ,jog dar esat jauna ir neapsisprendus skorpione biggrin.gif .Buk atidi ir suprask ,kad tau galingoji musu uodega duota ne skriausti ,bet gintis nuo skriaudeju .Jei nesumaisysi siu dvieju savoku -tada galesi didziuotis savimi ir juoktis i akis tiems ,kurie nores tave "suvalgyti" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 21, 10:10)
/b]

Matau ,jog dar esat jauna ir neapsisprendus skorpione  biggrin.gif    .Buk atidi  ir suprask ,kad tau galingoji musu uodega duota ne skriausti ,bet gintis nuo skriaudeju .Jei nesumaisysi siu dvieju savoku -tada galesi didziuotis savimi  ir juoktis  i  akis tiems ,kurie nores tave "suvalgyti"  biggrin.gif

4u.gif aha jauna mirksiukas.gif aš ir neskriaudžiu nieko kas manęs nenuskriaudė, o jei skriaudžiu tai po laiko blush2.gif kaip sakoma primenu nuoskriaudą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2010 09 21, 12:08)
4u.gif  aha jauna  mirksiukas.gif  aš ir neskriaudžiu nieko kas manęs nenuskriaudė, o jei skriaudžiu tai po laiko  blush2.gif  kaip sakoma primenu nuoskriaudą  4u.gif

Ar jaunas ar senas skorpionas, tai -neturi reiksmes .Ateityje suprasi ,kad daug zmoniu taves nemegs uz gerasias tavo skorpioniskas savybes, nes jie tokiu neturi ...ir niekad netures .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Tamara=: 21 rugsėjo 2010 - 10:29
QUOTE(lagita @ 2010 09 21, 11:08)
4u.gif  aha jauna  mirksiukas.gif  aš ir neskriaudžiu nieko kas manęs nenuskriaudė, o jei skriaudžiu tai po laiko  blush2.gif  kaip sakoma primenu nuoskriaudą  4u.gif

jūs paskaitykit visą temą, kokie skorpionai gali būti geri ir kokie blogi smile.gif yra tikrai fainų pasisakymų :)jei skorpionas myli -myli iš visos širdies, jei nekenčia -tai irgi stipriai smile.gif svarbiausia kad viskas būtų nuoširdu ir tikra smile.gif o ne dėl to kad "aš juk skorpionas dėl to taip turiu padaryt " smile.gif
ir labai atsirinkit kas ką rašo, nes kaip kurie iš jų susirgę didybės manija realybės nemato biggrin.gif tokie tik pakenks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 21, 12:36)
jūs paskaitykit visą temą, kokie skorpionai gali būti geri ir kokie blogi smile.gif yra tikrai fainų pasisakymų :)jei skorpionas myli -myli iš visos širdies, jei nekenčia -tai irgi stipriai smile.gif svarbiausia kad viskas būtų nuoširdu ir tikra smile.gif o ne dėl to kad "aš juk skorpionas dėl to taip turiu padaryt " smile.gif
ir labai atsirinkit kas ką rašo, nes kaip kurie iš jų susirgę didybės manija realybės nemato  biggrin.gif tokie tik pakenks  biggrin.gif

Jums vaidenasi ?Manau ,kad jus ja mokinate blogu dalyku -neisiklausiti i save ..Ji ,jei yra skorpionas , savo vidumi supras kas blogai ,o kas gerai .Mane tai juokina ,kaip kito zenklo (ypac avinai ir ozeragiai) mokina skorpionus buti skorpionais lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Tamara=: 21 rugsėjo 2010 - 11:28
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 21, 12:25)
Jums vaidenasi ?Manau ,kad jus ja  mokinate  blogu dalyku -neisiklausiti i save ..Ji ,jei yra skorpionas , savo vidumi supras kas blogai ,o kas gerai .Mane tai juokina ,kaip kito zenklo (ypac avinai  ir ozeragiai) mokina skorpionus buti skorpionais  lotuliukas.gif  .

lotuliukas.gif jei ką, brangioji, tai visi žmonės turi įsiklausyti į save lotuliukas.gif net ir tada jei jų ženklas tryliktas lotuliukas.gif (asilas dažniausiai ta būna)
o šiaip , lipkit jūs iš to medžio biggrin.gif negi vis dar naiviai tikit kad visi avinai ar skorpionai ar dar kokie nors ženklai yra vienodi kaip du bliūdai vandens? lotuliukas.gif naivi jūs skorpionė jei vis dar tikit kad tik nuo horoskopo viskas žmogaus gyvenime priklauso lotuliukas.gif lotuliukas.gif nuuu laaaabai naivi lotuliukas.gif ir labai mokat prajuokint biggrin.gif tik karūna visgi retsykiais nusimkit .. jau spaudžia gerokai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 21, 13:33)
lotuliukas.gif jei ką, brangioji, tai visi žmonės turi įsiklausyti į save  lotuliukas.gif net ir tada jei jų ženklas tryliktas  lotuliukas.gif (asilas  dažniausiai ta būna)
o šiaip , lipkit jūs iš to medžio  biggrin.gif negi vis dar naiviai tikit kad visi avinai ar skorpionai ar dar kokie nors ženklai yra vienodi kaip du bliūdai vandens?  lotuliukas.gif naivi jūs skorpionė jei vis dar tikit kad tik nuo horoskopo viskas žmogaus gyvenime priklauso  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nuuu laaaabai naivi  lotuliukas.gif ir labai mokat prajuokint  biggrin.gif tik karūna visgi retsykiais nusimkit .. jau spaudžia gerokai  lotuliukas.gif

biggrin.gif Nesinervinkite jus taip .Mes skorpionai esame saltakraujai ir nekreipiam demesio i tuos ,kurie sokineja kaip hienos aplinkui ir ikasti nori .Smulkus zmones musu nedomina ,asmenybes -kas kita .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Tamara=: 21 rugsėjo 2010 - 12:01
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 21, 12:54)
biggrin.gif Nesinervinkite jus taip .Mes skorpionai esame saltakraujai ir  nekreipiam demesio i tuos ,kurie sokineja kaip hienos aplinkui ir ikasti nori .Smulkus zmonos musu nedomina ,asmenybes -kas kita .

lotuliukas.gif lotuliukas.gif žmonės turbūt ane? nesinervuokit, visi tiki kad jūs išskirtinė asmenybė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 21, 13:57)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif žmonės turbūt ane? nesinervuokit, visi tiki kad jūs išskirtinė asmenybė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Taip ,cia ne mano yra pasakyta ,kad skorpionas -isskirtinis ziodiako zenklas .Paskaitykite , daugelyje horoskopu aprasimu tai figutruoja . Nieko mes negalime jums padeti biggrin.gif ,is dainos dodziu neisbrauksi biggrin.gif
O rupke ,rimtai zmonos parasiau ,ne zmones lotuliukas.gif .Nu jo -zmonos mes nepakartojamos -vieninteles tokios geros biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Tamara=: 21 rugsėjo 2010 - 12:00
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 21, 12:59)
Taip ,cia ne mano yra pasakyta ,kad skorpionas -isskirtinis ziodiako zenklas .Paskaitykite , daugelyje horoskopu aprasimu tai figutruoja . Nieko mes negalime jums padeti  biggrin.gif  ,is dainos dodziu neisbrauksi  biggrin.gif
O rupke ,rimtai zmonos parasiau ,ne zmones  lotuliukas.gif  .Nu jo -zmonos mes nepakartojamos -vieninteles tokios geros  biggrin.gif

va dėl žmonų tikrai tikrai negaliu ginčytis smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 21, 09:10)
Kas yra svarbiausia sitame jusu parasyme -pagieza .Pagieza ,tikra to zodzio prasme, skorionams .Visa ka jus cia aprasete galima pritaikyti zmonems(zmogui) ,kurie(kuris) nemyli jusu.Tas postas tiesiog persisunkes jusu nusivylimu ir sirdies skausmu.Atsiminkit viena-jei seimoje nera meiles -niekas nekaltas ,tuo labiau zodiasko zenklas .Jus geriau susiraskit skorpiona ,kuris jus myles , va tada pakalbesim apie tai , ka skorpionas padare su jumis    biggrin.gif  lovoje .
Papildyta:



jo, psichoanalizes man tikrai nereikia, o ypac is jusu, kurios paciai labai prireiktu, nes ego baisiau negu baisu. Jus labai prasta psichologe. Perskaiciau jusu si posa ir supratau, kad skaitot tai ka norit skaityti, ne tai kas parasyta. Apie kokia tamsta seima snekat? Mano seimoj viskas gerai ir mano vyras nera skorpionas. As bandau suprasti nors viena priezasti kodel tureciau bendrauti su savo anyta(skorpionu), niekada su ja i draugystes nejom, is pradziu nenoras buvo is jos puses, o kai sukurem seima ir gime sunus, atsirado pas ja noras ne tik bendrauti, bet ir moteriskai papliurpti, bet vat beda, as nebenoriu. As neiciau ir neklausciau, kaip suprasti tuos skorpionus, bet vat, tai yra mano vyro mama, vadinasi, noriu ar nenoriu as turiu su ja bendrauti. Kadangi esu issilavines zmogus ir ne koks egoistiskas vaikas, as ieskau budu, kaip tai kulturingiau padaryti. Todel ir klausiau praeitam poste, kodel tie skorpionai net seimoje isivaizduoja esa karaliai ir valdovai, netgi norintys diriguoti is savo parapijos savo suagusiems vaikams ka ir kaip ir reikia daryti. Kaip jie isivaizduoja, kad visi jos turi klausyti, o jei neklauso skelbia kara visais imanomais budais. Ar apskritai yra norma laikyti net artimiausius zmones itampoj, nes neaisku, kokios nuotaikos bus?

QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 21, 11:59)
Taip ,cia ne mano yra pasakyta ,kad skorpionas -isskirtinis ziodiako zenklas .Paskaitykite , daugelyje horoskopu aprasimu tai figutruoja . Nieko mes negalime jums padeti  biggrin.gif  ,is dainos dodziu neisbrauksi  biggrin.gif
O rupke ,rimtai zmonos parasiau ,ne zmones  lotuliukas.gif  .Nu jo -zmonos mes nepakartojamos -vieninteles tokios geros  biggrin.gif


na jau na jau, zodiako zenklu olimpe sedi liutas, seniai tai jau pasakyta ir parasyta buvo. Skorpionas visuomet paminimas kaip paslaptingiausia, bet tikrai neisskirtinis.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 09 21, 15:53)
jo, psichoanalizes man tikrai nereikia, o ypac is jusu, kurios paciai labai prireiktu, nes ego baisiau negu baisu. Jus labai prasta psichologe. Perskaiciau jusu si posa ir supratau, kad skaitot tai ka norit skaityti, ne tai kas parasyta. Apie kokia tamsta seima snekat? Mano seimoj viskas gerai ir mano vyras nera skorpionas. As bandau suprasti nors viena priezasti kodel tureciau bendrauti su savo anyta(skorpionu), niekada su ja i draugystes nejom, is pradziu nenoras buvo is jos puses,  o kai sukurem seima ir gime sunus, atsirado pas ja noras ne tik bendrauti, bet ir moteriskai papliurpti, bet vat beda, as nebenoriu. As neiciau ir neklausciau, kaip suprasti tuos skorpionus, bet vat, tai yra mano vyro mama, vadinasi, noriu ar nenoriu as turiu su ja bendrauti. Kadangi esu issilavines zmogus ir ne koks egoistiskas vaikas, as ieskau budu, kaip tai kulturingiau padaryti. Todel ir klausiau praeitam poste, kodel tie skorpionai net seimoje isivaizduoja esa karaliai ir valdovai, netgi norintys diriguoti is savo parapijos savo suagusiems vaikams ka ir kaip ir reikia daryti. Kaip jie isivaizduoja, kad visi jos turi klausyti, o jei neklauso skelbia kara visais imanomais budais. Ar apskritai yra norma laikyti net artimiausius zmones itampoj, nes neaisku, kokios nuotaikos bus?
na jau na jau, zodiako zenklu olimpe sedi liutas, seniai tai jau pasakyta ir parasyta buvo. Skorpionas visuomet paminimas kaip paslaptingiausia, bet tikrai neisskirtinis.

Nu va matot ,jus sakot ,kad as bloga psichologe ,o as supratau ,kad tai vyksta jusu seimoje -jusu anyta yra jusu antra motina dabar ,taip kad -seima ,norit jus to ar nenorit .
As jums dar karta sakau -jei jus gyvenate po anytos stogu -ji cia seimininke ir jus privalote sokti pagal jos dudele . Nenorite to daryti -eikit pas savo tevus ,tada vyras soks pagal ju dudele .
O tai paslaptingumas nera isskirtinis skorpiono zenklas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Tamara=: 21 rugsėjo 2010 - 14:56