Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(wit @ 2010 09 17, 09:44)
nepasakyčiau smile.gif nei ta nei ana savybė ne prie širdies smile.gif
o pochuizmas būdingas daugeliui. tik skorpionai mėgėjai juo mosuoti kaip vėliava..  smile.gif tipo , aš toooooks svarbus kad visi kiti man px smile.gif
kad bailiai -nesutinku. kad melagiai -taip smile.gif tas melavimas pas juos tuos toks įdomus, skiedžia vardan skiedimo.. tą pačią istoriją gali pasakoti kiekvienam kitaip , taip kaip tam kas klauso parankiau..smile.gif

O kodėl bijo prisipažinti, kad kažką ne taip padarė ar pasielgė, bet už nugaros daro, o kai tiesiai šviesiai paklausi ar tai tiesa, jie sako ne. Po to turint akivaizdžius melavimo įrodymus - jie pasako gi aš tau sakiau (nu bet man kažkaip atsakymas ne niekaip nevirsta žodeliu taip g.gif ) Bet ar tai būdinga tik skorpionams- nedrįsčiau taip teigti...
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 17, 10:17)
O kodėl bijo prisipažinti, kad kažką ne taip padarė ar pasielgė, bet už nugaros daro, o kai tiesiai šviesiai paklausi ar tai tiesa, jie sako ne. Po to turint akivaizdžius melavimo įrodymus - jie pasako gi aš tau sakiau (nu bet man kažkaip atsakymas ne niekaip nevirsta žodeliu taip  g.gif ) Bet ar tai būdinga tik skorpionams- nedrįsčiau taip teigti...

nebijo lotuliukas.gif tiesiog skorpionai niekada nesutiks su tuo kad jie išvis ką nors daro "ne taip " lotuliukas.gif viską ką jie daro yra taip ir teisingai biggrin.gif
Atsakyti
Oi wit ,tu mane taip prajuokini su savo tais postais lotuliukas.gif .Skorpionu zinove biggrin.gif Skorpionu reikia buti ,kad zinoti kas ir kaip.O juokingiausi tai tokie pasakymai -,jog taip ,ir kiti zenklai turi tu savybiu ,bet skorpionas mosuojasi jomis pries kitu nosis.
Ir butent tik skorpionas pagautas meluojant neprisipizins biggrin.gif ,visi kiti zenklai prisipazysta biggrin.gif
...Nu bet reikai dar sugebeti nusisneketi iki tokio lygio ... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 17, 09:17)
O kodėl bijo prisipažinti, kad kažką ne taip padarė ar pasielgė, bet už nugaros daro, o kai tiesiai šviesiai paklausi ar tai tiesa, jie sako ne. Po to turint akivaizdžius melavimo įrodymus - jie pasako gi aš tau sakiau (nu bet man kažkaip atsakymas ne niekaip nevirsta žodeliu taip  g.gif ) Bet ar tai būdinga tik skorpionams- nedrįsčiau taip teigti...

Ne ta taktika paemet isgauti savanoriskam prisipazinikmui,ne ta . g.gif
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 18, 09:19)
Oi wit ,tu mane taip prajuokini su savo tais postais  lotuliukas.gif .Skorpionu zinove  biggrin.gif  Skorpionu reikia buti ,kad zinoti kas ir kaip.O juokingiausi tai tokie pasakymai -,jog taip  ,ir kiti zenklai turi tu savybiu ,bet skorpionas mosuojasi jomis pries kitu nosis.
Ir butent tik skorpionas pagautas meluojant neprisipizins  biggrin.gif  ,visi kiti zenklai prisipazysta  biggrin.gif 
...Nu bet reikai dar sugebeti nusisneketi iki tokio lygio ... lotuliukas.gif
Papildyta:

Ne ta taktika paemet  isgauti savanoriskam  prisipazinikmui,ne ta .  g.gif

nu nebūk tu kirvis ir neapsimetinėk biggrin.gif puikiai supranti apie ką aš lotuliukas.gif tik va nu kaip čia prisipažinsi kad ne viskas taip tobula kaip norėtųsi ane ? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
beje, turiu laaaabai artimų žmonių skorpionų ir galiu pasakyti kad jie skiriasi smile.gif taip kad neabsoliutinkim biggrin.gif
oj negaliu kaip smagu skaityti tokius postus lotuliukas.gif ačiū už puikią nuotaiką nuo pat ryto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 18, 08:48)
nu nebūk tu kirvis ir neapsimetinėk  biggrin.gif puikiai supranti apie ką aš  lotuliukas.gif tik va nu kaip čia prisipažinsi kad ne viskas taip tobula kaip norėtųsi ane ? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
beje, turiu laaaabai artimų žmonių skorpionų ir galiu pasakyti kad jie skiriasi smile.gif taip kad neabsoliutinkim  biggrin.gif
oj negaliu kaip smagu skaityti tokius postus  lotuliukas.gif ačiū už puikią nuotaiką nuo pat ryto  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif vat ,vat ,ka ir sakau ,mes skorpionai -asmenybes ir mus idomu stebeti biggrin.gif
Tu klausi ar as suprantu apie ka tu rasai .Be abejo biggrin.gif ,tik tu niekad nesuprasi ,kas slypi skorpione ,nu neesi tu juo ,neesi ... biggrin.gif Skorpionas yra vienas is paslaptingiausiu zodiako zenklu ir daug ka biesina nesugebejimas perprasti jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 18, 10:01)
lotuliukas.gif vat ,vat ,ka ir sakau ,mes skorpionai -asmenybes  ir mus idomu stebeti    biggrin.gif 
Tu klausi  ar as suprantu apie ka tu  rasai .Be abejo  biggrin.gif  ,tik tu niekad nesuprasi ,kas slypi skorpione ,nu neesi tu  juo ,neesi ...  biggrin.gif Skorpionas yra vienas is paslaptingiausiu zodiako zenklu  ir daug ka biesina nesugebejimas perprasti jo  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar vienai karūna spaudžia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 18, 09:13)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dar vienai karūna spaudžia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Is avino puses ziurint -karuna .Ziurint is skorpiono puses , tai-savojo AŠ suvokimas.
Atsakyti
As esu labai keistas skorpionas su visais labai gerai sutariu netgi su anyta esam geros drauges smile.gif su ja geriau sutariu nei su savo mama.Seimoje esu gera bet griezta mama,vyrui visada nusileidziu,kad tik nereiketu pyktis.Bet kas liecia kersta tai jo esu ziauriai kerstinga doh.gif ismokykit mane but tikra skorpione 4u.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 18, 09:19)
Ne ta taktika paemet  isgauti savanoriskam  prisipazinikmui,ne ta .  g.gif

Nu tai pasidalinkit - kokią taktiką reikėjo taikyti ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 18, 10:13)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dar vienai karūna spaudžia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif kaip mano mama sako -princese nusiimk nematomą karūną biggrin.gif nu ką aš padarysiu kad ne aš pasikėlus o visi kiti per žemai lotuliukas.gif
jau kelis kart pastebėjau šitoj temoj -skorpionus arba mylėt arba neapkęst tongue.gif jei mylėsi viskas bus ok lotuliukas.gif
kaip aš dar sakau apie save-esu pati geriausia, pati blogiausia, pati mieliausia, pati bjauriausia nes esu skorpionas bigsmile.gif mirksiukas.gif man tai pats geriausias ženklas... labai daug skorpionų pažįstu ir jie visi super faini žmonės drinks_cheers.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2010 09 18, 16:37)
lotuliukas.gif  kaip mano mama sako -princese nusiimk nematomą karūną biggrin.gif nu ką aš padarysiu kad ne aš pasikėlus o visi kiti per žemai  lotuliukas.gif 
jau kelis kart pastebėjau šitoj temoj -skorpionus arba mylėt arba neapkęst  tongue.gif jei mylėsi viskas bus ok   lotuliukas.gif 
kaip aš dar sakau apie save-esu pati geriausia, pati blogiausia, pati mieliausia, pati bjauriausia nes esu skorpionas  bigsmile.gif   mirksiukas.gif  man tai pats geriausias ženklas... labai daug skorpionų pažįstu ir jie visi super faini žmonės  drinks_cheers.gif  wub.gif  thumbup.gif

nebent skorpionas skorpionui biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 18, 09:56)
lotuliukas.gif  Is avino puses ziurint -karuna .Ziurint is skorpiono puses , tai-savojo AŠ suvokimas.

savojo as suvokimas per kitu sumenkinima, labai geras bruozas, toli eisit.

Na gerai, skorpionas isivaizduoja, kad yra dievas, bet jus man pasakykit, kodel tie patys skorpionai, netgi savo seimoje tarp artimu zmoniu tos karunos nenusiima, praktiskai jokiu kompromisu,vadovavimas ir dirigavimas visiems, kas nesutinka su ju nuomone, tas idiotas, ras netgi absurdisku pasiteisinimu, bet kaltas niekada nebus. Elementariausias zodis ATSIPRASAU, neegzistuoja ju zodyne, kodel? Bijo, ko bijo? Nusizeminti, didziausia katastrofa? As cia rimtai klausiu, ir laukiu atsakymo be kreivos sypsenos ir ale tobulo humoro jausmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuzele: 18 rugsėjo 2010 - 18:39
QUOTE(aistuzele @ 2010 09 18, 19:37)
nebent skorpionas skorpionui  biggrin.gif
Papildyta:

savojo as suvokimas per kitu sumenkinima, labai geras bruozas, toli eisit.

Na gerai, skorpionas isivaizduoja, kad yra dievas, bet jus man pasakykit, kodel tie patys skorpionai, netgi savo seimoje tarp artimu zmoniu tos karunos nenusiima, praktiskai jokiu kompromisu,vadovavimas ir dirigavimas visiems, kas nesutinka su ju nuomone, tas idiotas, ras netgi absurdisku pasiteisinimu, bet kaltas niekada nebus.  Elementariausias zodis ATSIPRASAU, neegzistuoja ju zodyne, kodel? Bijo, ko bijo? Nusizeminti, didziausia katastrofa? As cia rimtai klausiu, ir laukiu atsakymo be kreivos sypsenos ir ale tobulo humoro jausmo.

blink.gif ale nežinau kodėl aš tokia.. na jei labai labai labai kalta jaučiuosi galiu perlipt per save ir atsiprašyt... bet dažniausiai padarau kad manęs atsiprašytų blink.gif kompromisų mėgstu ieškot ir stengiuosi ieškot... mirksiukas.gif
Atsakyti