Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(aistuzele @ 2010 09 10, 11:34)
nu jau nu jau, niekas nesokineja be priezasties. Kai skorpionas supras, kad ir jis mirtingas, gal ir santykiai su kitais zodiako zenklais susitvarkys.

Stai kuo skorpionas yra isskirtinis -jis nera agresyvus .Jis tik ginasi.O kadangi jo gynyba yra labai veiksminga ir kartais visa griaunanti -nuo cia ir pradeda zmones maisytis ,nepagalvodami ,kad jie patys tokia gynyba isprovokuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .Tamara.: 10 rugsėjo 2010 - 11:37
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 11:55)
biggrin.gif tai jau prisidirbo taviskis (kiek supratau)? Isleido nemazai nuodu?

Apnuodijo tiek savo, mano, savo vaiko ir kt. aplinkinių gyvenimą. Bet nemanau, kad tai būdinga tik skorpionams (būtent jo poelgis),bet ar jis gailisi dėl to tai vat kur klausimas, nes iš jo kaip ir neitų suprasti: ar laimingas jis dabar, ar gailisi, ar jam gerai taip kaip yra (tik ar visa tai ilgam?)...
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 10, 11:45)
Apnuodijo tiek savo, mano, savo vaiko ir kt. aplinkinių gyvenimą. Bet nemanau, kad tai būdinga tik skorpionams (būtent jo poelgis),bet ar jis gailisi dėl to tai vat kur klausimas, nes iš jo kaip ir neitų suprasti: ar laimingas jis dabar, ar gailisi, ar jam gerai taip kaip yra (tik ar visa tai ilgam?)...

Pergyvena jis ,bet to nerodo ir gali buti ,kad niekad neparodys ir neprisipazins .Garantuoju 100 procentu.
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 11:49)
Pergyvena jis ,bet to nerodo ir gali buti ,kad niekad neparodys ir neprisipazins  .Garantuoju 100 procentu.

stai cia ir yra didziausia skorpionu beda, isprovokuojanti kitus, anot jusu, pulti, sokineti, nes laikytis savo tiesus ir buti kietakakciu yra virs viso, tai apie koki bendravima galima kalbeti.
As is tiesu nei kaltinu, nei paciais blogiausiais zmonemis skorpionus laikau, visgi dar daug kas priklauso nuo kokiais metais zmogus gimes, koks jo ascedentas ir dar begales dalyku, bet.. esminiais dalykais matau sutinkam. O kas liecia mano jau auksciau mineta uosviene, man ji vienodai sviecia, man tik skaudu matyti kaip ji nuodija savo vaikams gyvenimus ir as labai tikiuosi, kad tai nera tipinis skorpionu bruozas, o tik jos kokia amziaus krize.
Siaip noriu paklausti, ar jus skorpionai, esate nuotaikos zmones? Ir kai bunat ne nuotaikoj ar ieskot kam igelt, kad geriau pasijustumete ir siaip ar griauzia kada sazine uz pasakytus zodzius, nors kokie jie teisingi bebutu, anot jusu?
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 10, 12:45)
Apnuodijo tiek savo, mano, savo vaiko ir kt. aplinkinių gyvenimą. Bet nemanau, kad tai būdinga tik skorpionams (būtent jo poelgis),bet ar jis gailisi dėl to tai vat kur klausimas, nes iš jo kaip ir neitų suprasti: ar laimingas jis dabar, ar gailisi, ar jam gerai taip kaip yra (tik ar visa tai ilgam?)...

beveik galiu garantuoti kad nesigaili nes tai nebudinga skorpionams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 10, 14:09)
beveik galiu garantuoti kad nesigaili nes tai nebudinga skorpionams smile.gif

Tai išeitų, kad pasitaikius progai vėl taip pat pasielgtų - išvadų jie nedaro jokių...?
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 09 10, 13:00)

Hm g.gif man rodosi ,kad jus esate nepatenkinta ,jog negalite pavodovauti skorpionams .Is cia ir isplaukia jusu nepasitenkinimas .Pastebekite savo rastus -jus sjaudotes ugnimi ,kai as tuo tarpu visai nereaguoju i jusu provokacijas biggrin.gif Vat taip va ir gyvenime -zyziat zyziat ,lojat lojat ,kol prisilojat ir jus skorpionai,neapsikente, pastato i vieta . biggrin.gif O tada prasideda -as tokia gera ,o skoprpionas su mani sitaip pasielge .
Papildyta:
QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 10, 13:34)
Tai išeitų, kad pasitaikius progai vėl taip pat pasielgtų - išvadų jie nedaro jokių...?

O cia tik skorpionai taip elgiasi?Tik jie nepasimoko is savo klaidu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .Tamara.: 10 rugsėjo 2010 - 14:17
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 15:18)
O cia tik skorpionai  taip elgiasi?Tik jie nepasimoko is savo klaidu?

karūna nespaudžia ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 10, 14:19)
karūna nespaudžia ?  lotuliukas.gif

Kodel karuna?Tai paprasciausiai supratimas -as teisi ,kada as teisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 14:15)
Hm  g.gif  man rodosi ,kad jus esate nepatenkinta ,jog negalite pavodovauti skorpionams .Is cia ir isplaukia jusu  ugnies spjaugdymas .Pastebekite savo rastus -jus sjaudotes ugnimi ,kai as tuo tarpu visai nereaguoju i jusu provokacijas  biggrin.gif  Vat taip va ir gyvenime -zyziat ,zyziat ,lojat lojat ,kol prisilojat ir jums skorpionnai  pastato jus i  vieta .  biggrin.gif

atsiprasau, o kodel jus einat i asmeniskumus, jei kalba eina apie konkretu zenkla, bet ne apie mane ar jus , tai gal kulturos trukumas ar issilavinimo. O ar jus mane pastatet i vieta, pasvajokit tongue.gif As tik labai nemegstu kategoisku zmoniu ir apie save galvojanciu labai gerai, visi mes mirtingi ir su trukumai tik kartais ir pripazinti tai reikia, o nesvaicioti, kad kokie mes geri, tik mylekit mylekit, nepriestaraukit. Siaip uzdaviau konkretu klausima, noredama issiaiskinti, o jus kiek matau viska priimat asmeniskai ir dar izeidinedama bandot vaidinti, kad esate labai "taikus" ir "gerai galvojanis apie save" zmogus.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 09 10, 14:22)
atsiprasau, o kodel jus einat i asmeniskumus, jei kalba eina apie konkretu zenkla, bet ne apie mane ar jus ,  tai gal kulturos trukumas ar issilavinimo. O ar jus mane pastatet i vieta, pasvajokit  tongue.gif As tik labai nemegstu kategoisku zmoniu ir apie save galvojanciu labai gerai, visi mes mirtingi ir su trukumai tik kartais ir pripazinti tai reikia, o nesvaicioti, kad kokie mes geri, tik mylekit mylekit, nepriestaraukit. Siaip uzdaviau konkretu klausima, noredama issiaiskinti, o jus kiek matau viska priimat asmeniskai ir dar izeidinedama bandot vaidinti, kad esate labai "taikus" ir "gerai galvojanis apie save" zmogus.

Atleiskite ,bet cia jus puolete i asmerniskumus paminedama ,jog jusu anyta skorpas ir jus jos nekenciate .Ir kodel jus galvojate ,kad as jus statau i vieta? biggrin.gif biggrin.gif Jusu zenklo zmones linke susireiksminti ir abstrakciai sakomus dalykus prisiimti sau ,as tai jau isitikinau biggrin.gif biggrin.gif
Jus zionot kodel jus galvojat ,kad as jums raisau ,o neaplamai ?O todel kad viska pataikiau i desimtuka .Bet jus nenorite to pripazinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .Tamara.: 10 rugsėjo 2010 - 14:26
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 15:22)
Kodel karuna?Tai paprasciausiai supratimas -as teisi ,kada as teisi  biggrin.gif

jūs atitinkate tipišką skorpiono ženklo žmogų lotuliukas.gif tiesiog smile.gif apie teisumą nutylėsiu lotuliukas.gif taktiškai lotuliukas.gif o skorpionams vadovauti labai lengva , beje smile.gif tik reikia žinoti kaip tai daryti smile.gif
Atsakyti