Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 10, 10:28)
O kaip gali pavadinti provokacija, jei tas Skorpionas mato žmogų pirmą kartą ir jį kandžioja su tikru pasimėgavimu - čia iki jo provokacijos dar labai toli, bet kadangi aš jau ilgai bendrauju su skorpionais - tai įgijau patirties, nors prieš tai taip elgtis man visiškai nebuvo būdinga, pati atsakau jiems tuo pačiu - irgi geliu skaudžiai arba primenu jiems prieš tai pasakytas "tiesas", kad kitą kartą apgalvotų savo žodžius...
Papildyta:

Na mano skorpionai - puola pirmi...

Puola tada ,kai mato nesvaria zmogaus siela,kurios nuo skorpiono nenuslepsi .Ir kai toks zmogus bando prisigerinti ,vaidinti drauga ...nu tada jau laikykis .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .Tamara.: 10 rugsėjo 2010 - 10:32
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 11:31)
Puola tada ,kai mato nesvaria zmogaus siela,kurios nuo skorpiono nenuslepsi .Ir kai toks zmogus bando prisigerinti ,vaidinti drauga ...nu tada jau  laikykis .

Nu ir kokie aiškiaregiai biggrin.gif O mano siela švari ir sąžinė rami, o va mano skorpionas oi prisidirbo iki kaklo ir neaišku kaip jis tą mėšlą išsivalys...
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 10, 10:34)
Nu ir kokie aiškiaregiai  biggrin.gif O mano siela švari ir sąžinė rami, o va mano skorpionas oi prisidirbo iki kaklo ir neaišku kaip jis tą mėšlą išsivalys...

biggrin.gif nebijok ,issivalys ...galbut issivalys pakeisdamas ne tik gyvenamaja vieta ,bet ir zmones ji supancius ,jei pamatys ,kad is jo reikalaujame pernelyg daug .
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 11:35)
biggrin.gif  nebijok ,issivalys ...galbut issivalys pakeisdamas ne tik gyvenamaja vieta ,bet ir zmones ji supancius ,jei pamatys ,kad is jo reikalaujame pernelyg daug .

Taip, jam tai būdinga bėgti kuo toliau nuo atsakomybės už savo veiksmus...
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 10, 10:41)
Taip, jam tai būdinga bėgti kuo toliau nuo atsakomybės už savo veiksmus...

Atsakomybe..kiekvienas ja supranta savaip .Skorpionas ,kaip ir bet kuris zenklas ,yra atsakingas tik uz save.Bet kas skiria skorpionus nuo kitu -jie niekad ,niekad neisduos TIKRO draugo . Tikro pagal jo kriterijus .
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 11:44)
Atsakomybe..kiekvienas ja supranta savaip .Skorpionas ,kaip ir bet kuris zenklas ,yra atsakingas tik uz save.Bet kas skiria skorpionus nuo kitu -jie niekad ,niekad neisduos TIKRO draugo .  Tikro pagal jo kriterijus .

Tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 10, 10:49)

biggrin.gif tai jau prisidirbo taviskis (kiek supratau)? Isleido nemazai nuodu?
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 10:16)
Na ,nereikia skorpionu isprovokuoti tam  savo kalbomis ar elgesiu ,nes jie  atsilygina desimteriopai skaudziau ,nei tikimasi .
Papildyta:

Nemanau ,kad pasakymas"jie yra problematiski ,nes gali duoti is pasalu ..." yra labai teisingas .Reikia  suprasti ,kad skorpionas niekada neuzsipuls uz save silpnesnio ir to kuris yra geranoriskai nusiteikes ju atzvilgiu .Bet jei tik jis pajus ,kad  i jo puse ziurima snairai ir bandoma "patraukti per danti",tada jau jo ,tada laikykites  biggrin.gif Pastebekit ,kad pirmi skorpionai niekad nepuola ,jiem patogiau tik gintis ,nes zino ,kad turi gera ginkla  ir visada apsigins juo .Tik smulkus ir hieniski zmones puola .

neidealizuokite tu skorpionu, jie irgi zmones mirksiukas.gif Mano pazistami skorpionai skiriasi tik vienu dviem bruozais, o siaip kaip ir aprasiau anksciau. Megstat jus savo valdzia parodyti, kad reziat kartais tai net baisu darosi ir nepasakyciau, kad labai jau ta tiesa geranoriska. Turiu uosviene skorpione, jei galeciau tai nebendrauciau is vis, o, kad jus matytumete jos veida, kai gime sunus (jis taip pat skorpionas) pirma fraze buvo, vat dabar tai mes jums visiems parodysim (ale pamaina jos auga). Drauge skorpione, ilgiau nei kelias valandas pabut kartu negalim, per stiprus abieju energetiniai laukai biggrin.gif , pradedam nejucia kovot uz vieta po saule biggrin.gif Nezinau, gal paprasciausiai oziaragiai suskorpionais nea geriausi draugai.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 09 10, 10:56)
neidealizuokite tu skorpionu, jie irgi zmones  mirksiukas.gif  Mano pazistami skorpionai skiriasi tik vienu dviem bruozais, o siaip kaip ir aprasiau anksciau. Megstat jus savo valdzia parodyti, kad reziat kartais tai net baisu darosi ir nepasakyciau, kad labai jau ta tiesa geranoriska. Turiu uosviene skorpione, jei galeciau tai nebendrauciau is vis, o, kad jus matytumete jos veida, kai gime sunus (jis taip pat skorpionas) pirma fraze buvo, vat dabar tai mes jums visiems parodysim (ale pamaina jos auga). Drauge skorpione, ilgiau nei kelias valandas pabut kartu negalim, per stiprus abieju energetiniai laukai  biggrin.gif , pradedam nejucia kovot uz vieta po saule  biggrin.gif Nezinau, gal paprasciausiai oziaragiai suskorpionais nea geriausi draugai.

O gal tai jusu beda ,kad negalite su skorpionais sugyventi?Gal jus per daug susireiksminat ?Uosviene esviene ,esat is tu moteru ,kurioms kad ir geriausia uosviene -visviena neitiks .Manau biggrin.gif .Jums nepatiko pasakymas -dabar mes jums parodysime ,nes jus pati norit rodyt?Juk taip ?Jus duodat su tais savo ragais i tvora ir galo tam ner ...o skorpiono nepridauzysit taip ...jis tyles ,kentes ,kol jo kantrybei neateis galas ,va tada jau jus pamatot skorpiona visame grazume .O kodel ?O todel ,kad pati isprovokuojat jo toki elgesi
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 11:02)
O gal tai jusu beda ,kad negalite su skorpionais sugyventi?Gal jus per daug susireiksminat ?Uosviene esviene ,esat is tu moteru ,kurioms kad ir geriausia uosviene -visviena neitiks .Manau  biggrin.gif  .Jums nepatiko pasakymas -dabar mes jums parodysime ,nes jus pati norit rodyt?Juk taip ?Jus duodat su tais savo ragais i tvora ir galo tam ner ...o skorpiono nepridauzysit taip ...jis tyles ,kentes ,kol jo kantrybei neateis galas ,va tada jau jus pamatot skorpiona visame grazume .O kodel ?O todel ,kad pati isprovokuojat jo toki elgesi

O jums taip neatrodo, kad Jus labai jau issaukstinat ta skorpiono ale galybe ir tokiu budu labai susireiksminat. Jusu postai tipiniai skorpiono postai, as esu geras, mane mylekit, neerzinkit, ant ranku nesiokit, o as jums nieko nedarysiu, nebent man nuotaikos nebutu, tada saugokites. Nepamirskit, kad ir kiti yra zmones, kurie uz save oi kaip moka pakovot, o kas liecia mane kaip oziarage, tai pasakysiu, kad su manim gerai as simta kartu geriau, bet jei su manim blogai, tada saugokites. Mano uosviene, miela skorpione, turi achilo kulna, ir kas blogiausia as ji zinau, tad skorpionai manes, patikekit negasdina. O del provokavimo, klystat, kartis ir provokuoti nereikia, uztenka tylos, kad prasiverztu ugnikalnis is ponu skorpionu, jie tarpkitko ir ignoravimo labai nemegsta ir priima ji kaip didziausia izeidima, tad manau,kad tai tik pacio skorpiono problema.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 09 10, 11:21)
O jums taip neatrodo, kad Jus labai jau issaukstinat ta skorpiono ale galybe ir tokiu budu labai susireiksminat. Jusu postai tipiniai skorpiono postai, as esu geras, mane mylekit, neerzinkit, ant ranku nesiokit, o as jums nieko nedarysiu, nebent man nuotaikos nebutu, tada saugokites. Nepamirskit, kad ir kiti yra zmones, kurie uz save oi kaip moka pakovot, o kas liecia mane kaip oziarage, tai pasakysiu, kad su manim gerai as simta kartu geriau, bet jei su manim blogai, tada saugokites. Mano uosviene, miela skorpione, turi achilo kulna, ir kas blogiausia as ji zinau, tad skorpionai manes, patikekit negasdina. O del provokavimo, klystat, kartis ir provokuoti nereikia, uztenka tylos, kad prasiverztu ugnikalnis is ponu skorpionu, jie tarpkitko ir ignoravimo labai nemegsta ir priima ji kaip didziausia izeidima, tad manau,kad tai tik pacio skorpiono problema.

biggrin.gif ...skorpionai -isskirtinis zodiako zenklas.Jie niekada neiesko zmonese pacio blogiausio .Jie parasciausiai stebi .Kas juokina skorpionus ozeragiuose ,tai ju sokinejimas ir badymasis ,tai skorpionams nebaisu .Greiciau- sukelia gailesti .
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 11:31)
biggrin.gif ...skorpionai -isskirtinis zodiako zenklas.Jie niekada neiesko zmonese pacio blogiausio .Jie parasciausiai stebi .Kas juokina skorpionus ozeragiuose ,tai ju sokinejimas ir badymasis ,tai skorpionams nebaisu .Greiciau- sukelia gailesti .

nu jau nu jau, niekas nesokineja be priezasties. Kai skorpionas supras, kad ir jis mirtingas, gal ir santykiai su kitais zodiako zenklais susitvarkys.
Atsakyti