Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(AstaRaud @ 2010 08 05, 08:56)
O vyras Skorpionas ir moteris Svarstyklės - kokia sąjunga?


tas pats kas moteris skorpione ir vyras svarstykles bigsmile.gif biggrin.gif Manau jei noresite tai ilgai ir gyvensite jei ne tai niekas nepades tongue.gif Na mes sugyvenam kolkas ax.gif Matyt noro turim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 08 25, 16:59)
tas pats kas moteris skorpione ir vyras svarstykles  bigsmile.gif  biggrin.gif Manau jei noresite tai ilgai ir gyvensite jei ne tai niekas nepades  tongue.gif Na mes sugyvenam kolkas  ax.gif Matyt noro turim biggrin.gif

drinks_cheers.gif tik noras turi būti abipusis, o ne iš vieno pusės
Atsakyti
Na ,manau ,kad noras gyventi su skorpionu-didelis isbandymas .Bet jei skorpionas nepanores tolimesniu santykiu ,tai niekas nepades
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 09 09, 15:00)
Na ,manau ,kad noras gyventi su skorpionu-didelis isbandymas .Bet jei skorpionas nepanores tolimesniu santykiu ,tai niekas nepades

drinks_cheers.gif tikrai taip
Atsakyti
Mano aplinkoje nemazai skorpionu, t.y. uosviene (apsaugok viespatie), drauge, sunus t.t. Tai bendrai galiu pasakyti, kad tai labai paslaptingi zmones, neretai arogantiski, neretai pervertinantys save (dazniau galvoja apie save geriau nei yra is tikruju), megsta, kai vadzios butu ju rankose, nesupranta ir nenori suprasti liepiamos nuosakos, labai nori, kad jiems visi paklustu ir sutiktu su ju nuomone, nuomone ju daznai nelanksti, jei jau susidare kazkokia nuomone tai neismusi is galvos ir jos nepakeisi, nors ir butu ji absurdiska. Labai vertina nepriklausomybe, pinigai jiems valdzios zenklas. Labai megsta kirsti is pasalu, kai zmogus buna labiausiai pazeidziamas, prisimena viska kas buvo ir pries desimt metu ir pasitaikius progai tai primins. Gerosios savybes butu, imlus informacijai, megsta atrasti ir suzinoti kazka naujo, su jais galima pakalbeti apie daug ka (jei tai juos domina), jie kazkuo traukia, bet kai pritraukia arba lieki su jais amzinais draugais arba priesais. As pati esu oziaragis, tai su skorpionais santykiai problematiski, ir vieni ir kiti gali duoti is pasalu, kad net saldu darosi biggrin.gif Vienu zodziu, sunkios jus asmenybes, mieli skorpionai biggrin.gif
Atsakyti
kaip su vyrais skorpais tai nezinau, bet kas liecia moteris, tai galiu papriestarauti del skorpionu, jie kaip tik pasiduoda kancioms ir gali gyventi kentedami su nenorimu zmogumi, nes ir astrologai raso, kad skorpionai megsta kankinti save. as pritariu tam.
Papildyta:
QUOTE(aistuzele @ 2010 09 09, 16:53)
Mano aplinkoje nemazai skorpionu, t.y. uosviene (apsaugok viespatie), drauge, sunus t.t. Tai bendrai galiu pasakyti, kad tai labai paslaptingi zmones, neretai arogantiski, neretai pervertinantys save (dazniau galvoja apie save geriau nei yra is tikruju), megsta, kai vadzios butu ju rankose, nesupranta ir nenori suprasti liepiamos nuosakos, labai nori, kad jiems visi paklustu ir sutiktu su ju nuomone, nuomone ju daznai nelanksti, jei jau susidare kazkokia nuomone tai neismusi is galvos ir jos nepakeisi, nors ir butu ji absurdiska. Labai vertina nepriklausomybe, pinigai jiems valdzios zenklas. Labai megsta kirsti is pasalu, kai zmogus buna labiausiai pazeidziamas, prisimena viska kas buvo ir pries desimt metu ir pasitaikius progai tai primins. Gerosios savybes butu, imlus informacijai, megsta atrasti ir suzinoti kazka naujo, su jais galima pakalbeti apie daug ka (jei tai juos domina), jie kazkuo traukia, bet kai pritraukia arba lieki su jais amzinais draugais arba priesais. As pati esu oziaragis, tai su skorpionais santykiai problematiski, ir vieni ir kiti gali duoti is pasalu, kad net saldu darosi  biggrin.gif Vienu zodziu, sunkios jus asmenybes, mieli skorpionai  biggrin.gif

taip , aistuzele , sutinku su jusu parasymu, ypac del senu nuoskaudu priminimo. bet mes kovojam del teisybes, nieko nedarome neteisingai, as prisimenu nuoskaudas ilgai ir jas galiu labai daznai priminti, nes as del to isgyvenu, nemiegu, man skaudu buna, del blogo kito zmogaus elgesio, gal todel , kad mes, skorpionai, labiau rupinames kitais ir del kitu sukame galva, pamirsdami savo laime. o kas liecia oziaragius, tai tiesa, as juos labai gerbiu, bet jei jie nuolat provokuoja ir erzina grubiais pasakymais, tai buna skaudu, todel norisi issiaiskinti, o kada bandai aiskintis oziaragiai pyksta ir kaltina , kad juos puoli. Musu ir yra beda ta, kad mes nuolat ieskom teisybes, kurios deja nera...
Atsakyti
mano vyras skorpis, nuostabus žmogus...lengva gyventi, lengva mylėti...
Atsakyti
Kai kurie zodiako zenklai skorpionu teisu pasakyma i akis supranta kaip izeidimus .Bet reikia tureti omenyje ,kad pasakymas i akis -vienas is geriausiu budu nekalbeti uz akiu .
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 11:01)
Kai kurie zodiako zenklai  skorpionu  teisu pasakyma i akis  supranta kaip  izeidimus .Bet reikia tureti omenyje ,kad pasakymas i akis -vienas is geriausiu budu nekalbeti uz akiu .

Sutinku, kad tai vienas geriausių būdų sakyti tiesą į akis, bet kai kurie tą tiesą drebia taip, kad tai kvepia įžeidinėjimu ir pažeminimu, nors patys tai tikrai ne idealai.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 09 09, 16:53)
Mano aplinkoje nemazai skorpionu, t.y. uosviene (apsaugok viespatie), drauge, sunus t.t. Tai bendrai galiu pasakyti, kad tai labai paslaptingi zmones, neretai arogantiski, neretai pervertinantys save (dazniau galvoja apie save geriau nei yra is tikruju), megsta, kai vadzios butu ju rankose, nesupranta ir nenori suprasti liepiamos nuosakos, labai nori, kad jiems visi paklustu ir sutiktu su ju nuomone, nuomone ju daznai nelanksti, jei jau susidare kazkokia nuomone tai neismusi is galvos ir jos nepakeisi, nors ir butu ji absurdiska. Labai vertina nepriklausomybe, pinigai jiems valdzios zenklas. Labai megsta kirsti is pasalu, kai zmogus buna labiausiai pazeidziamas, prisimena viska kas buvo ir pries desimt metu ir pasitaikius progai tai primins. Gerosios savybes butu, imlus informacijai, megsta atrasti ir suzinoti kazka naujo, su jais galima pakalbeti apie daug ka (jei tai juos domina), jie kazkuo traukia, bet kai pritraukia arba lieki su jais amzinais draugais arba priesais. As pati esu oziaragis, tai su skorpionais santykiai problematiski, ir vieni ir kiti gali duoti is pasalu, kad net saldu darosi  biggrin.gif Vienu zodziu, sunkios jus asmenybes, mieli skorpionai  biggrin.gif

labai daug teisybės smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2010 09 10, 10:05)
Sutinku, kad tai vienas geriausių būdų sakyti tiesą į akis, bet kai kurie tą tiesą drebia taip, kad tai kvepia įžeidinėjimu ir pažeminimu, nors patys tai tikrai ne idealai.

Na ,nereikia skorpionu isprovokuoti tam savo kalbomis ar elgesiu ,nes jie atsilygina desimteriopai skaudziau ,nei tikimasi .
Papildyta:
QUOTE(wit @ 2010 09 10, 10:08)
labai daug teisybės smile.gif  drinks_cheers.gif

Nemanau ,kad pasakymas"jie yra problematiski ,nes gali duoti is pasalu ..." yra labai teisingas .Reikia suprasti ,kad skorpionas niekada neuzsipuls uz save silpnesnio ir to kuris yra geranoriskai nusiteikes ju atzvilgiu .Bet jei tik jis pajus ,kad i jo puse ziurima snairai ir bandoma "patraukti per danti",tada jau jo ,tada laikykites biggrin.gif Pastebekit ,kad pirmi skorpionai niekad nepuola ,jiem patogiau tik gintis ,nes zino ,kad turi gera ginkla ir visada apsigins juo .Tik smulkus ir hieniski zmones puola .
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 11:16)
Na ,nereikia skorpionu isprovokuoti tam  savo kalbomis ar elgesiu ,nes jie  atsilygina desimteriopai skaudziau ,nei tikimasi .
Papildyta:


O kaip gali pavadinti provokacija, jei tas Skorpionas mato žmogų pirmą kartą ir jį kandžioja su tikru pasimėgavimu - čia iki jo provokacijos dar labai toli, bet kadangi aš jau ilgai bendrauju su skorpionais - tai įgijau patirties, nors prieš tai taip elgtis man visiškai nebuvo būdinga, pati atsakau jiems tuo pačiu - irgi geliu skaudžiai arba primenu jiems prieš tai pasakytas "tiesas", kad kitą kartą apgalvotų savo žodžius...
Papildyta:
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 10, 11:16)
Nemanau ,kad pasakymas"jie yra problematiski ,nes gali duoti is pasalu ..." yra labai teisingas .Reikia  suprasti ,kad skorpionas niekada neuzsipuls uz save silpnesnio ir to kuris yra geranoriskai nusiteikes ju atzvilgiu .Bet jei tik jis pajus ,kad  i jo puse ziurima snairai ir bandoma "patraukti per danti",tada jau jo ,tada laikykites  biggrin.gif Pastebekit ,kad pirmi skorpionai niekad nepuola ,jiem patogiau tik gintis ,nes zino ,kad turi gera ginkla  ir visada apsigins juo .Tik smulkus ir hieniski zmones puola .

Na mano skorpionai - puola pirmi...
Atsakyti