Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 02 03, 22:17)
Apsikrausi darbu vel, zinoma is dalies smagu tas darbas, bet tik is dalies tongue.gif




jaigu tik dirbi savo darba,o ne pripaišo kad dar n darbų reikia pdaryti doh.gif
man patinka kompas tai prie jo galiu ir n valandų išdirbti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 03, 22:48)
jaigu tik dirbi savo darba,o ne pripaišo kad dar n darbų reikia pdaryti doh.gif
man patinka kompas tai prie jo galiu ir n valandų išdirbti ax.gif

Na as tai jau net savo darbu dirbti nenoriu g.gif Tiesiog miego norisi siaubingai, visad pavargus jauciuos unsure.gif Na ir zinoma nei noro nei motivacijos dirbti nera verysad.gif

Kompai ir man patinka, bet dibti vistiek nuo to geriuau nesidaro tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 04, 09:08)
Na as tai jau net savo darbu dirbti nenoriu  g.gif Tiesiog miego norisi siaubingai, visad pavargus jauciuos  unsure.gif Na ir zinoma nei noro nei motivacijos dirbti nera  verysad.gif

Kompai ir man patinka, bet dibti vistiek nuo to geriuau nesidaro  tongue.gif




vat tas sunkiausia,kai darbas jau nebe mielas doh.gif tada niekas nepadeda schmoll.gif

o kai dar kad ir mano darbe, ėda,žemina visus darbuotojas, tas labiausiai slegia unsure.gif


kaip baigėsi vakar tyrimas, ką pasakė mokeščiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 04, 10:12)
vat tas sunkiausia,kai darbas jau nebe mielas doh.gif tada niekas nepadeda schmoll.gif

o kai dar kad ir mano darbe, ėda,žemina visus darbuotojas, tas labiausiai slegia unsure.gif

kaip baigėsi vakar tyrimas, ką pasakė mokeščiai g.gif

Vat butent, kad nebemielas unsure.gif

Tikrai nesmagu, kad eda, laikykis 4u.gif gerai, kad pas mane needa, nors as pati save is vidaus edu, nes jau sienom lipti norisi doh.gif

Nieko nezinau del vakar, as pabegau, tai dar neinformuota, bet jauciu, kad blogos zinios biti greit paplitusios g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 04, 10:19)
Vat butent, kad nebemielas unsure.gif


Nieko nezinau del vakar, as pabegau, tai dar neinformuota, bet jauciu, kad blogos zinios biti greit paplitusios  g.gif




na tikiuosi rasti nauja blush2.gif

na jai nieko nežinai reiškia viskas gerai bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 04, 10:47)
na tikiuosi rasti nauja blush2.gif

na jai nieko nežinai reiškia viskas gerai bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Na as ir tikiuosi, tik kad as noreciau kokios buhalteres padejeja tapti, na kad po truputuka i buhalterija papulti, nes tokio darbo patirties neturiu kaip ir, niekas ir neima verysad.gif

As ir taip manau thumbup.gif

Tai tu jau darbuojies nuo sios savaites ar dar poilsiauji? biggrin.gif

As valgyti uzsimaniau, einu kebabo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 04, 10:55)
Na as ir tikiuosi, tik kad as noreciau  kokios buhalteres padejeja tapti, na kad po truputuka i buhalterija papulti, nes tokio darbo patirties neturiu kaip ir, niekas ir neima  verysad.gif

As ir taip manau  thumbup.gif

Tai tu jau darbuojies nuo sios savaites ar dar poilsiauji?  biggrin.gif

As valgyti uzsimaniau, einu kebabo  tongue.gif




o aš patenkinta kad esu apskaitininkė, geriau norėčiau baigti ekonomika ax.gif ir būti ekonomiste negu buhaltere ax.gif
nuo pirmadienio eisiu dirbti biggrin.gif
skanaus, aš tai nežinau noriu kavos ir kas saldaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 04, 11:03)
o aš patenkinta kad esu apskaitininkė, geriau norėčiau baigti ekonomika ax.gif ir būti ekonomiste negu buhaltere ax.gif

skanaus, aš tai nežinau noriu kavos ir kas saldaus blush2.gif

Na as kaip ir apskaitininke, tai nezinau, gal kikvienoj imonei vistiek skiriasi tas darbas, bet cia pas mane jis per daug monotoniskas pasidare doh.gif noriu tokio darbo, kur reiktu daugiau mastyti, noretusi stengtis ir pan biggrin.gif

Na dar nespejau iseiti, darbuko atnese g.gif nieko nubegsiu veliau, jei neapsigalvosiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 04, 11:05)
Na as kaip ir apskaitininke, tai nezinau, gal kikvienoj imonei vistiek skiriasi tas darbas, bet cia pas mane jis per daug monotoniskas pasidare  doh.gif noriu tokio darbo, kur reiktu daugiau mastyti, noretusi stengtis ir pan  biggrin.gif

Na dar nespejau iseiti, darbuko atnese  g.gif nieko nubegsiu veliau, jei neapsigalvosiu  tongue.gif




na matai o mano darbas įvarus, darau ir užsakymus, ataskaitas ir t.t.
o kai dar išėjo krovikas tai dvi savaites tampiau alaus dėžes, ir visa kita, vat čia mano ligų pasakėmės ax.gif
tada ir man atnešk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 04, 11:08)
na matai o mano darbas įvarus, darau ir užsakymus, ataskaitas ir t.t.
o kai dar išėjo krovikas tai dvi savaites tampiau alaus dėžes, ir visa kita, vat čia mano ligų pasakėmės ax.gif
tada ir man atnešk biggrin.gif

Na tau gerai, as ataskaitas tik menesio pabaigai darausi tongue.gif visa kita laika tik saskaitas suvedineju ir sandeli tikrinu biggrin.gif

Alaus dezes??? blink.gif pabludai? blink.gif Nors as vakar pati blokus nesiojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 04, 11:14)
Na tau gerai, as ataskaitas tik menesio pabaigai darausi  tongue.gif visa kita laika tik saskaitas suvedineju ir sandeli tikrinu  biggrin.gif

Alaus dezes???  blink.gif pabludai?  blink.gif Nors as vakar pati blokus nesiojau  doh.gif




nu aišku man už tą darba sumokėjo, na bet to neverta daryti, ant vaistų padėjau daugiau doh.gif

nu irgi įdomus darbas ax.gif kai įpranti tada atrodo kad niekas nesikeičia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 04, 11:26)
nu aišku man už tą darba sumokėjo, na  bet to neverta daryti, ant vaistų padėjau daugiau doh.gif

nu irgi įdomus darbas ax.gif kai įpranti tada atrodo kad niekas nesikeičia schmoll.gif

Man tai niekas nemokejo, savu noru doh.gif lotuliukas.gif

Tai vat, kad kai apsipranti, tai visai nebeidomu ax.gif
Atsakyti