Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 07 08, 12:58)
aišku, kad nesąmonė, skorpionas negali egzistuoti be sekso, negaus ilgiau ir be jokio sąžinės graužaties eis ieškoti kitur.

O kai gauna uztektinai -niekur nesivadaloja biggrin.gif ....
O kad eis ,jei bus alkanas -100%,nelauks ,kol rutos vel prades zelti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 09 liepos 2010 - 09:16
QUOTE(burbanti @ 2010 07 09, 10:14)
O kai gauna uztektinai -niekur nesivadaloja  biggrin.gif  ....
O kad eis ,jei bus alkanas -100%,nelauks ,kol rutos vel prades zelti  biggrin.gif

deja, šį kartą privalau sutikti, be to skorpionas labai seksualiai aktyvus, jis ir žuvys seksualiausi zodiako ženklai (aišku žuvys ar gauna ar negauna, visada yra neištikimos), todėl jo, ilgai tikrai nelauks, ir nereikia ant manęs dėl to pykti, AstaRaud.

Am, beje, burbanti, mes ten temutėj vakar apie seksą diskutavom, tai pasigedom tavo autoritetingos nuomonės bukietų klausimais.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 07 09, 10:49)
deja, šį kartą privalau sutikti, be to skorpionas labai seksualiai aktyvus, jis ir žuvys seksualiausi zodiako ženklai (aišku žuvys ar gauna ar negauna, visada yra neištikimos), todėl jo, ilgai tikrai nelauks, ir nereikia ant manęs dėl to pykti, AstaRaud.


Nepykstu tikrai, bet kažkodėl atrodo, kad tai ne nuo ženklo priklauso, o nuo pačio žmogaus. Nes mano vyras (ex) Skorpionas, o aš Svarstyklės. Bet jis susirado kitą - tai gal jam ir buvo sekso trūkumas - aplinkybės lėmė, kad teko gyventi skirtinguose miestuose, vat tada jam ir tą trūkumą užpildė kita...
Atsakyti
Kiekvienas žmogus yra individualus, bet zodiako ženklai priduoda tam tikrus bendrus charakterio bruožus.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 07 09, 11:10)
Kiekvienas žmogus yra individualus, bet zodiako ženklai priduoda tam tikrus bendrus charakterio bruožus.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 07 09, 11:10)
Kiekvienas žmogus yra individualus, bet zodiako ženklai priduoda tam tikrus bendrus charakterio bruožus.

Sutinku. Bet kaip sis zenklas itakuoja mane, tai iki siol nesupratau...

Galiu kalbeti konkreciai apie save. Man seksas nera gyvenimo prioritetas.Tikrai esu istikima. Moku susilaikyti pakankamai ilgai... Ir jei atsitiks kazkas mano gyvenime ir tokia nebetapsiu, cia tikrai nebus zodiako zenklo itaka.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 07 09, 09:49)

Am, beje, burbanti, mes ten temutėj vakar apie seksą diskutavom, tai pasigedom tavo autoritetingos nuomonės bukietų klausimais.

biggrin.gif vis pyzdavoji biggrin.gif
Atsakyti
Na aš kalbėjau apie vyrus. Moterys kitokios, be to dar yra toks dalykas kaip individualus planetų išsidėstymas, ascedentinis horoskopo ženklas, kurie kur kas stipriau veikia charakterį nei zodiako ženklas.


burbanti, nu ne, nueik pati paskaityk, mes ten gan kraupius dalykus aptarėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinas.rozz: 09 liepos 2010 - 10:31
QUOTE(Eiryn @ 2010 06 27, 21:46)
Jo gyvenimo kredo: "Jei vogti tai tik milijoną, jei mylėti tai tik gražuolę ir iki gyvenimo pabaigos" Kraštutinumų mėgėjas, dažnai tylus, visad stebintis aplinką, pradžioj ir su manim būdavo toks tylus, nedaug kalbėdavo, vis klausydavosi ką aš papasakosiu, bet sakau jis kaip vilkolakis, atėjus tinkamui metui, labai pasikeičia ir galų gale atsiskleidžia. Truputį pastudijavau jį ir galų gale perpratau, bet man jis toks labai labai  wub.gif

sedejau ir galvojau kaip trumpai apibudint savo vyra, bet ta fraze tai tip top mano skorpionui. drinks_cheers.gif ir dar man daznai vyras pasako, kad jei ir kada isiskirtume, nors apie tai net nenoretu pagalvot, bet jei netycia...maza kas, tai sako pirma zmona ir liks pirma, kad ir kokia ji bebutu. 4u.gif o kad nori turet salia jei ne pacia graziausia bet prisiziurincia moteri tai ir tiesa, nes ir man daznai sako "jei butum kitokia nei esi, tai sako as pats kazka daryciau , kad atrodytum kitaip, net po stadiona kartu lakstyciau.'ir cia ne todel , kad jis ne myli, ne tiesiog tiesa kad ir kiek pazystu skorpionu jie megsta tokias moterys, bet ne engia ir kitokiu, tiesiog salia nori turet butent tokias.

QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 07 08, 14:58)
aišku, kad nesąmonė, skorpionas negali egzistuoti be sekso, negaus ilgiau ir be jokio sąžinės graužaties eis ieškoti kitur.

is dalies pritariu, kad skorpionai tikrai sunkiai pakelia laika be sekso. jiem niekada negana blush2.gif .pati esu svarstykles.bet man seksas nera gyvenime pirmoj vietoj, o va mano vyrui tai daznai net ir lepteliu, kad kartais atrodo kad jo gyvenime pirma vieta sekas doh.gif ir ten kazkas rase, kad jie ilgai alkani neisbus tas ir tiesa.bet nesutinku , kad eina be sazines grauzaties ieskot, na bent ne mano skorpionas. biggrin.gif ir gal dabar kazkas pagalvos nu is kur as garantuota. tai atsakau drasiai , kad garantuota, nes mus dabar skiria labai didelis atstumas tai jis galetu eit kazkur juk as net nematyciau , bet pirma jam istikimybe pirmoj vietoj ir jis nei man nei sau neatleistu jei kuris nusizengtume siai taisyklei ir jis is tu kad jei netycia net pasibuciuotu su kita jis ilgai neislaikytu , nes sazine ji uzgrauztu ir pats pasisakytu.todel kai jau labai labai sunku, jis is kito pasaulio krasto parskrenda namo kad ir tebuna praeje 2 savaites nebuvimo kartu vien tam kad numalsintu ta alki ir sekancia diena vel iskrenda. nes pasake, geriau as lektuvo bilietam isleisiu pinigus, nei paskui nagus grausiu" nuejes i sona" del keliu minuciu malonumo ir galiausiai prarasiu seima. taciau aisku, gal tai nera vien zodiako zenklo nuopelnas, gal tai daugiau ir nuo zmogaus priklauso.
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2010 07 28, 00:56)


Norėčiau palinkėti stiprybės Jūsų šeimai, nes mano Skorpionas išsiskyrimo neištvėrė ir nukeliavo į šoną. Dabar mes skiriamės, beje aš irgi Svarstyklės.
Atsakyti
pati esu skorpionas ir sutinku su daugeliu jiems priskiriamų bruožų, bet svarbiausia jei mes mylim tai mylim tik vieną ir iki grabo lentos, jei pykstam tai pykstam visą gyvenimą ir kandam tada kai sunkiausia... taip ir aš tokia jei mane apdergė tai aš nekriokiu, neapkalbu , bet laukiu, o išlaukus kertu iš visos jėgos mirksiukas.gif , va taip bus mano vienai kolegei kuri apšiko man dušia, kol aš buvau dekrete ( kol buvau darbe bijojo), o be to mes tikrai geri kriminalistai thumbup.gif
Papildyta:
" Skorpioną galima arba mylėti, arba nekęsti – abejingais likti neįmanoma."- turiu pstebėti, kad mūsų dar ir bijo, o šiaip aš visai geras žmogus blush2.gif
Atsakyti
Mes abu su draugu skorpionai. Nu sakyčiau sekso deficitas mums negresia. Tik tiek, kad kai apsipykstam dėl kokių nors charakterio bruožų, santūrumo neturėjimo (čia iš jo pusės, jis pagal ascedentą skorpionas, aš dvynys), tai iš mano pusės tas sekso poreikis prislobsta. blink.gif

Beje, gal kas domitės ascedentais ir tais zodiako ženklo brėžiniais? Pas mane su draugu baisiai įdomus ratas gaunasi, kaip koks taisyklingas smėlio laikrodis. Dar niekada nesu tokio mačiusi. g.gif
Atsakyti