Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 06 03, 18:20)
Ascedentas tai kylantis žvaigždynas žmogaus gimimo momentu, priklausomai nuo to, koks jis buvo, atitinkamai keičiasi žmogaus charakteris maždaug ties 30 metų.

biggrin.gif eik tu su savo tais ascedentais pasivaiksciot .Nejuokink zmoniu ,tik lengvatikius galima taip pamauti ant kabliuko biggrin.gif
Papildyta:
O va kas teisybe ,o ne melas -skorpionas bus istikimas zmogui su kuriuo susijo gyvenima ... fiziskai istikimas biggrin.gif
O flirta ar galima priskirti dvasiskai neistikimybei?Manau ,kad ne .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 27 birželio 2010 - 15:21
Sveiki, gal gali man kasnors paaiškinti tokį dalyką, kodėl kai kuriuose šaltiniuose skorpiono ženklas prasideda 10.23 o kituose 10.24 ? Niekaip negaliu perprasti doh.gif Mano draugas gimęs 10.23 didžiuojasi esąs skorpionas, netgi skorpiono tatiuruotę turi ta proga bigsmile.gif Ir man jis toooks tipiškas skorpionas, kad net baisu. Nors šiaip nuostabus žmogus, fantastiškai gerai sutariam. Jau labai gerai supratau, kad pasitikėjimą reikia užsitarnauti ir jei kada jį prarasiu - niekada nesusigražinsiu. Todėl ir neeksperimentuoju irnesakyk.gif Nors pasierzinti mėgstu hihihi.gif Jo gyvenimo kredo: "Jei vogti tai tik milijoną, jei mylėti tai tik gražuolę ir iki gyvenimo pabaigos" Kraštutinumų mėgėjas, dažnai tylus, visad stebintis aplinką, pradžioj ir su manim būdavo toks tylus, nedaug kalbėdavo, vis klausydavosi ką aš papasakosiu, bet sakau jis kaip vilkolakis, atėjus tinkamui metui, labai pasikeičia ir galų gale atsiskleidžia. Truputį pastudijavau jį ir galų gale perpratau, bet man jis toks labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2010 06 27, 19:46)
Sveiki, gal gali man kasnors paaiškinti tokį dalyką, kodėl kai kuriuose šaltiniuose skorpiono ženklas prasideda 10.23 o kituose 10.24 ? Niekaip negaliu perprasti  doh.gif Mano draugas gimęs 10.23 didžiuojasi esąs skorpionas, netgi skorpiono tatiuruotę turi ta proga  bigsmile.gif Ir man jis toooks tipiškas skorpionas, kad net baisu. Nors šiaip nuostabus žmogus, fantastiškai gerai sutariam. Jau labai gerai supratau, kad pasitikėjimą reikia užsitarnauti ir jei kada jį prarasiu - niekada nesusigražinsiu. Todėl ir neeksperimentuoju  irnesakyk.gif Nors pasierzinti mėgstu  hihihi.gif Jo gyvenimo kredo: "Jei vogti tai tik milijoną, jei mylėti tai tik gražuolę ir iki gyvenimo pabaigos" Kraštutinumų mėgėjas, dažnai tylus, visad stebintis aplinką, pradžioj ir su manim būdavo toks tylus, nedaug kalbėdavo, vis klausydavosi ką aš papasakosiu, bet sakau jis kaip vilkolakis, atėjus tinkamui metui, labai pasikeičia ir galų gale atsiskleidžia. Truputį pastudijavau jį ir galų gale perpratau, bet man jis toks labai labai  wub.gif

Jie jis save skaito skorpionu ,tai taip ir yra ,skaityti kitu zenklu -butu visai kitoks .
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 06 27, 15:20)
O flirta ar galima priskirti dvasiskai neistikimybei?Manau ,kad ne .


Ziurint ka jus skaitote flirtu? Pats flirtas, tai tik zodziu zaismas. Jei tie zodziai issaukia jausmus/geismus kitam asmeniu, nei kad jus esate susijusi su, tai ar busite istikima? Problema ne flirte, o jumyse. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nereiksminga @ 2010 06 06, 15:36)
Aš taip pat priklausau šiai gaujai  biggrin.gif perskaičius temą net nustebaju supratus, jog rimtai tik skorpionai didžiuojasi esantys skorpionais  bigsmile.gif  esu žiauriai bjauri, mėgstu ramų gyvenimą, bet dažnai pagardintą intrigomis, pykčiais ir kaprizais, nu negaliu aš be to  biggrin.gif savo tiesmukiškumu galiu labai lengvai įžeisti žmones, todėl kai atsiduriu nepažįstamų žmonių kompanijoj bendrauju minimaliai ir tiesiog įdėmiai stebiu juos, kad galėčiau nusistatyti bendravimo ribas  ax.gif

pritariu, as ir taip primeciau, kad kaip pirstu i aki....
Atsakyti
QUOTE(populistinis @ 2010 06 29, 18:58)
Ziurint ka jus skaitote flirtu? Pats flirtas, tai tik zodziu zaismas. Jei tie zodziai issaukia jausmus/geismus kitam asmeniu, nei kad jus esate susijusi su, tai ar busite istikima? Problema ne flirte, o jumyse.  tongue.gif

mat radnaja biggrin.gif kam tie asmeniskumai ,as kalbu bendrai ,o ne apie save . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 06 27, 16:20)

O va kas teisybe ,o ne melas -skorpionas bus istikimas zmogui su kuriuo susijo gyvenima ... fiziskai istikimas  biggrin.gif 
O flirta ar galima priskirti dvasiskai neistikimybei?Manau ,kad ne .

Nesąmonė - vyras skorpionas, ar vyras avinas lygiai taip pat gali būti neištikimas kaip ir bet kurie kiti ženklai (asmeninė patirtis)
Atsakyti
aišku, kad nesąmonė, skorpionas negali egzistuoti be sekso, negaus ilgiau ir be jokio sąžinės graužaties eis ieškoti kitur.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 07 08, 13:58)
aišku, kad nesąmonė, skorpionas negali egzistuoti be sekso, negaus ilgiau ir be jokio sąžinės graužaties eis ieškoti kitur.

o ką reiškia "ilgiau" - labai subjektyvus dalykas
Atsakyti
nu sunkoka būtų apskaičiuot bendrą terminą visiems skorpionams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 07 08, 15:45)
nu sunkoka būtų apskaičiuot bendrą terminą visiems skorpionams  lotuliukas.gif

Tai ir nerašykit tada terminų........
Atsakyti
o kur aš jį parašiau?
Atsakyti