Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(populistinis @ 2010 05 31, 22:45)
Kodel jus manote kad jis nepastebi? Tik todel, kad nieko nesako, kai jus pameluojate ?  smile.gif

Todel,kad zinau,kad moku meluoti. Beje,matosi ir is jo reakcijos,nesimato,kad jam butu kile kokiu itarimu,o kadangi ji pazystu,tai zinau,kad to nemoketu nuslepti smile.gif
Atsakyti
ar jis inicijuja kokius nors gincus ? Ir, ar juos (laimi) ?
Atsakyti
QUOTE(Kaligula @ 2010 05 31, 17:45)
Kodel? Todel,kad moku meluoti. Meluoju taip,kad beveik pati patikiu savo melu biggrin.gif

Anksciau ar veliau iklimpsite ir jau paskui, net jei ir tik tiesa sakysite, bet skorpionas Jus visada itarines mirksiukas.gif Geriau nerizikuokite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2010 05 31, 21:09)
Anksciau ar veliau iklimpsite ir jau paskui, net jei ir tik tiesa sakysite, bet skorpionas Jus visada itarines  mirksiukas.gif Geriau nerizikuokite  mirksiukas.gif


smile.gif 101% tikrai taip.
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2010 05 31, 23:09)
Anksciau ar veliau iklimpsite ir jau paskui, net jei ir tik tiesa sakysite, bet skorpionas Jus visada itarines  mirksiukas.gif Geriau nerizikuokite  mirksiukas.gif

Surizikuosiu ..smile.gif
Papildyta:
QUOTE(populistinis @ 2010 05 31, 22:56)
ar jis inicijuja kokius nors gincus ? Ir, ar juos (laimi) ?

Dazniausiai gincai kyla is jo puses,del jo pavydo didelio. Ar laimi? Nuraminu ji ir tiek,jau perpratau ji,kai uzsiplieskia jokiu budu nesaukiu,o ramiai nuraminu ir tiek. Taciau jeigu isveda mane is kantrybes buna sunkiau. Bet greit susitaikom,nei jis,nei as nemegstam "tylos" karaliu zaisti ar pan laikyti nuoskaudas. Nors gal jis ir laiko jas,as tai ne.
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2010 05 31, 22:09)
Anksciau ar veliau iklimpsite ir jau paskui, net jei ir tik tiesa sakysite, bet skorpionas Jus visada itarines  mirksiukas.gif Geriau nerizikuokite  mirksiukas.gif

gryna tiesa, skorpionas yra absoliutus paranojikas, jis visada visur viską įtaria, tiesiog šiaip, profilaktiškai, skorpiono pasitikėjimą užsitarnauti yra beveik neįmanoma, o jei jau nors kartą pagauna meluojant, tai čia jau dėmė visam gyvenimui. tiesa, meluoti skorpionui yra gan beprasmiškas dalykas, nes pats skorpionas yra talentingas melagis ir puikiai permato kai kitas meluoja, tačiau gali to ir neparodyti, ypač jei meluojama primityviai, tuomet jis tiesiog nenusileidžia iki tokio lygi, dažniausiai iš tingėjimo, bet turi omeny, nes skorpionas niekada nieko nepamiršta ir neatleidžia. tačiau iš esmės dar daug kas priklauso nuo individualaus planetinio išsidėstymo, kur kas blogiau nei zodiakinis skorpionas (kurio skorpioniškumas su amžiumi dažnai priblėsta) yra ascedentinis skorpionas, šito skorpioniškos savybės su amžiumi tik ryškėja.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 06 02, 11:34)
gryna tiesa, skorpionas yra absoliutus paranojikas, jis visada visur viską įtaria, tiesiog šiaip, profilaktiškai, skorpiono pasitikėjimą užsitarnauti yra beveik neįmanoma, o jei jau nors kartą pagauna meluojant, tai čia jau dėmė visam gyvenimui. tiesa, meluoti skorpionui yra gan beprasmiškas dalykas, nes pats skorpionas yra talentingas melagis ir puikiai permato kai kitas meluoja, tačiau gali to ir neparodyti, ypač jei meluojama primityviai, tuomet jis tiesiog nenusileidžia iki tokio lygi, dažniausiai iš tingėjimo, bet turi omeny, nes skorpionas niekada nieko nepamiršta ir neatleidžia. tačiau iš esmės dar daug kas priklauso nuo individualaus planetinio išsidėstymo, kur kas blogiau nei zodiakinis skorpionas (kurio skorpioniškumas su amžiumi dažnai priblėsta) yra ascedentinis skorpionas, šito skorpioniškos savybės su amžiumi tik ryškėja.

As turiu taip pat gera nuojauta(nors esu Dvynys) ir nujauciu kai manasis skorpionas meluoja. Tada pradedu "galus gaudyti",uzgaudau ji ant faktu,zodziu ir viskas,susimeto. Taigi nera tie skorpionai tokie idealus melagiai,nors meluoti jie megsta:) Prasome paaiskinti placiau apie ascedentini skorpiona,sudominote smile.gif
Atsakyti
Ascedentas tai kylantis žvaigždynas žmogaus gimimo momentu, priklausomai nuo to, koks jis buvo, atitinkamai keičiasi žmogaus charakteris maždaug ties 30 metų.
Atsakyti
kanda.
Megsta priminti dalykus, pabrezti labai...
manipuliatorius
Atsakyti
Aš taip pat priklausau šiai gaujai biggrin.gif perskaičius temą net nustebaju supratus, jog rimtai tik skorpionai didžiuojasi esantys skorpionais bigsmile.gif esu žiauriai bjauri, mėgstu ramų gyvenimą, bet dažnai pagardintą intrigomis, pykčiais ir kaprizais, nu negaliu aš be to biggrin.gif savo tiesmukiškumu galiu labai lengvai įžeisti žmones, todėl kai atsiduriu nepažįstamų žmonių kompanijoj bendrauju minimaliai ir tiesiog įdėmiai stebiu juos, kad galėčiau nusistatyti bendravimo ribas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(populistinis @ 2010 05 27, 12:51)
Idomu kaip ktiti skorpionai jaucia ?

Ar uzjauciate klasta/melagyste/informacijos nuslepima is puses sakinio, neiprastos elgsenos ir t.t.? Prielaidaujant, kad tai jums artimas asmuo.


Aš gimiau Lapkr. 3d. Užjaučiu ir melą, ir vyro (vandenis) slaptus ketinimus lotuliukas.gif - jis tik sumasto kokį blogį aš užjaučiu ir jei noriu tai sugriaunu planus. Megstu pafilosofuoti ax.gif .
Karta susipažinau su vienu berniuku, jis man bande makaronus kabint apie visokia mistika, man atsibodo. Tada užejo kalba apie ypatingus sugebejimus, tada pasakiau paziurejus i jo rankas kad matau jose kortas.... jis blink.gif sako as pries metus dirbau kazino. As tai nustebau kad taip pataikiau....
Atsakyti
smile.gif chiromantija man neidomi del keliu priezasciu: reikia prisiartinti prie zmogaus kad paskaityti is delno; nera jokios sensacijos tame. Bent jau man.
Vat kai nepazystamas zmogus tyli ir nukreipes i ji tikslingus zodzius matai kaip jis...reaguoja, pagal numatyta arba ne ivikiu eiga. Tas vat labai sensacinga. Velgi, man.
Atsakyti