Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

as taip pat skorpione biggrin.gif bet nepasakyciau, kad labai arsi ar sunkaus charakterio.. gimusi lapkr.7d. kaip ir tikra skorpione.. bet galiu rasti tik keleta bruozu is tu daugybes... biggrin.gif man nera zodzio NE, galiu igelt i skaudzia vieta..bet viska greit atleidziu, nekersyju.. neesu kazkokia viliokle ir paslaptinga moteris.. su zmonem retai konfliktuoju, linkusi nutylet ka galvoju..
Atsakyti
Sveikutes!cia skaiciau jok yra ir daugiau tokiu seimu skorpionas su skorpionu!na musu vaikas irgi sorpionas!skaiciau jok laimingi spranta vienas kita!na as irgi stengiuos suprasti savo vyra!tik noriu paklausti ar ir jusu vyram svarbiau draugai?nusibodo man kaip skorpionei kuri nori ramiai gyventi aiskinti zmoguj pabukim kuo daugiau kart!jis sako kas nuo to geriau!pats sako kitiem turiu auksine zmona,bet nesuprantu kodel to nevertina?vis kerstingas,principingas...taip sunku pakesti tai...vaika myli begalo,tik gaila jok tas vaikas darosi svarbesnis uz mane!pvz.jis vedasi vaika kartu,o man sako taves mum nereikia...kaip skaudu!!!!esu klausus kodel taip saudini ar jausmai pasikeite tau man sako viskas gerai....
Zodziu norejau jusu paklausti ar visi skorpionai vyrai tokie sunkus?ar kada nors pasibaiks principai,paslaptingumas begalinis!manau as viena su toooookiu vyru vargstu ir vis ji turiu suprasti????
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 04 25, 20:05)
as taip pat skorpione biggrin.gif bet nepasakyciau, kad labai arsi ar sunkaus charakterio.. gimusi lapkr.7d. kaip ir tikra skorpione.. bet galiu rasti tik keleta bruozu is tu daugybes... biggrin.gif man nera zodzio NE, galiu igelt i skaudzia vieta..bet viska greit atleidziu, nekersyju.. neesu kazkokia viliokle ir paslaptinga moteris.. su zmonem retai konfliktuoju, linkusi nutylet ka galvoju..


bigsmile.gif mano gimimo data labai panasi tik as 8d.gimusi bigsmile.gif ir charakteris kaip mano biggrin.gif labai daznai nutyliu ka mastau, o pasakau tik tada kai esu tikra tuo ka noriu pasakyti mirksiukas.gif
beje ir dar,cia butu gal skirtumas tas kad pykcio ilgai nelaikau savy, bet prisimenuta negera padaryta man visa gyvenima doh.gif blush2.gif
Atsakyti
gal galite įdėti nuorodas pirmų temų apie skorpionus, paieška man neranda smile.gif
Atsakyti
Kaip bebutu, nesiskundzu gimusi po skorpiono zenklu... Tas uzsispyrimas, valia daug padejo pasiekti ir ne tik... Nesu tobula ir visiems nepatinku, bet elgiuosi taip, kaip ir kiti elgiasi su manimi bigsmile.gif
Atsakyti
As gimiau lapkricio 15d smile.gif na esu gal siek tiek uzsispyrusi,bet kas labiausiai nervina,tai,kad pamirstu del ko supykstu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_agnuciukas @ 2010 05 06, 19:35)
As gimiau lapkricio 15d smile.gif  na esu gal siek tiek uzsispyrusi,bet kas labiausiai nervina,tai,kad pamirstu del ko supykstu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

mano vienas labai labai mielas draugas gimes 15 d. biggrin.gif as 13 d. ax.gif ir man taip buna, kad pamirstu del ko pykau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ramune82 @ 2010 04 26, 20:00)
Sveikutes!cia skaiciau jok yra ir daugiau tokiu seimu skorpionas su skorpionu!na musu vaikas irgi sorpionas!skaiciau jok laimingi spranta vienas kita!na as irgi stengiuos suprasti savo vyra!tik noriu paklausti ar ir jusu vyram svarbiau draugai?nusibodo man kaip skorpionei kuri nori ramiai gyventi aiskinti zmoguj pabukim kuo daugiau kart!jis sako kas nuo to geriau!pats sako kitiem turiu auksine zmona,bet nesuprantu kodel to nevertina?vis kerstingas,principingas...taip sunku pakesti tai...vaika myli begalo,tik gaila jok tas vaikas darosi svarbesnis uz mane!pvz.jis vedasi vaika kartu,o man sako taves mum nereikia...kaip skaudu!!!!esu klausus kodel taip saudini ar jausmai pasikeite tau man sako viskas gerai....
    Zodziu norejau jusu paklausti ar visi skorpionai vyrai tokie sunkus?ar kada nors pasibaiks principai,paslaptingumas begalinis!manau as viena su toooookiu vyru vargstu ir vis ji turiu suprasti????

as pazistu visai kitoki skorpiona.... verysad.gif gal tiesiog leiskit iseiti su maziuke, o jus iseikit su draugais, manau iskart poziuris pasikeis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune82 @ 2010 04 26, 20:00)
Sveikutes!cia skaiciau jok yra ir daugiau tokiu seimu skorpionas su skorpionu!na musu vaikas irgi sorpionas!skaiciau jok laimingi spranta vienas kita!na as irgi stengiuos suprasti savo vyra!tik noriu paklausti ar ir jusu vyram svarbiau draugai?nusibodo man kaip skorpionei kuri nori ramiai gyventi aiskinti zmoguj pabukim kuo daugiau kart!jis sako kas nuo to geriau!pats sako kitiem turiu auksine zmona,bet nesuprantu kodel to nevertina?vis kerstingas,principingas...taip sunku pakesti tai...vaika myli begalo,tik gaila jok tas vaikas darosi svarbesnis uz mane!pvz.jis vedasi vaika kartu,o man sako taves mum nereikia...kaip skaudu!!!!esu klausus kodel taip saudini ar jausmai pasikeite tau man sako viskas gerai....
     Zodziu norejau jusu paklausti ar visi skorpionai vyrai tokie sunkus?ar kada nors pasibaiks principai,paslaptingumas begalinis!manau as viena su toooookiu vyru vargstu ir vis ji turiu suprasti????

Na siaip cia ne principai , tik vyriska logika pasiima vaika su savim reiskia bobai namie laisve lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nagi dziaukis ir tiek . Cia siaip visi vyrai tokie , suvoki kad esame skirtingu mastymu tada lengviau .
Papildyta:
QUOTE(_agnuciukas @ 2010 05 06, 19:35)
As gimiau lapkricio 15d smile.gif  na esu gal siek tiek uzsispyrusi,bet kas labiausiai nervina,tai,kad pamirstu del ko supykstu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Va cia jumoristiskiausia , as neatsimenu del ko pykau ( cia aisku jei zmogus viena kart padare o ne pastoviai kartoja ) , tai kartais man primena kad turiu pykt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 09 gegužės 2010 - 16:39
As Lapkricio 8 gimiau. seip pykt nemoku. bet jai kas mane iskaudina tai visa gyvenima atsimenu.. ir nesvarbu kiek laiko praeja jai atsiranda sansas visada kaip sakoma stengiuos igelt ax.gif
Atsakyti
Idomu kaip ktiti skorpionai jaucia ?

Ar uzjauciate klasta/melagyste/informacijos nuslepima is puses sakinio, neiprastos elgsenos ir t.t.? Prielaidaujant, kad tai jums artimas asmuo.
Atsakyti
QUOTE(populistinis @ 2010 05 27, 14:51)
Idomu kaip ktiti skorpionai jaucia ?

Ar uzjauciate klasta/melagyste/informacijos nuslepima is puses sakinio, neiprastos elgsenos ir t.t.? Prielaidaujant, kad tai jums artimas asmuo.

Seip Skorpionai labai izvalgus zmones,sakoma,kad jiems meluoti beprasmiska. Taciau mano draugas Skorpionas,kartais tenka pameluoti,bet zinau,kad jis niekad manes neytarineja. Kodel? Todel,kad moku meluoti. Meluoju taip,kad beveik pati patikiu savo melu biggrin.gif
Atsakyti
Kodel jus manote kad jis nepastebi? Tik todel, kad nieko nesako, kai jus pameluojate ? smile.gif
Atsakyti