Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(S.A.T.I.N.E @ 2010 02 22, 15:51)
priesgimtadienine depresija?!tai va kas ir man buna,pries kiekviena savo gimtadieni pradedu stresuot,nors kiti ir ramina juk ne pensininke esi lotuliukas.gif tik va idomu kaip iveikt ta depresija?


Taigi ne metose reikalas biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(S.A.T.I.N.E @ 2010 02 22, 15:51)
priesgimtadienine depresija?!tai va kas ir man buna,pries kiekviena savo gimtadieni pradedu stresuot,nors kiti ir ramina juk ne pensininke esi lotuliukas.gif tik va idomu kaip iveikt ta depresija?

Merginos ,kokios depresijis dar?Paprasciausiai reikia suprasti ir isisamoninti ,kad moteris bet kokiame amziuje yra nuostabi
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 02 22, 21:32)
Merginos ,kokios depresijis dar?Paprasciausiai reikia suprasti ir isisamoninti ,kad moteris bet kokiame amziuje yra nuostabi


As asmeniskai to kontroliuoti negaliu, ne metuose ir ne isvaizdoje reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wanila @ 2009 12 10, 17:50)
Bet čia ar tik man taip atrodo, ar moterys skorpionės yra medžiotojos smile.gif Ta prasme didesnis malonumas yra suvilioti vyrą ar jį pasiekti (susibendrauti ir t.t.), negu kai vyras pats kariasi ant kaklo...  g.gif


Taip visiškai teisybė drinks_cheers.gif manau nei viena skorpionė sau neleidžia pačiai "lipti" vyrui ant kaklo, ji užkariauja vyrą kitomis priemonėmis hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2009 12 29, 14:59)
Jeeeee....gyvenimas be kūnų alsuojančių aistra -ne gyvenimas skorpionui  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(LaNinja @ 2010 02 05, 14:48)
Sveikos skorpiones - as irgi tokia. Nors musu budo bruozai ir susije su "pasikandziojimais", bet uztat kokios esame verzlios, dalykiskos, uzsispyrusios (is geraja prasme).

Daznai tai padeda isgyventi ir buti matomam bei idomiam.

Didziuojuosi savo zenklu, zinau kad vyrui su mamimi nelengva, bet uztat linksma.....

Laikykites - gimtadienis dar toli 4u.gif


Aš taip pat didžiuojuos savo ženklu thumbup.gif didžiuojuos kad esu skorpione ax.gif

Jungiuos prie Jūsų kompanijos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 05 kovo 2010 - 09:52
Bet jus man pasakykit ,kas cia darosi ?Ne vieno zmogasus nesutikau ,kad taip didziuotusi savo zenklu ,o skorpai rekia ,kad tik daugiau zmoniu isgirstu -AS ESU SKORPIONAS. biggrin.gif Kas cia su mumis darosi ,kodel pas mus toksnenumaldomas dziaugsmas ir pasididziavimas savo zenklu yra ?
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 03 06, 21:17)
Bet jus man pasakykit ,kas cia darosi ?Ne vieno zmogasus nesutikau ,kad taip didziuotusi savo zenklu ,o skorpai rekia ,kad tik daugiau zmoniu isgirstu -AS ESU SKORPIONAS. biggrin.gif  Kas cia su mumis darosi ,kodel pas mus toksnenumaldomas  dziaugsmas ir pasididziavimas savo zenklu yra  ?


Gal todel, kad Skorpionai megsta sakyti Tiesa wink.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 03 06, 23:17)
Bet jus man pasakykit ,kas cia darosi ?Ne vieno zmogasus nesutikau ,kad taip didziuotusi savo zenklu ,o skorpai rekia ,kad tik daugiau zmoniu isgirstu -AS ESU SKORPIONAS. biggrin.gif  Kas cia su mumis darosi ,kodel pas mus toksnenumaldomas  dziaugsmas ir pasididziavimas savo zenklu yra  ?


Gal mes drąsūs smile.gif sunku pasakyti kodėl.. dauguma mano pažįstamų skorpionų labai stiprios asmenybės, visos ryškios ir matomos thumbup.gif
Net mūsų prezidentas Valdas Adamkus skorpionas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 07 kovo 2010 - 11:28
QUOTE(burbanti @ 2010 03 06, 22:17)
Bet jus man pasakykit ,kas cia darosi ?Ne vieno zmogasus nesutikau ,kad taip didziuotusi savo zenklu ,o skorpai rekia ,kad tik daugiau zmoniu isgirstu -AS ESU SKORPIONAS. biggrin.gif  Kas cia su mumis darosi ,kodel pas mus toksnenumaldomas  dziaugsmas ir pasididziavimas savo zenklu yra  ?


kadangi neina nuslepti, kad skorpionas, tai belieka tik ir didziuotis smile.gif)) cia sia savaite teko pabuvot nepazistamu zmoniu kompanijoj, sventem gimtadieni ir manes klausia koks zenklas, sakau spekit... atspejo is pirmo karto biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Joooo...neina tos musu uodegos paslepti po sijonais ..nu niekaip neina -visi mato ,kokia gamtos dovana gavom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2010 03 07, 15:07)
kadangi neina nuslepti, kad skorpionas, tai belieka tik ir didziuotis smile.gif)) cia sia savaite teko pabuvot nepazistamu zmoniu kompanijoj, sventem gimtadieni ir manes klausia koks zenklas, sakau spekit... atspejo is pirmo karto biggrin.gif


thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2010 03 07, 15:13)
biggrin.gif  Joooo...neina tos musu uodegos paslepti po sijonais ..nu niekaip neina  -visi mato ,kokia gamtos  dovana gavom  biggrin.gif


visgi esam ir pats seksualiausias ženklas biggrin.gif kaip galima mūsų nepastebėti tongue.gif
Atsakyti
kartais net nereikia sakyti, kad esi skorpionas. buna, kad naujai sutikti zmones pirma pazinties diena paklausia "o tu kartais ne skorpionas?" lotuliukas.gif tai tokiu atveju jau geriau didziuotis, nei nuleidus galva pripazint thumbup.gif

ir as, ir dauguma mano draugu skorpionai - puiki chebryte thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
ir as skorpione. Bet nepasakyciau, kad tipiska. Gimus i zenklo pabaiga. Visur tik girdziu, kad skorpiones sunkaus harakterio, kad labai seksualios ir pritrenkiancios. Na nepasakyciau taip apie save. Sutiksiu, kad esu stiraus harakterio, bet tikrai moku atleisti, tikrai moku nutyleti, tikraimoku laukti. Man patinka valdyti situacija, bet moku ir prisitaikyti. Esu gera drauge, turiu savo nuomone, moku buti lydere. Bet tikrai nevisada issakau savo nuomone, tikrai toli grazu ne visur rodau savo lyderio savybes. Del seksualumo... Ai, net nzn. Nepaskyciau blush2.gif
Ir nauji pazistami, kartais ir seni tikrai nustemba isgirdus, kad as skorpione... g.gif
Tai ka, as netipiska? Ar kazko apie save nezinau? Ar apie skoprionus? tongue.gif Ka manot? smile.gif
Atsakyti