Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

Aš skorpionė. smile.gif Ar kas rašė,kad jiems kandžiojimasis natūralus dalykas... doh.gif Tik jei nepavyksa(ar nesinori) kitam įkast,kanda sau... doh.gif Kartais,netgi dažnai,skorpionui gerai tada,kai yra blogai. doh.gif
O ką perskaičiau,tai labai daug tiesos čia radau apie skorpionų atstovus. smile.gif
Atsakyti
Aš irgi skorpionė smile.gif
Bendrai paėmus:
1. Skorpionas - skorpionui nelygus. Tarp mano draugų yra daug skorpionų, bet esam visiškos priešingybės.
2. Kandu retai, bet skaudžiai (pelnytai).
3. Patinka medžioti, bet sumedžiojus sunku paleisti.
4. Vertinu kritiką, kai ji laiku ir vietoj. Teisintis juk niekas nedraudžia smile.gif
5. Tik čia sužinojau, kad priešgimtadieninė depresija yra normalus dalykas skorpionui, o aš vis galvodavau "kas blyn čia darosi" g.gif
6. Šeima ir draugai yra viskas. Jei kanda man, kartais galiu atleisti, bet jei jiems... smile.gif

Atsakyti
Sveikos as taip pat skorpionas 4u.gif na mano draugas mane vadina kai susipykstam maza raganiuke ax.gif as nepykstu nes ragana man kaip komplimentas lotuliukas.gif na o suprasti skorpiona tai tas pats kaip skaityti maju heroglifus doh.gif na o ,kad buna pries gimtadieni depresija tas tai tiesa nes pries kaledas ar tiesiog vasara verysad.gif del nezinomos priezasties blink.gif tai va ir kas mus gali suprasti jei pacios nesuprantam saves g.gif
Atsakyti
Sveikos skorpiones - as irgi tokia. Nors musu budo bruozai ir susije su "pasikandziojimais", bet uztat kokios esame verzlios, dalykiskos, uzsispyrusios (is geraja prasme).

Daznai tai padeda isgyventi ir buti matomam bei idomiam.

Didziuojuosi savo zenklu, zinau kad vyrui su mamimi nelengva, bet uztat linksma.....

Laikykites - gimtadienis dar toli 4u.gif
Atsakyti
Ta uodega- ne tik ginklas apsiginti ,bet ...ji yra nematoma ,kai mes vaiksciojam ji priduoda plastikos ir klubu bangavima biggrin.gif biggrin.gif ,todel vyrai visada atkreipia demesi i skorpionu eisena -jiems patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 02 08, 11:28)
Ta uodega- ne tik ginklas apsiginti ,bet ...ji yra nematoma ,kai mes vaiksciojam ji priduoda plastikos ir klubu bangavima  biggrin.gif  biggrin.gif  ,todel vyrai visada atkreipia demesi i skorpionu eisena -jiems patinka  biggrin.gif


sutinku blush2.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(RedHair @ 2010 02 13, 00:02)
sutinku  blush2.gif  drinks_cheers.gif

O nepastebejot ,kad musu igimta koketiskuma kitos laiko dirbtinu maivymusi ir akiu vartymu biggrin.gif Esu tai girdejus ir ne is vieno vyro ,bet tai buvo vyrai i kuriu merginimus nekreipiau demesio .Matyt vyriskos ambicijos neleido pripazinti jiems ,kad anie nera ydomus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 02 08, 12:28)
Ta uodega- ne tik ginklas apsiginti ,bet ...ji yra nematoma ,kai mes vaiksciojam ji priduoda plastikos ir klubu bangavima  biggrin.gif  biggrin.gif  ,todel vyrai visada atkreipia demesi i skorpionu eisena -jiems patinka  biggrin.gif

SUUUUUUUPER PASAKYTA drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2009 11 26, 01:01)
Laba ant jumis.

Kadangi šiandien mane kamuoja nemiga, bastausi po temas, pačiai sau nebūdingas. Nes netikiu tais apibendrintais horoskopais tongue.gif Bet, vienok, šiandien kažko pasidarė įdomu, kokie gi yra žmonės, gimę po ta pačia saule  biggrin.gif

Iš praktinių pastebėjimų turiu pasakyti: kiek gyvenime esu sutikusi Skorpionų, jie visi charakterio bruožais ženkliai skyrėsi tarpusavyje  rolleyes.gif Kai kurie - ganėtinai tylūs, ramūs, kai kurie - ganėtinai plepūs..ir t.t.

P.S. aš irgi esu gimusi po Skorpiono saule.

Puse charizmatisku supermoteru skorpiones , ale mat kaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2010 02 16, 14:09)
Puse charizmatisku supermoteru skorpiones , ale mat kaip  lotuliukas.gif

Ne tik charizmatiskos ,bet ir kieto charakterio ,kuri labai graziai suvynioja i auksini popiereli ...kad graziau atrodytu biggrin.gif taip sakant -mokam apgauti publiką biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
As irgi skorpione tongue.gif
QUOTE
5. Tik čia sužinojau, kad priešgimtadieninė depresija yra normalus dalykas skorpionui, o aš vis galvodavau "kas blyn čia darosi" 

galvojau kad cia tik man buna lotuliukas.gif
Atsakyti
priesgimtadienine depresija?!tai va kas ir man buna,pries kiekviena savo gimtadieni pradedu stresuot,nors kiti ir ramina juk ne pensininke esi lotuliukas.gif tik va idomu kaip iveikt ta depresija?
Atsakyti