Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

Idomus zenklas.
Teko daug skorpionu sutikti. Ir darbe (darbdaviai), ir asmeniniam gyvenime. Imanoma su jais graziuoju gyvent, bet turi jiems visiskai paklusti arba tiesiog pasitraukt is akiracio, jei neatlaikai ju noro tave keisti ir kritikos.
Nesutinku su seksualumu.
1-2 kartai per savaite - norma. Svarbiau yra miegas, poilsis. Kadangi nervu sistema itin jautri, tai jiems svarbus poilsis ir i seksa jie jo nekeis.
As cia kalbeju apie skorpionus vyrus.
Itaigus. Paprastus zodzius pasako nepaprastai itaigiai, spinduliuoja stipria energija.
Turi kazka tokio destruktyvaus... nemoku paaiskint... buna, kad sedi, viskas gerai, viskas normaliai, o staiga ima ir papilia savo nuodu. GAli laikytis graziai savaite, menesi, bet ateis diena, kai viska islies. Be gailescio. Jei nesigaus zodziu, parodys veiksmu.
Laikosi ivairiausiu taisykliu, principu, rezimo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cigoniuke: 26 lapkričio 2009 - 01:20
QUOTE(Cigoniuke @ 2009 11 26, 02:07)
Idomus zenklas.
Teko daug skorpionu sutikti. Ir darbe (darbdaviai), ir asmeniniam gyvenime. Imanoma su jais graziuoju gyvent, bet turi jiems visiskai paklusti arba tiesiog pasitraukt is akiracio, jei neatlaikai ju noro tave keisti ir kritikos.
Nesutinku su seksualumu.
1-2 kartai per savaite - norma.Svarbiau yra miegas, poilsis. Kadangi nervu sistema itin jautri, tai jiems svarbus poilsis ir i seksa jie jo nekeis.
As cia kalbeju apie skorpionus vyrus.
Itaigus. Paprastus zodzius pasako nepaprastai itaigiai, spinduliuoja stipria energija.
Turi kazka tokio destruktyvaus... nemoku paaiskint... buna, kad sedi, viskas gerai, viskas normaliai, o staiga ima ir papilia savo nuodu. GAli laikytis graziai savaite, menesi, bet ateis diena, kai viska islies. Be gailescio. Jei nesigaus zodziu, parodys veiksmu.
Laikosi ivairiausiu taisykliu, principu, rezimo.

Na ,paklusti man niekas neturi rolleyes.gif Kaip tik atvirksciai -vyruose visada ieskojau tokio vyriškumo ,kuris mane pažabotų,kuris galetu ir sugebetu nuramionti "karštį"Ir ne paslaptis -patenkintu seksualiai . biggrin.gif Jus gi parnerio skorpiono vilciu nepateisinot (libido ),todel ir mylites 1-2 kartus per savaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2009 11 26, 12:48)
Na ,paklusti man niekas neturi   rolleyes.gif  Kaip tik atvirksciai -vyruose visada ieskojau tokio vyriškumo ,kuris mane pažabotų,kuris galetu  ir sugebetu nuramionti "karštį"Ir ne paslaptis -patenkintu seksualiai   . biggrin.gif  Jus gi parnerio skorpiono vilciu nepateisinot (libido ),todel ir mylites 1-2 kartus per savaite  biggrin.gif


nesu grazuole ar manekene. Sutinku.
Galbut jau rado grazesne ir seksualesne. Juk daug dabar vienisu.
Galbut mylisi po 1-2 k. per diena.
Ne visiems duota buti profesionalais lovoje, juk galima to ismokti abiems. jei yra abipusis noras. Aciu uz kritika smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cigoniuke: 26 lapkričio 2009 - 23:45
QUOTE(Cigoniuke @ 2009 11 26, 02:07)
Idomus zenklas.
Teko daug skorpionu sutikti. Ir darbe (darbdaviai), ir asmeniniam gyvenime. Imanoma su jais graziuoju gyvent, bet turi jiems visiskai paklusti arba tiesiog pasitraukt is akiracio, jei neatlaikai ju noro tave keisti ir kritikos.
Nesutinku su seksualumu.
1-2 kartai per savaite - norma. Svarbiau yra miegas, poilsis. Kadangi nervu sistema itin jautri, tai jiems svarbus poilsis ir i seksa jie jo nekeis.
As cia kalbeju apie skorpionus vyrus.
Itaigus. Paprastus zodzius pasako nepaprastai itaigiai, spinduliuoja stipria energija.
Turi kazka tokio destruktyvaus... nemoku paaiskint... buna, kad sedi, viskas gerai, viskas normaliai, o staiga ima ir papilia savo nuodu. GAli laikytis graziai savaite, menesi, bet ateis diena, kai viska islies. Be gailescio. Jei nesigaus zodziu, parodys veiksmu.
Laikosi ivairiausiu taisykliu, principu, rezimo.


kaip apie mane parasyta,nu bigsmile.gif
be poilsio skorpas-ne zmogus schmoll.gif
mustis as nelabai megstu,nu bet jei jau reikia,tai galiu biggrin.gif

mano vyras pvz vezys,tai galiu konstatuot liudna fakta,kad daigtus jis dauzo dazniau uz mane...bet as visada griebiu uz didesnio ir brangesnio lotuliukas.gif

na,o tie,kurie musa moteris-ne vyrai,nesvarbu koks ju zenklas,tokiais reikia atsikratyti ir kuo greiciau cool.gif


Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2009 11 27, 00:49)
mano vyras pvz vezys,tai galiu konstatuot liudna fakta,kad daigtus jis dauzo dazniau uz mane...bet as visada griebiu uz didesnio ir brangesnio lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Cigoniuke @ 2009 11 27, 00:27)
Ne visiems duota buti profesionalais lovoje, juk galima to ismokti abiems. jei yra abipusis noras.

Saunuole thumbup.gif Visiskai su tavimi sutinku drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(ne5te @ 2009 10 28, 01:21)
na su juo sunku buna, bet ir jam su manimi,..... jau 3 metai kaip kartu gyvename ... wub.gif

Labai dziaugiuosi uz jus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2009 11 26, 12:48)
Na ,paklusti man niekas neturi  rolleyes.gif  Kaip tik atvirksciai -vyruose visada ieskojau tokio vyriškumo ,kuris mane pažabotų,kuris galetu  ir sugebetu nuramionti "karštį"Ir ne paslaptis -patenkintu seksualiai  . biggrin.gif 

Vat butent, o su tokiu charakteriu vyra, kuris pazabotu, surasti ne taip jau ir lengva doh.gif

QUOTE(romuciukas @ 2009 11 27, 00:49)
be poilsio skorpas-ne zmogus schmoll.gif

drinks_cheers.gif veikla yra gerai, bet poilsis dar geriau
Atsakyti
Bet čia ar tik man taip atrodo, ar moterys skorpionės yra medžiotojos smile.gif Ta prasme didesnis malonumas yra suvilioti vyrą ar jį pasiekti (susibendrauti ir t.t.), negu kai vyras pats kariasi ant kaklo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(wanila @ 2009 12 10, 17:50)
Bet čia ar tik man taip atrodo, ar moterys skorpionės yra medžiotojos smile.gif Ta prasme didesnis malonumas yra suvilioti vyrą ar jį pasiekti (susibendrauti ir t.t.), negu kai vyras pats kariasi ant kaklo...  g.gif

tikra teisybe,jei lengvai pasiekiamas, pasidaro nebeidomu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wanila @ 2009 12 10, 17:50)
Bet čia ar tik man taip atrodo, ar moterys skorpionės yra medžiotojos smile.gif Ta prasme didesnis malonumas yra suvilioti vyrą ar jį pasiekti (susibendrauti ir t.t.), negu kai vyras pats kariasi ant kaklo...  g.gif


4u.gif blush2.gif tiesa... mirksiukas.gif bet kartais norisi kad ir Tave pasiektų bet retai čia bent jau man,,, doh.gif atrodo kiek vaikinų aplinkuj seilę varvina bet vat aš noriu to kito kuri nesiduoda apvyniojamas blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cigoniuke @ 2009 11 27, 00:27)

Galbut jau rado grazesne ir seksualesne. Juk daug dabar vienisu.
Galbut mylisi po 1-2 k. per diena.
Ne visiems duota buti profesionalais lovoje, juk galima to ismokti abiems. jei yra abipusis noras. Aciu uz kritika  smile.gif .

Eik jau ...neiesko skorpionai grazuoliu,ne to jiems reikia ...ne idealaus kuno ar veido bruozu .Reikia ,kad anie jaustu ,jog yra geidžiami žiauriai biggrin.gif biggrin.gif
Ir ne kritika cia buvo ,o nuomonės išdėstymas pagal burbančios spkorpionišką temperamentą biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2009 11 27, 10:09)

drinks_cheers.gif veikla yra gerai, bet poilsis dar geriau

Palauk,palauk... biggrin.gif Tu maišai- darbas vs poilsis .As kalbu - pasimylejimai (darbai) vs poisis.Tai yr du absoliuciai skirtingi darbai rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 12 29, 02:59)
Palauk,palauk...  biggrin.gif  Tu maišai- darbas vs poilsis .As kalbu - pasimylejimai (darbai) vs poisis.Tai yr du absoliuciai skirtingi darbai  rolleyes.gif  biggrin.gif

Cia ne darbas lotuliukas.gif nei minties netureciau tai darbu pavadinti hihihi.gif nors ir i poilsi nepanasu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 12 29, 09:20)
Cia ne darbas  lotuliukas.gif nei minties netureciau tai darbu pavadinti hihihi.gif nors ir i poilsi nepanasu  g.gif

Jeeeee....gyvenimas be kūnų alsuojančių aistra -ne gyvenimas skorpionui lotuliukas.gif
Atsakyti