Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(romuciukas @ 2009 10 27, 21:34)
o jau vargsiukai skorpioniukai i savo puse siustos kritikos ivertint nemoka,is karto taikosi ikast biggrin.gif

Tiesiai pirstu i aki blush2.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
as taip pat skorpione /katinas, kiskis....bet gal kazkiek ramesne.sako... kiskis yra bailys..bet nepasakyciau..matyt as labai skorioniskas kiskis.. biggrin.gif ..na viska kaupiu savyje...o kaip pratrukstu....tai viska isreziu tiesiai i akis...butinai turiu ir igelti..kitaip nesigauna.... blush2.gif .
o seimoje...as, tetis,brolis,pusbrolis, mociute skorpionai ir dar gyvenu su draugu,kuris taip pat skorpionas/liutas....na su juo sunku buna, bet ir jam su manimi,..... jau 3 metai kaip kartu gyvename ... wub.gif

Atsakyti
user posted image


Su Gimtadieniais mano brangiosios!
Pasilinkėkime sau meilės ... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 28 spalio 2009 - 15:59
QUOTE(burbanti @ 2009 10 28, 16:53)
http://forums_biorus...s-red-roses.jpg

Su Gimtadieniais mano brangiosios! 
Pasilinkėkime  sau meilės ...  biggrin.gif  4u.gif

Aciu wub.gif wub.gif wub.gif

Tai jau musu era prasidejo? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 10 28, 16:54)
Aciu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Tai jau musu era prasidejo?  lotuliukas.gif

biggrin.gif Tai jau taip... mirksiukas.gif
O tuos M. Monroe pasakytus zodzius norejau ideti i palinkejima ,gerai ,kad taip nepadariau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 28 spalio 2009 - 16:07
Kaip nuotaikos ries gimtadienius? g.gif
Mano tai kazkokia ruskana doh.gif Visu pirma vaikas serga ir as sergu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2009 11 09, 19:56)
Kaip nuotaikos ries gimtadienius? g.gif
Mano tai kazkokia ruskana doh.gif  Visu pirma vaikas serga ir as sergu  doh.gif  verysad.gif


as tai jau po gimtadienio smile.gif)) tai kazkaip jau ir nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2009 11 10, 20:41)
as tai jau po gimtadienio smile.gif)) tai kazkaip jau ir nieko smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif SVEIKINIMAI mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2009 11 10, 21:27)
thumbup.gif  thumbup.gif  SVEIKINIMAI  mirksiukas.gif  wub.gif


su gimtadieniu ir visos depresijos praejo smile.gif)) dekui uz sveikinimus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2009 11 10, 23:19)
su gimtadieniu ir visos depresijos praejo smile.gif)) dekui uz sveikinimus wink.gif

tikiu thumb_yello.gif
Atsakyti
jungiuosi ir as prie skrapioniu thumbup.gif
Atsakyti
Laba ant jumis.

Kadangi šiandien mane kamuoja nemiga, bastausi po temas, pačiai sau nebūdingas. Nes netikiu tais apibendrintais horoskopais tongue.gif Bet, vienok, šiandien kažko pasidarė įdomu, kokie gi yra žmonės, gimę po ta pačia saule biggrin.gif

Iš praktinių pastebėjimų turiu pasakyti: kiek gyvenime esu sutikusi Skorpionų, jie visi charakterio bruožais ženkliai skyrėsi tarpusavyje rolleyes.gif Kai kurie - ganėtinai tylūs, ramūs, kai kurie - ganėtinai plepūs..ir t.t.

P.S. aš irgi esu gimusi po Skorpiono saule.
Atsakyti