Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Me-Ula @ 2009 10 12, 04:01)
Dar ir tokios buna? tongue.gif

As tai jau keletas metu svajoju gimtadieni praleisti viena. Tarkim nulekt prie juros, pamastyt, pasvajot....

Deja, deja tai ir telieka svajonese...


buna buna ir ne vien skorpionams tongue.gif
tiesiog menuo ar trumpesnis laiko tarpas pries igmtadieni yra pats kritiskiausias smile.gif
zmogus tarsi galutinai sudega, kad vel atgimtu smile.gif
Atsakyti
Uz praitais metais diena pries gimtadieny suzinojau,kad laukiuos,praeitais teko su suneliu vienai svesti gimtadieny,nes vyras komandiruotei buvo,o siais ir teks su teveliais,nes vyras uzsieny dirba.. doh.gif
tai pas mane pries gimtadienine krize yra.. doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2009 10 13, 20:15)
tai pas mane pries gimtadienine krize yra.. doh.gif  blink.gif

Man ir krizes pries gimtadieni buna doh.gif vis dar tikiuosi, akd siemet apsieisiu be jos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2009 10 12, 15:23)
o man priesgimtadienine depresija visad prasideda menesis pries gimtadieni

Niekad negalvojau ,kad kitiems taip būna...Ypač vargina,kad nori nenori turi ruoštis ,nes ateis sveikintojai...o aš tą dieną mielai paminėčiau nueidama į teatrą,dviese pasisedėti kokioj jaukioj kavinukėj,galų gale su savo šeima tortą suvalgyčiau,o ne visą dieną praleisti pjaustant mišraines...
Ir šiaip daug teisybės apie savo charakterį perskaičiau...
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 10 11, 22:26)
ar dar neprasidėjo priešgimtadieninės krizės?  biggrin.gif  4u.gif


man is karto krize prasideda,kai vyras paklausia tokiu kaprizingu tonu:nu ka tau padovanot? cool.gif


QUOTE(Me-Ula @ 2009 10 12, 04:01)
Dar ir tokios buna? tongue.gif

As tai jau keletas metu svajoju gimtadieni praleisti viena. Tarkim nulekt prie juros, pamastyt, pasvajot....

Deja, deja tai ir telieka svajonese...


as niekad nesvenciau gimtadieniu (suaugus),nes labai kazkokie slogus prisiminimai is vaikystes gimtadieniu cool.gif tai dabar galvoju,gal reik pasvest siais metais g.gif
nors gal nea schmoll.gif as kai pradedu galvot,ka kviesciausi i savo gimke,tai is keliolikos zmoniu gal lieka koks vienas,kai mano mintyse kontrole pereina cool.gif
nu sunku man,ne kitaip g.gif biggrin.gif
cia,matyt,ir yra ta krize priesgimtadienine g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labutis mano mielosios, kaip gera buti tarp savu, as irgi skorpione ir tuo didziuojuosi. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos skorpionės 4u.gif kaip džiaugiuosi atradus šitą temą thumbup.gif aš irgi skorpionė drinks_cheers.gif oj vaje vaje jau tie skorpionai...arba mylėt juos arba nekęst, sutinku su šitu,tai pats geriausias ženklas... ax.gif turiu dėdę skorpioną, "anyta" irgi skorpionė, dar pusbrolio žmona...vaje kaip mes visi gerai sutariam.. bet kaip pavojinga būna kitiems žmonėms kai šalia yra keli skorpionai lotuliukas.gif ypač kai mes su dėde būnam kartu tai jau laikykitės rolleyes.gif būna kad iki ašarų privedam žmones blink.gif nieko nenorėdami įžeisti bet taip jau būna blush2.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(romuciukas @ 2009 10 16, 20:21)
man is karto krize prasideda,kai vyras paklausia tokiu kaprizingu tonu:nu ka tau padovanot? cool.gif
as niekad nesvenciau gimtadieniu (suaugus),nes labai kazkokie slogus prisiminimai is vaikystes gimtadieniu cool.gif  tai dabar galvoju,gal reik pasvest siais metais g.gif
nors gal nea schmoll.gif  as kai pradedu galvot,ka kviesciausi i savo gimke,tai is keliolikos zmoniu gal lieka koks vienas,kai mano mintyse kontrole pereina cool.gif
nu sunku man,ne kitaip g.gif  biggrin.gif
cia,matyt,ir yra ta krize priesgimtadienine g.gif  biggrin.gif


va va man ir tas pats.. schmoll.gif bet man jau kelis metus iš eils draugai gimtadienį padaro blush2.gif o šeip nenoriu aš tų gimtadienių schmoll.gif noriu pabūt viena per gimtadienį, arba su brangiu žmogum... blink.gif bet deja... lotuliukas.gif
Atsakyti
mano vyras skorpionas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo escada*: 23 spalio 2009 - 16:24
QUOTE(escada* @ 2009 10 23, 17:24)
mano vyras skorpionas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


stiprybes biggrin.gif
Atsakyti
Drauge skorpione,tai vaje vaje...Nori isakinet,pavydi geresnio susiklosciusio asmeninio gyvenimo(ta pripazino),viskas turi but pagal ja,jei ne-laikykis.Kai jai liudna,turi pralinksminti.Pati gali ilgam dingti is tavo horizonto,bet kai jau atsiranda,konstatuoja-tolstam... doh.gif Nu,siaip,bjaurus charakteris biggrin.gif Geroji puse-sparciai mokosi,gerai dirba,bet del sudetingo charakterio pykstasi su vadovybe...
Atsakyti
Mano vyras irgi skorpionas,nemacius nuosirdesnio,rupestingesnio ir mylimesnio zmogaus 4u.gif Nesakau,pradzia sunki buvo,kol vienas kita pazinom,bet dabar labai gerai viskas,nors ir as ne Mergele,o Avele blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Deep pink @ 2009 10 26, 19:44)
Drauge skorpione,tai vaje vaje...Nori isakinet,pavydi geresnio susiklosciusio asmeninio gyvenimo(ta pripazino),viskas turi but pagal ja,jei ne-laikykis.Kai jai liudna,turi pralinksminti.Pati gali ilgam dingti is tavo horizonto,bet kai jau atsiranda,konstatuoja-tolstam... doh.gif Nu,siaip,bjaurus charakteris biggrin.gif Geroji puse-sparciai mokosi,gerai dirba,bet del sudetingo charakterio pykstasi su vadovybe...


viskas labai teisinga biggrin.gif

viena mano pazistama labai mane nustebino.Sako:as labai megstu skorpus ir stengiuosi daug su jais bendraut.Jie yra tiesiog nepakenciami,bet turi viena puiku bruoza-rezia apie tave visa tiesa i akis,jie puikiai ir tiksliai sugeba pakritikuoti,pamato tai,ko zmogus apie save arba nedristi galvot,arba tiesiog galvoji per gerai biggrin.gif
o ji tokia tikrai isskirtine moteris-kuo daugiau ja (jos poelgius) kritikuoji,tuo ji atrodo daugiau savim pasitikinti biggrin.gif ji nesupyksta, priima kritika,issianalizuoja ir padaro isvadas drinks_cheers.gif

o jau vargsiukai skorpioniukai i savo puse siustos kritikos ivertint nemoka,is karto taikosi ikast biggrin.gif


Atsakyti