Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Me-Ula @ 2009 06 23, 15:08)
Labutis Skorpionukes.

Gal galetumet pasidalinti, kaip tvarkotes su uzpuolusiu liudesiu ar depresine nuotaika?

As kazkaip pastaruoju metu negaliu su savimi susitvarkyti blush2.gif Gal but del to, jog dar niekuomet gyvenime panasiai nebuvo  verysad.gif

Atrodo diena viskas tvarkoj, bet grizus vakarais namo pasidaro be galo liudna. Atsiranda beprotiskas noras rekti....
help.gif


tai uzsileisk muzika ir issirek biggrin.gif as priesingai, leidziuosi tik linksma muzika, nes liudna dar labiau i depresija stumia smile.gif)) siaip stengiuosi kuom uzsiimt smile.gif kartais tuom, ko paprastai nedaryciau smile.gif)) lendu i kokius chatus ar pokalbiu svetaines ir leidziu savo jumorui reikstis i valias smile.gif atsiranda, kad pakelia nuotaika, padeda pakelt savo verte smile.gif)) kazkaip saves gailejimusi stengiuosi neuzsiimt smile.gif nors buna ir tokiu dienu, bet retai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2009 06 23, 13:45)
o kas nenoretu biggrin.gif

sveikos ax.gif  priimsit? esu visiskai suskorpionejus skorpione biggrin.gif

dabar dilema sprendziu,kaip i mano pilka gyvenima inest daugiau spalvu g.gif sakykit,skorpes,kaip jus su savigrauza tvarkotes,kaip siuo atveju sau padedat ax.gif


A skorpionams paprastai tu spalvų gyvenime netrūksta tongue.gif Aš tai nesitvarkau, žinau, kad praeis. Anksčiau eidavau iš proto, atsiprašinėdavau. Ale paskui pastebėjau, kad dažnai save griaužiu dėl kokio konflikto, kur net ne aš jį pradėjau, dėl dalykų, kur ne aš blogai padariau, ale vis tiek puolu atsiprašyt. Tai dabar atsiprašau tik gerai pasvėrus, ar tikrai tai buvo mano kaltė, o gal čia blogai jaučiuos dėl pačios nemalonios situacijos. Tai tada palieku savieigai. Po kiek laiko praeina. Na, o jei nesigauna situacijos sutvarkyt palikus ją savieigai, o kita pusė irgi rodo savo ožius, tai tada pasiūlau neatsiprašynėti, o paprasčiausiai susitaikyt smile.gif Dažniausiai tai padeda bigsmile.gif

QUOTE(Me-Ula @ 2009 06 23, 15:08)
Labutis Skorpionukes.

Gal galetumet pasidalinti, kaip tvarkotes su uzpuolusiu liudesiu ar depresine nuotaika?

As kazkaip pastaruoju metu negaliu su savimi susitvarkyti blush2.gif Gal but del to, jog dar niekuomet gyvenime panasiai nebuvo  verysad.gif

Atrodo diena viskas tvarkoj, bet grizus vakarais namo pasidaro be galo liudna. Atsiranda beprotiskas noras rekti....
help.gif


Tai ir rėk, jei tik noris. Aš tai ieškausi kokios veiklos, kuri man padėtu. Paprastai man depresinga nuotaika siejasi su "rankų niežtėjimu", tai tada imu į rankas kokį darbą. Anksčiau piešdavau, paskui rašiau, dabar užsiimu rankdarbiais, žiūrint, ko tuo metu norisi: vilnos vėlimas, nėrimas, mezgimas ir pan. Padeda ištempti tokias akimirkas. o nuotaika tai pati po kiek laiko pasikeičia.
Atsakyti
Aciukas visoms uz patarimelius 4u.gif

Tik su manim beda ta, kad as turiu tos veiklos ir viskas kaip ir puiku diena. Kol negriztu namuciu. Vat tada ir uzpuola liudesys ir juodos mintys verysad.gif

Siandien lyg ir viskas gerai. Tikiuos, kad taip ir toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos skorpioniukes mirksiukas.gif ir as esu tikru tikriausia skorpe thumbup.gif bet dar ir gyvates metais gimusi, tai visiem kam pasakau atsauna : "kazkodel nenustebau" lotuliukas.gif ir miela ir graudu pasidaro lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif labai greit as uzsiliepsnoju ir galiu prikalbet tokiu dalyku,kuriu siaip visai nenoriu pasakyti... ;/ ir nzn kaip man susitvardyt... doh.gif kai supykstu viduje taip uzverda, kad nors ugnim spjaudykis... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2009 06 23, 13:45)
o kas nenoretu biggrin.gif

sveikos ax.gif  priimsit? esu visiskai suskorpionejus skorpione biggrin.gif

dabar dilema sprendziu,kaip i mano pilka gyvenima inest daugiau spalvu g.gif sakykit,skorpes,kaip jus su savigrauza tvarkotes,kaip siuo atveju sau padedat ax.gif

Matyt dar neisrado vaistu kaip susitvarkyt su savigrauza ir kaltes jausmu , ismokau tik savigrauzos tarpa trumpint pora dienu grauziuos poto jau sprendziu , taskaus vadinas. Bliam jei blogai tai is pradziu tyliai kenciu , bet jei matau kad nesisprendzia ir aplinkiniai nesuvokia kad daro blogai , tada jau saugokis lotuliukas.gif
Siaip labai ramus zmogus , iki tam tikros ribos lotuliukas.gif
Siuo metu vel svajoju apie darba tardymo izoliatoriuje doh.gif , zinau kad kai tokios svajones ateina laikas kazka keist lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Net kalbos riktai isduoda kad pasamone daro savo darba lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2009 08 15, 07:15)
Matyt dar neisrado vaistu kaip susitvarkyt su savigrauza ir kaltes jausmu , ismokau tik savigrauzos tarpa trumpint pora dienu grauziuos poto jau sprendziu , taskaus vadinas. Bliam jei blogai tai is pradziu tyliai kenciu , bet jei matau kad nesisprendzia ir aplinkiniai nesuvokia kad daro blogai , tada jau saugokis  lotuliukas.gif
Siaip labai ramus zmogus , iki tam tikros ribos  lotuliukas.gif
Siuo metu vel svajoju apie darba tardymo izoliatoriuje  doh.gif , zinau kad kai tokios svajones ateina laikas kazka keist  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Net kalbos riktai isduoda kad pasamone daro savo darba  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


jooo,tas kentejimas dantis sukandus,o paskui plysaujimas pratrukus viskam doh.gif
tardymo izoliatorius sakai g.gif biggrin.gif
siaip esu skaicius,kad skorpionam labai tinka tokios specialybes,kur jie gali laikytis gelezines tvarkos ir pakomanduot siek tiek,pvz karininko darbas biggrin.gif gal reikia apmastyt sita varianta g.gif biggrin.gif bet manes seneliukes jau nepriims,o gaila biggrin.gif
Atsakyti
Nu nenoreciau as i karine tarnyba lotuliukas.gif nemoku as laikytis nustatytos tvarkos, tai mirciau ten lotuliukas.gif nors jauciu tai gera itaka man darytu hihihi.gif as mieliau tvarka popieriose ivedinesiu, o ne savo gyvenime tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 09 09, 22:11)
Nu nenoreciau as i karine tarnyba  lotuliukas.gif nemoku as laikytis nustatytos tvarkos, tai mirciau ten lotuliukas.gif nors jauciu tai gera itaka man darytu hihihi.gif as mieliau tvarka popieriose ivedinesiu, o ne savo gyvenime  tongue.gif


Kaip pirstu i aki smile.gif Lygiai ta pati galiu pasakyt apie save ax.gif
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2009 09 09, 23:22)
jooo,tas kentejimas dantis sukandus,o paskui plysaujimas pratrukus viskam doh.gif 
tardymo izoliatorius sakai g.gif  biggrin.gif
siaip esu skaicius,kad skorpionam labai tinka tokios specialybes,kur jie gali laikytis gelezines tvarkos ir pakomanduot siek tiek,pvz karininko darbas  biggrin.gif  gal reikia apmastyt sita varianta g.gif  biggrin.gif  bet manes seneliukes jau nepriims,o gaila biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif mazais zinksniukais einutik dar nezinau kur , bet gyvenimas viska sudelioja pats .
Atsakyti
mane irgi daznai depresija puola..... o kaip geitai supykstu ant savojo.... tada galiu nieko nesakius iseiti is namu ir vaikscioti kol atsibos... daznai nutyliu kas man nepatinka.. o kai pratrukstu, tai issakau viska... ir pamatau, kad neverta buvo tyleti, reikejo is karto sakyti kas ne taip... dar turiu negera bruoza...galiu ilgai prikaisioti koki skaudu dalyka ivykusi praeity...niekaip negaliu to pamirsti... vis norisi igelti.. kaip tikrai skorpionei blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,skorpiones mamytes.. 4u.gif as ir prie jusu jungiuosi,nes esu tikru tikra skorpione,su bjauriu charakteriu doh.gif bet niekas manes nepakeis.. thumbup.gif esu gimus tigro metais dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2009 09 26, 22:42)
Sveikos,skorpiones mamytes..  4u.gif  as ir prie jusu jungiuosi,nes esu tikru tikra skorpione,su bjauriu charakteriu doh.gif  bet niekas manes nepakeis.. thumbup.gif  esu gimus  tigro metais dar  ax.gif


as skorpionas/ziurke,tiesiog-parako statine biggrin.gif
Atsakyti