Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Aniukes mama @ 2009 05 29, 16:53)
Gyvenu su mergele. Ojoj biggrin.gif santykiai audringi biggrin.gif ale taip idomiau biggrin.gif jei ištinka ramybės laikotarpis, tai lyg apmiršta viskas biggrin.gif O dukra dvyniukė... Kertamės irgi biggrin.gif tai įsivaizduoju kas bus paauglystėj. Ale smagu man su jais biggrin.gif Matyt skorpiono stichija yra chaosas ir siurutė aplink, kitaip nesijaučiu labai gerai biggrin.gif Na, jei ramu, tai ir žiūri iš kurios pusės audra ateis wink.gif

Valio! Radau! bigsmile.gif As irgi skorpione,gyvenanti su mergele-neramus vandenys ir musu juroj.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eveska @ 2009 05 29, 18:00)
Na as gyvenu su jauciu nieko ragai aplauzyti ir ramu lotuliukas.gif O su dvyniais ir sutariu nieko blogo nematau,o vat su svarstyklem tai jau nekas schmoll.gif


o kuom svarstykles blogai? biggrin.gif man tai kad niekad neapsispres ko nori, visad sako: tu sugalvok biggrin.gif
Atsakyti
aš net su trim skorpionais gyvenu,tai jau susigyvenusi esu biggrin.gif .ir galiu pasakyti kad jie be galo skirtingi unsure.gif
Atsakyti
Skorpionai vyrai kaip zmones tai geri, bet va ju noras GELTI doh.gif .
jie kitaip negali. Is pradziu tai net krupteledavau nuo nuodu ir smeigimo, bet paskui oda daresi vis stipresne ir atsparesne. Reikia kantrybes ir stiprybes su jais, ziuret i ji su sypsena, su jumoru, tada jam praeina, bet jei duosi atgal tai ir galo nebus.
Moterys skorpiones labai magiskos, patrauklios, charizmatiskos. Turi savo verte ir tu ju nepastumdysi.. Bet teko pazinot ir problematisku, pvz isterisku asmenybiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cigoniuke: 06 birželio 2009 - 23:50
labai faini zmones, tik nereikia lipti ant uodegos smile.gif
vyrai gal kiek lengvesnio charakterio, nei moterys.
isskirtiniai charakteriai ir stiprus.
bet norint, galima labai gerai sutarti. pazistu ne viena skorpiona.
mano vyras skorpionas - pats geriausas thumbup.gif
Atsakyti

bandau suprast skorpioną doh.gif pažįstu tikrai labai trumpai, bet jau pastebėjau juokeliai, kad tik įgelt kam, savęs aukštinimas, degtukas biggrin.gif įdomi persona, kaži ką dar pamatysiu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=jaringiux,2009 06 08, 09:50]
labai faini zmones, tik nereikia lipti ant uodegos smile.gif
drinks_cheers.gif
pati esu skarpione ir sis teiginys teisingas.jei uzlipsi -kirs "mirtinai"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amileta: 12 birželio 2009 - 14:20
QUOTE(sachar @ 2009 05 29, 17:18)
Aniukes mama, bet ir pasirinkimas pas tave, man su abejais siu zenklu atstovais sunkiai sekasi subendrauti  doh.gif


nu širdžiai neįsakysi biggrin.gif kaip sakoma, jei skorpionas neturi bėdų, tai pačios susiras. vat ir susiradau biggrin.gif vyra mergelę ir vaiką dvynį biggrin.gif

QUOTE(eveska @ 2009 05 29, 18:00)
Na as gyvenu su jauciu nieko ragai aplauzyti ir ramu lotuliukas.gif O su dvyniais ir sutariu nieko blogo nematau,o vat su svarstyklem tai jau nekas schmoll.gif


ojej... o mano antras planuoja būt svarstyklės žiūrių ramiai nepagyvensiu lotuliukas.gif

QUOTE(lauryyy @ 2009 06 03, 22:55)
Valio! Radau! bigsmile.gif  As irgi skorpione,gyvenanti su mergele-neramus vandenys ir musu juroj.... biggrin.gif


bet pripažink, jei būtų ramūs vandenys, tai būtų nuobodu... ax.gif

QUOTE(Cigoniuke @ 2009 06 07, 00:48)
Skorpionai vyrai kaip zmones tai geri, bet va ju noras GELTI  doh.gif .
jie kitaip negali. Is pradziu tai net krupteledavau nuo nuodu ir smeigimo, bet paskui oda daresi vis stipresne ir atsparesne.  Reikia kantrybes ir stiprybes su jais, ziuret i ji su sypsena, su jumoru, tada jam praeina, bet jei duosi atgal tai ir galo nebus.
Moterys skorpiones labai magiskos, patrauklios, charizmatiskos. Turi savo verte ir tu ju nepastumdysi.. Bet teko pazinot ir problematisku, pvz isterisku asmenybiu.


user posted image

QUOTE(jaringiux @ 2009 06 08, 09:50)
labai faini zmones, tik nereikia lipti ant uodegos smile.gif


Aš irgi taip visada sakiau. Skorpionai be rekalo negelia. jie savo nuodus paprastai sau leidžia (graužia dėl nesėkmių, dėl visokių smulkmenų), ale jei tik užminsi uodegą, tai jau saugokis.
Atsakyti
QUOTE(jaringiux @ 2009 06 08, 09:50)
labai faini zmones, tik nereikia lipti ant uodegos smile.gif
vyrai gal kiek lengvesnio charakterio, nei moterys.
isskirtiniai charakteriai ir stiprus.
bet norint, galima labai gerai sutarti. pazistu ne viena skorpiona.
mano vyras skorpionas - pats geriausas thumbup.gif


as pati skorpione ir mano vyras taip pat. sutariam puikiai, jokiu problemu, ir ne tokie jau mes baisus kaip cia kazkas bande apibudinti. skorpionai yra saziningi, o del savigrauzos tai cia kaip pirstu i dangu rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 06, 11:50)
O dabar biski ne i tema (esu jauna, kvaila, man galima pasvajoti  tongue.gif ), noreciau skaityti mintis ir ismokti matyti ateiti  ax.gif



o kas nenoretu biggrin.gif

sveikos ax.gif priimsit? esu visiskai suskorpionejus skorpione biggrin.gif

dabar dilema sprendziu,kaip i mano pilka gyvenima inest daugiau spalvu g.gif sakykit,skorpes,kaip jus su savigrauza tvarkotes,kaip siuo atveju sau padedat ax.gif
Atsakyti
Labutis Skorpionukes.

Gal galetumet pasidalinti, kaip tvarkotes su uzpuolusiu liudesiu ar depresine nuotaika?

As kazkaip pastaruoju metu negaliu su savimi susitvarkyti blush2.gif Gal but del to, jog dar niekuomet gyvenime panasiai nebuvo verysad.gif

Atrodo diena viskas tvarkoj, bet grizus vakarais namo pasidaro be galo liudna. Atsiranda beprotiskas noras rekti....
help.gif
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2009 06 23, 13:45)
sveikos ax.gif  priimsit? esu visiskai suskorpionejus skorpione biggrin.gif

sakykit,skorpes,kaip jus su savigrauza tvarkotes,kaip siuo atveju sau padedat ax.gif

Sveikute, taigi butinai priimsim thumbup.gif

Na arba grauzies toliau arba megini istaisyti reikala, na bent atsiprasyti ar pan, kad sazine maziau grauztu mirksiukas.gif

QUOTE(Me-Ula @ 2009 06 23, 15:08)
Gal galetumet pasidalinti, kaip tvarkotes su uzpuolusiu liudesiu ar depresine nuotaika?

As tai tokiom dienom leidziu sau depresuoti i sveikata g.gif uzsileidziu liudna muzika ar filmus, issikriokiu, jei kazkas neramina meginu pati sau laiska parasyti, nes tada kazkaip berasant pasleptos mintys atsiskleidzia g.gif bet visam sitam duodu tam tikra laiko tarpa - 2-3 dienas, po to stojuos, metu is galvos sedejima vietoj ir saves gailejimasi ir ieskausi veiklos - kazkam padeti, kur nors nueiti, atakoti koki kluba ar net sportu uzsiimti ar kokia kita patinkancia veikla mirksiukas.gif
Atsakyti