Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

malonu kad priimat i savo saunu bury 4u.gif
Atsakyti
Aniukes mama, lengvo nesiojimo, kad daugiau nebutu jokiu sunkumu 4u.gif

eveska, sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
[quote=sachar,2009 05 07, 16:12]
Aniukes mama, lengvo nesiojimo, kad daugiau nebutu jokiu sunkumu 4u.gif

Dėkavoju dėkavoju bigsmile.gif
Atsakyti
Ale kad tylu čia... g.gif
Atsakyti
tikrai cia tylu gal jau atostogos prasidejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eveska @ 2009 05 13, 12:18)
tikrai cia tylu gal jau atostogos prasidejo ax.gif


Tai matyt išsišnekėjo visos ir patylėt noras užėjo tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,jei nieko pries ,jungiuos ir as i jusu buri.Esu skorpione,auginu sunu Skorpioniuka,gyvenu su Zuvytem.Sutariam idealiai.Ko negaleciau pasakyti apie gyvenima su Dvyniais ar Jauciu.Esu tas tikrasis ,slykstusis Skorpas biggrin.gif .Megstu kasti,kersyti,prikaisioti ir pan.Sunku su manim.Bet draugem esu gera,isklausanti,jei reik mano pagalbos,keliuos kad ir nakti ir lekiu padeti.Megstu buti pirma ir tik pirma.Kaip jums sekasi?Su kokiom antrom pusem gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(Svajojanti @ 2009 05 27, 21:22)
Su kokiom antrom pusem gyvenat?



Gyvenu su mergele. Ojoj biggrin.gif santykiai audringi biggrin.gif ale taip idomiau biggrin.gif jei ištinka ramybės laikotarpis, tai lyg apmiršta viskas biggrin.gif O dukra dvyniukė... Kertamės irgi biggrin.gif tai įsivaizduoju kas bus paauglystėj. Ale smagu man su jais biggrin.gif Matyt skorpiono stichija yra chaosas ir siurutė aplink, kitaip nesijaučiu labai gerai biggrin.gif Na, jei ramu, tai ir žiūri iš kurios pusės audra ateis wink.gif
Atsakyti
Aniukes mama, bet ir pasirinkimas pas tave, man su abejais siu zenklu atstovais sunkiai sekasi subendrauti doh.gif
Atsakyti
Na as gyvenu su jauciu nieko ragai aplauzyti ir ramu lotuliukas.gif O su dvyniais ir sutariu nieko blogo nematau,o vat su svarstyklem tai jau nekas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eveska @ 2009 05 29, 18:00)
Na as gyvenu su jauciu nieko ragai aplauzyti ir ramu lotuliukas.gif O su dvyniais ir sutariu nieko blogo nematau,o vat su svarstyklem tai jau nekas schmoll.gif




o aš svarstyklės, mano MB yra skorpionas niu taip gera mums kartu. o aš nesutariu ir negaliu pakesti dvynių doh.gif
Atsakyti
Na as manau daug kas ir nuo zmoniu priklauso,ne tik nuo zodiako zenklu. mirksiukas.gif
Atsakyti