Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

sveikute,skorpiukes mirksiukas.gif mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

ir as prie jusu jungiuos. kiek skaiciau cia puslapiukus ankstesniu neradau gal kas turit patirties su vyru, kurio zodiakas avinas mirksiukas.gif kaip sekasi sugyvent?
Atsakyti
QUOTE(aukselis14 @ 2009 04 23, 00:16)
sveikute,skorpiukes  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif 4u.gif  4u.gif  4u.gif

ir as prie jusu jungiuos. kiek skaiciau cia puslapiukus ankstesniu neradau gal kas turit patirties su vyru, kurio zodiakas avinas  mirksiukas.gif  kaip sekasi sugyvent?

mano mama skorpione, o tetis avinas. nu ir gyvena, gal tik pora kartu esu maciusi kad stipriai susipyktu, bet seip jau normaliai. tik galiu pasakyti, kad mama yra ramesne, ji susigyveno su tecio umiu budu, ir tiesiog nereaguoja y jo nervukus. nu cia dar nuo zmoniu manau priklauso. as pavyzdziui ir esu skorpione, bet gyvenu su sauliu, kuris atrodo ramus turetu buti, bet ziuriu kad ir as kaip mama stengiuosi savo prigimty apraminti, nutyliu, nekeliu konfliktu, nes jeigu elkciausi kaip man sauna, tai issiskirtume.
Atsakyti
hm. .. o as esu tokia - del tikru draugu, galiu kitam gerkle perkasti, bet kazkodel visada netycia juos yskaudinu, nepagalvojusi kad tai gali yskaudinti... doh.gif
esu pavydi ir viska noriu pasisavinti - mano draugai, mano demesys, mano tevai ir mano MB! bet tas MB kencia nuo pavydo blush2.gif
nelipu per galvas, nesinaudoju kitais, kaip kazkas minejo - greiciau manim naudojasi. bet ateina kantrybes lasas paskutinis, ir galiu isiusti ant visu galu.
esu labai atsakinga uz svetima turta, saugau darbdavio daiktus, negaliu nieko paiimti kas ne mano.
del kersto - tai kad ir slaptai atkersysiu, bet ant sirdies jausiu ramuma kad atkersijau, nors dazniausiai gaunasi taip kad kersydama pakenkiu labiau sau...
visad stoju y silpnuju puse, kai dirbau mokytoja, visada sutardavau su vaikais, kurie yra likimo nuskriauti, o ne su islepintais tevu vaikeliais.
kas cia dar... jei jau atsakau pora kartu zmogui y klausima - nezinau. vadinasi neturiu noro su juo bendrauti, tai apsimetu neydomia kad pats atsiribotu biggrin.gif neplepu apie beleka su nepazystamais, ar juolabiau su man bent kazkiek nepatinkanciu asmeniu. pati geriausia man drauge - tyla. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselis14 @ 2009 04 23, 00:16)
sveikute,skorpiukes  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif 4u.gif  4u.gif  4u.gif

ir as prie jusu jungiuos. kiek skaiciau cia puslapiukus ankstesniu neradau gal kas turit patirties su vyru, kurio zodiakas avinas  mirksiukas.gif  kaip sekasi sugyvent?

laba, pas mus atvirkstinis variantas-as avis biggrin.gif o MB skorpionas..
nu zinai, galiu pasakyti viena-kol gerai tai gerai smile.gif bet jei truksta kuriam nors..tai italiskai tada kariaujam smile.gif tik tiek kad retai taip buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 04 23, 10:22)
mano mama skorpione, o tetis avinas. nu ir gyvena, gal tik pora kartu esu maciusi kad stipriai susipyktu, bet seip jau normaliai. tik galiu  pasakyti, kad mama yra ramesne, ji susigyveno su tecio umiu budu, ir tiesiog nereaguoja y jo nervukus. nu cia dar nuo zmoniu manau priklauso. as pavyzdziui ir esu skorpione, bet gyvenu su sauliu, kuris atrodo ramus turetu buti, bet ziuriu kad ir as kaip mama stengiuosi savo prigimty apraminti, nutyliu, nekeliu konfliktu, nes jeigu elkciausi kaip man sauna, tai issiskirtume.



teisybe sakai, kas del sugebejimo nusileisti, nereaguoti i avinuko nervukus mirksiukas.gif

as sese turiu gimusia po saulio zenklu, tai musu santykiai doh.gif verysad.gif susikalbet nelabai, pastoviai nesusipratimai, o ir poziuris i gyvenima visiskai kitoks, atrodo aukleto tie patys tevai, bet mes kaip diena ir naktis... kartais taip noretusi turet sese, su kuria galetum apie viska pabendrauti smile.gif

nelengva ir mums kartais buna, jei jau prasidejus pykcio priepuoliukui dar labiau kaitrinsi viska, tenka kazkuriam nusileist ar tiesiog kartais negirdet del ko bambejimas vyksta mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(InesaP @ 2009 04 23, 10:42)

1.nelipu per galvas, nesinaudoju kitais, kaip kazkas minejo - greiciau manim naudojasi. bet ateina kantrybes lasas paskutinis, ir galiu isiusti ant visu galu.

2.del kersto - tai kad ir slaptai atkersysiu, bet ant sirdies jausiu ramuma kad atkersijau, nors dazniausiai gaunasi taip kad kersydama pakenkiu labiau sau...
visad stoju y silpnuju puse, kai dirbau mokytoja, visada sutardavau su vaikais, kurie yra likimo nuskriauti, o ne su islepintais tevu vaikeliais.
3.kas cia dar... jei jau atsakau pora kartu zmogui y klausima - nezinau. vadinasi neturiu noro su juo bendrauti, tai apsimetu neydomia kad pats atsiribotu biggrin.gif  neplepu apie beleka su nepazystamais, ar juolabiau su man bent kazkiek nepatinkanciu asmeniu.


1.as taip pat nemegeja lipt per svetimu galvas, kad kazka gyvenime pasiekt...
2.kas del kersto,kartais man gaunasi kazkas "negero",prilygstamo kerstui, net nepagalvojus apie tai,tiesiog automatiskai iseina taip, jei kazkas man yra padares kazka labai jau nemalonaus... Bet,kad kerstauciau specialiai, tai labai jau retai pasitaiko blush2.gif ax.gif
3. cia tai teisybe tikra drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif nemegstu kai lenda i akis nors neatsakai labai jau meiliai smile.gif
Atsakyti
bet kurgi visi skorpionai dinge, ziuriu nebesipletoja temike g.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
jungiuosi ir aš, paskaitinėjau temukę ir tokių pažįstamų būdo bruožų atradau ax.gif vis tik zodiakas turi didelę įtaką žmogaus charakteriui g.gif

keletas pastebėjimų apie savo skorpionišką charakterį ...

turiu gana aštrų liežuvėlį (o gal tiksliau - dygliuką), kuriuo kartais tyčia, o kartais ir nenorom įduriu aplinkiniams; jeigu ginuosi, dažnai sugebu atrasti skaudžiausią vietą ir tada jau einu iki galo, nors, neretai po to jaučiu kartėlį ir gailiuosi...

mano tėvai - tiek mama, tiek tėtis - yra mano autoritetai, juos nepaprastai myliu, dėl jų aukoju viską, ką turiu...jeigu kas nors pabando juos užgauti - įsijungia mano puolimo režimas, nuo kurio galima skaudžiai nukentėti; stoju piestu už pačius artimiausius žmones, nesvarbu kiek jėgų man tai kainuotų...

dėl pavydo... g.gif vis tik esu pavydi, bet sugebu tą jausmą slopinti, nukišu jį giliai, giliai ir iš išorės atrodo, kad man nei šilta, nei šalta dėl to ar ano, nors vidus uoj kaip verda...

esu jautri, bet vėlgi, tik giliai viduje - išoriškai atrodau rami ir kartais šaltoka, viską kaupiu savyje, analizuoju, dažnai labai savikritiška savo atžvilgiu; žinau ir jaučiu, kad tas kaupimas nėra gerai man pačiai, bet su tuo nieko negaliu padaryti...

šiaip esu labai komunikabili ir galiu atrasti bendrą kalbą su beveik visais, bet neretai tos kalbos būna paviršutiniškos, palaikant pokalbį, taip sakant ax.gif yra tik keli žmonės su kuriais galiu būti atvira, bet net pats artimiausias žmogus nežino giliausių mano sielos kertelių...atsivėrusi jausčiausi labai pažeidžiama...

tikrai nelipu per galvas siekdama savo tikslo - man tai nepriimtina, bet dažniausiai pasiekiu tai ko noriu ne tokiomis skausmingomis priemonėmis ir išsaugodama gerus santykius su aplinkiniais ax.gif geriau stovėsiu nuošaliau ir lauksiu tinkamos progos "išstoti", negu pulsiu priešakinėje linijoje...

esu nepaprastai punktuali ir reikli kitiems vėlavimo atžvilgiu... galiu įsižeisti, jeigu teks ilgai laukti sutarto susitikimo, o įsižeidęs skorpionas tikrai ne pats geriausias draugas schmoll.gif

devinti metai gyvenu su Žuvimi ir sutariam mes puikiai smile.gif jis jau įvaldęs mano nenuotaikas, tai matydamas, kad esu blogai nusiteikusi, palieka man daugiau erdvės...na o jeigu susipykstam - o tas būna retai, paprastai jis pirmasis ima taikytis (man labai sunku perlipti per save, net jeigu jaučiu, kad pati esu kalta, labai sunku prisipažinti); taip pat turiu puikią draugę Aviną, jokių kibirkščių tarp mūsų niekada nekyla ir sutariam labai gerai

per savo gyvenimėlį esu ne kartą girdėjusi komentarų apie savo žvilgsnį, tai ir pati ėmiau tikėti, kad kažkas jame tokio yra, kažkoks hipnotizuojantis magnetukas, pagal mano norą tampantis lediniu veriančiu arba paslaptingu žvilgsniu... jis tikrai nelieka nepastebėtas

man labai svarbūs mano namai, įsileidama į juos jaučiuosi lyg apnuoginčiau dalį savęs, o tai mane daro pažeidžiamą ... tikrai nesu iš tų, kurie bus patenkinti bet kuriuo paros metu sulaukę netikėtų svečių schmoll.gif

na ir pabaigai - jeigu jau myliu, tai stipriai, jeigu ko nors nekenčiu - irgi stipriai, o man padarytą skriaudą prisiminsiu visą gyvenimą blush2.gif

ir vis tik, nenorėčiau būti gimusi po jokiu kitu zodiako ženklu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergeliukės. Jau seniai, LABAI SENIAI, cia nebesilankiau. Siek tiek pasikeitimų gyvenime nutiko, tai jau net sveikata neleido prie kompiuterio sedėt, iš karto bloga pasidarydavo. Ale dabar galiu vėl stačia galva krist į skorpionišką gyvenimą bigsmile.gif
Atsakyti
Tai kas jau buvo atsitike? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 05 06, 20:34)
Tai kas jau buvo atsitike?  unsure.gif


kaip ir nieko labai baisaus. Labiau net džiaugsmai, ale sunkiai sekės smile.gif Mažiuko laukiam, bet pradžia laukimo labai buvo sunki. Teko ir ligoninėje gulėt, ir namie. Žodžiu lovoj pragulėjau tris mėnesius. Ir skaudžiausia, kad nieko daryt negalėjau, nei megzt, nei skaityt, nei muzikos klausyt. Net TV žiūrėjimas iki baisinio pykinimo privesdavo. Bet jau daug geriau. Aišku, nepalyginsi ir dabartinės savijautos su pirmuoju neštumu, kai variau kaip tankas. Dabar irgi blogumai prasideda pavargus, pavažiavus mašina, susinervavus ir pan. Bet už tai jau gyvent galiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aniukes mama: 07 gegužės 2009 - 11:48
Laba diena ar riimsit i savo saunu bury? 4u.gif
Atsakyti
Prašom prašom smile.gif
Atsakyti