Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

Turiu akiratyje daug skorpionų. Labai sutinku su kažkur čia pasakyta mintimi, kad skorpionų akys tiesiog spindi paslaptingumu, jie nėra super gražūs, bet labai traukia. Iš patirties galiu sakyti jog skorpionai vyrai eis link tikslo tol kol jį pasieks, žinios jiems labai svarbu. Dėl savų padarys viską. Sunku pripažinti savo klaidas. Labai lengva juos įskaudinti ar įžeisti, todėl reikia galvoti ką sakai, ypatingai jei tai brangus žmogus. Visuomet pirmi. Tiems kurie jiems rupi, "spardys į sėdynę tol kol užlips į kalną" t.y jei patys nesugeba ko nors pasiekti, jis visais būdai bandys padėti pasiekti. Sugeba paveikti psichologiškai kiekvieną. Kartais gali būti šaltakraujai, bet ne specialiai, o tiesiog iš prigimties.

Labai žaviuosi skorpionais vyrais. Jų užsispyrimu, jų kantrybe, paslaptingumu, užsibrėžtumu, tačiau labai retą laiko sau lygiu, nemoka pripažinti klydę, už tai jų tuo pačiu ir nemėgstu.

Daug moterų skorpionių iš mano patirties baisios isterikės. Iš kiekvienos musės padarys po dramblį. Labai greit įsižeidžia, labai emocionalios, labai daug reikalauja, labai mėgsta manipuliuoti kitais vardan savo gerovės.

Tačiau, turiu taip pat vieną draugę skorpionę, kuri yra visiška priešingybė kitoms. Ji yra begalo rami, gan kukli, draugiška, paslaptinga, tikrai ne isterikė ir labai kultūringa. Dėl protingumo sunku ką pasakyti, visalaiką savo nuomonę pasilieka sau, o gal ji jos tiesiog neturi, nes jei paklausi konors visuomet girdi atsakymą - nežinau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trance: 13 balandžio 2009 - 00:10
QUOTE(Trance @ 2009 04 13, 01:06)

Tačiau, turiu taip pat vieną draugę skorpionę, kuri yra visiška priešingybė kitoms. Ji yra begalo rami, gan kukli, draugiška, paslaptinga, tikrai ne isterikė ir labai kultūringa. Dėl protingumo sunku ką pasakyti, visalaiką savo nuomonę pasilieka sau, o gal ji jos tiesiog neturi, nes jei paklausi konors visuomet girdi atsakymą - nežinau.


aš kaip grynakrauje skorpionė galiu pasakyti, kad tai netgi labai skorpioniškas bruožas. minėtos skorpionės viduje oi oi kas gali dėtis tuo pat metu, kai ji atrodo rami iš išorės smile.gif

tarkim aš atsiskleidžiu visu savo skorpioniškumu (deja, ir iš blogosios pusės) tik kai labai suartėju su žmogumi, ir tikrai tas žmogus kartais nustemba, nors ir sako, kad va būtent tai ir slėpės už to paslaptingumo, išorinės ramybės ir savotiško keistumo ir velniažin kiek dar slepiasi smile.gif))


beja, skorpionės, kaip jums su mamų įtaka? per vieną laidą girdėjau, kad skorpionams mama yra žiauriai svarbu, na aišku ji visiems ženklams svarbi 4u.gif beeeeeet...
Atsakyti
Va čia ir atsakei į mano klausimus. : ) Va būtent tos skorpionės draugės atsiskleidė pamenu tik po kurio laiko visiškai, o pradžioj kaip ir sakei lygiai taip pat atrodė, labai ramios ir paslaptyngos. O ta paslaptingoji kita skorpionė - tiesiog klasiokė, su ja per daug artimai nebendrauju.


O dėl tėvų įtakos, tai bent jau kiek pačiai teko patirti, jie labai gerbia savo tėvus.
Atsakyti
beja mano 3 patys geriausi draugai skorpionai, kaip ir aš, du vaikinai ir dvi panelės iš viso, esam kaip broliai ir sesės, gal net labiau... galėčiau pusę metų su kuriuo nors nebendrauti ir staiga tik pradėjus kalbėti viskas būtų buvę kaip po senovei. labai suprantam vienas kitą smile.gif ypac su panele, mus iš viso tik 1 diena skiria, jos gimtadienis anksčiau, tai suigrobia iš manęs visą dėmėsį lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 04 13, 18:32)
beja mano 3 patys geriausi draugai skorpionai, kaip ir aš, du vaikinai ir dvi panelės iš viso, esam kaip broliai ir sesės, gal net labiau... galėčiau pusę metų su kuriuo nors nebendrauti ir staiga tik pradėjus kalbėti viskas būtų buvę kaip po senovei. labai suprantam vienas kitą  smile.gif ypac su panele, mus iš viso tik 1 diena skiria, jos gimtadienis anksčiau, tai suigrobia iš manęs visą dėmėsį  lotuliukas.gif doh.gif  lotuliukas.gif

+

didžiuojuosi būdama skorpione, bet neturiu savybės keršyti, aks kiek buvo prikiaulinęs aš atleidžiu, gyvenu toliau, bet niekada nepamirštu...o jau ta savianalizė doh.gif

apie akis tikrų tikriausia teisybė, ne vieną žmogų priverčiau net nemaloniai pasijusti, pažįstamos merginos sako, kad jas akim nurenginėju lotuliukas.gif nors savo žvilgsniu visisškai nieko nesiekiu, o tiesiog žiūriu ir tiek..

beje, sako, kad skorpionams būdinga "monaliziška" išvaizda smile.gif tas tiesa, manau. ir sutinku, kad nesam mes gražuoliukai saldainiukai.
nesijaučiu baisi, patinku sau, tačiau vienas vaikinas atvirai pasakė norėdamas su manimi susipažinti, kad nesu standartiškai graži, bet kažką spinduliuoju 4u.gif manau, kad būtent tai yra skorpionų bruožas tongue.gif

o kas man baisiai trukdo tai pavydas, labai daug pavydžiu, visada ir visiems lotuliukas.gif schmoll.gif nors artimiems žmonėms, draugams visada padedu, galiu dėl jų bet ką padaryti,. bet vistiek jiems pavydžiu, nekaišiodama pagalių į ratus smile.gif o ką jau kalbėti apie meilę...

jei žinau kad vakarėlyje ar kokiam susibūrime bus mergina už mane žymiai pranašesnė, gražesnė ar pan. į tą vakarėlį paprasčiausiai neinu lotuliukas.gif visada noriu būti pranašesnė, gražesnė ir šaunesnė už kitus, nors būti dėmėsio centre - ne mano stichija.

nevengiu pasinaudoti kitais, bet nurašau tai jų asmenybių silpnumui, tačiau ko jau ko gyvenime nedariau ir nedarysi tai nelipsiu per kitų galvas siekdama savo tikslo...

dar pastebėjau, kad žmonės dažnai užsimena, kad labai keistai kalbu, na, mano žodynas labai keistas ir kalbu visokiais terminais biggrin.gif biggrin.gif

jei kuo susidomiu tai iki fanatizmo, o kartais po kurio laiko į tą veiklą ar kažką net pažiūrėti nebegaliu..

taip pat turiu tokią problemą,. kad dažnai atsivėrusi žmogui imu jo vengti, tiesiog pasislepiu kažkur savyje ir jis lieka nieko nesupratęs, ką ne taip padarė.

o sau esu didžiausias kritikas, galiu graužtis dėl tokių nereikšimingų dalykų, kad prieš kokius 5 metus kažką kažkur ne taip leptelėjau verysad.gif biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE
taip pat turiu tokią problemą,. kad dažnai atsivėrusi žmogui imu jo vengti, tiesiog pasislepiu kažkur savyje ir jis lieka nieko nesupratęs, ką ne taip padarė.


Čia jau ne dėl horoskopo, o del šizoidiškumo. Turiu tokią pačią problemą, nors esu Avinas.
Atsakyti
Šiaip turiu klausimėlį, labai dažnai sutinku skorpionų nuomonę, jog jie nemėgsta avinų ir liūtų. Gal būtų galima sužinoti kodėl?

Atsakyti
QUOTE(Trance @ 2009 04 13, 23:29)
Šiaip turiu klausimėlį, labai dažnai sutinku skorpionų nuomonę, jog jie nemėgsta avinų ir liūtų. Gal būtų galima sužinoti kodėl?

Na cia kiekvienam skirtingai, as labiausiai antipatija dvyniams jauciu, bet is esmes... na neturiu niekad nieko pries zodiaka, dazniau tai buna nukreipta i zmogu asmeniskai ax.gif
Papildyta:
O jei pamascius, tai avinai tiesiog per daug uzsispyre, o skorpionas visad teisus, na tai pagalvokit kas gaunasi doh.gif

O del liutu...na jie tokie audringi, karstakosiai, labai jau panasus i mus, tik skorpionas tai slepia po saltumo kauke, tai gal tas isoriskas veiklumas ir pan vargina? g.gif Nei nzn, nes mano geriausia drauge liutas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 04 13, 01:28)
beja, skorpionės, kaip jums su mamų įtaka?  per vieną laidą girdėjau, kad skorpionams mama yra žiauriai svarbu

Mano mama be galo ramus zmogus.Man jokios itakos nedaro.Myliu ja be galo ir del jos viska metus gryzciau i LT.Jei jai blogai, labai skaudziai i tai reaguoju.O mano sese saltesne tokiems dalykams(ji-Jautis)kalbant apie teti-tas pats.Pastebejau, kad jiems duodu daugiau, nei pati sau ir visa esybe jauciu, kad tai yra teisinga.

QUOTE(gilumine @ 2009 04 13, 19:06)
  kad nesu standartiškai graži, bet kažką spinduliuoju

Mano vyras lygia ta pati pasake, kai paklausiau-"ka manyje pamatei?"Apie kersta-esu nekerstinga, pavydas nera mano gyvenimo palydovas, o apie painaudojima kitais-ner jokios kalbos schmoll.gif Greiciau manimi visi naudojasi.Niekada nemoku pasalyti"NE", va, ir iklimpstu, tada jau pradedu gyvent kitu bedomis doh.gif
Atsiprasyti man labai lengva.Ir visada grauziuosi, jei kazkada, kazkam kazka ne taip pasakiau...

QUOTE(Trance @ 2009 04 13, 23:29)
Šiaip turiu klausimėlį, labai dažnai sutinku skorpionų nuomonę, jog jie nemėgsta avinų ir liūtų. Gal būtų galima sužinoti kodėl?

liutus as dievinu wub.gif MB liutas, jau beveik 14metu kartu.o apie kitus zodiako zenklus negaliu nieko pasakyti g.gif net nezinau, kokie mane supanciu zmoniu zenklai..
Atsakyti
Na man tai kirbteli toks pavydukas, bet stengiuosi jo nesiklausyti ax.gif O jau brangiems zmoniems tai negailiu nieko schmoll.gif

As ir nemoku sakyti "Ne", na nebent pklaustu ar myliu ir pan lotuliukas.gif Tada bjaurus charakteris papriestarauti pasireiskia blush2.gif O siaip, jei aks praso pagalbos, tai niekad neatsakysiu schmoll.gif

Mano sazine ir daznai mane uzgrauzia unsure.gif bet vat atsiprasyti...na sitas dalykas visad sunkus, bet jei reikia tai reikia, einu atsiprasineju, bet slegia mane sitas dalykas blush2.gif geriau kai viskas savaime issirutulioja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Trance @ 2009 04 13, 23:29)
Šiaip turiu klausimėlį, labai dažnai sutinku skorpionų nuomonę, jog jie nemėgsta avinų ir liūtų. Gal būtų galima sužinoti kodėl?


aš nesusišneku tik su dvyniais doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif schmoll.gif blink.gif

o su liūtais ir avinais viskas ok, nors panervuojam kits kitą, bet tai thumbup.gif kibirkščiuojantys santykiai smile.gif aišku, gal kai kas to nemėgsta..
ir vienus ir kitus mėgstu, na, tik liūtus gal labiau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes jungiuosi i skorpionu buri biggrin.gif jei dar liko vietos vienai uodeguotai butybei biggrin.gif
Atsakyti