Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 02 24, 12:08)
Tai kad kitaip ir buti negalejo mirksiukas.gif O tai, kad darbo negavai, vadinas jis ne tau buvo skirtas, rasi geresni  4u.gif  mirksiukas.gif Beje viena drauge yra man pasakius "Jei Dievas nori Jums iteikti dovana, jis ivinioja ja i problema"  mirksiukas.gif (nesu as tikinti baisiai, bet zodziai tikrai geri)

drinks_cheers.gif Neliudekit, mergaites.Nera to blogo, kas neiseitu i gera mirksiukas.gif 4u.gif Ir man labai liudna jau dvi savaites verysad.gif Del Kevinuko mirties cray.gif Negaliu atsigauti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(malienka @ 2009 02 24, 22:21)
drinks_cheers.gif Neliudekit, mergaites.Nera to blogo, kas neiseitu i gera mirksiukas.gif  4u.gif Ir man labai liudna jau dvi savaites verysad.gif Del Kevinuko mirties cray.gif Negaliu atsigauti verysad.gif

Tikrai Kevinukas... cry.gif cry.gif cry.gif irgi stiprybės visiems nepamaišytų.
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 24, 11:08)
Tai kad kitaip ir buti negalejo mirksiukas.gif O tai, kad darbo negavai, vadinas jis ne tau buvo skirtas, rasi geresni  4u.gif  mirksiukas.gif Beje viena drauge yra man pasakius "Jei Dievas nori Jums iteikti dovana, jis ivinioja ja i problema"  mirksiukas.gif (nesu as tikinti baisiai, bet zodziai tikrai geri)

sachar mirksiukas.gif aš jau turiu darbą thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rainie2636 @ 2009 03 01, 11:22)
sachar  mirksiukas.gif  aš jau turiu darbą thumbup.gif  thumbup.gif

Oooo, kaip dziugu gurdeti thumbup.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 03 01, 10:48)
Oooo, kaip dziugu gurdeti  thumbup.gif Sveikinu  4u.gif

Ačiū mirksiukas.gif man taip pat labai džiugu 4u.gif
Atsakyti
sveikos visos nuodingosios tongue.gif
as irgi tokia ax.gif kiek skaiciau temele apie skorpionus, tai tikrai atrodo viskas apie mane- kartais uzknisa tas savianalizes ir savigrauzos antpludis, knisimasis giliai, nuoskaudu neuzmirsimas. pavydas doh.gif ir piktdziugiskumas- kai nepasiseka kam nors, kas anksciau yra iskaudines blush2.gif sako taip negalima dziaugtis- nu bet zinokit taip saldu buna, kai suzinai kad gyvenimas uz tave atkersija unsure.gif pati dazniausiai as kersto planu nerezgu...
dar tiesa,kad seimos nariai- patys svarbiausi, del ju nepagailesi nieko, ir nepavydesi jeigu sekasi smile.gif bet pergyvensi del kiekvieno nepasisekimo- vat tokie jau mes esam- atsidave iki pat galo, tiek meileje tiek neapykantoj.
kiek sutikau vyru skorpionu- man jie labai patinka- paslaptingi, nekalbus, atsidave- mano net sefas skorpionas thumbup.gif
o vat moterys- man paciai jos misle.... geriausia drauge buvo skorpione, kambariokes buvom- bet viena karta taip iskaudino, butent atskleisdama kazkokia nuoskauda kuria nuo manes slepe 3 metus ispildama i akis blink.gif nuo tada jau as ta nuoskauda nesiojuos, nors ir bendraujam kartais, bet vat nepamirsiu turbut niekada, tiesa blogo jai nelinkiu, ir nesidziaugiu kad nelabai jai gyvenime sekasi verysad.gif
dar apie save': manau kad manes zmones prisibijo, nes charakteris tikrai ne is lengvuju, pasikandziot megstu, esu reikli ir pakankamai kategoriska, vyrukai darbe mane "direktore" vadina doh.gif reiktu kazkaip susvelnint charakteri, bet matyt gyvenimas irgi padare savo darba, kad esu labai atsargi, svelnuma demonstruoju tik patiems brangiausiems wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 22 kovo 2009 - 21:02
Na ir prisiskaiciau cia apie save.. ir galiu patvirtint kad daug kas tiesa ax.gif nors ir nelabai tikiu tais horoskopais g.gif
Atsakyti
sveikos na ir prisijuokiau skaitydama pirmamae puslapyje apie skorpionus (SAVE) na grynai mano nuodemes (saldumynams), mano kandumas vyrui. ir aciu jam uz didele kantrybe biggrin.gif us tikra skorpe tongue.gif o vyras mano zuviukas.
Atsakyti
Sveikutes! na, as tai daug patirties turiu su skorpionais. tevas,sesuo, vyras ir sunelis-visi skorpionai. 90% tiesa apie skorpionus.
Atsakyti
Skorpioniukes jega group.gif as viena is ju fitness4.gif mes stprios, pavojingos, mylincios, mylimos ir galingos,o kad kartais paverkiam,reiskia apsivlom nuo nuo siuksliu,tik niekam nerodom savo susilpnejimo akimirku,tegu mano,kad mes stiprios grieztos ir nesutramdomos assa.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
visas skorpioniukes biggrin.gif
Šiandien gražus Velykų rytas,
Zuikučiai laksto patvory..
Laimingi būkime šiandieną
Palikę negandas toli toli..

Su Šv. Velykom!


user posted image
Atsakyti
user posted image

Su pavasariu, su atgimstančia gamta ir jausmais. Tegul rytmetiniai bažnyčios varpai dovanoja jums sielos ramybę, meilę, atleidimą savo neprieteliams. Įsileidžia į savo širdį užuojautą ir supratimą. Dovanokit meilę visur ir visada. Su Šv. Velykom!
Atsakyti