Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

4u.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif jo... o kaip jaučiates šiomis dienomis? pvz.aš praitą savaitę pražliumbiau nuo dūšios doh.gif šia savaitę lengviau... tik kiek ilgai? g.gif kas žino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainie2636: 23 vasario 2009 - 23:50
Na man tai tokia ale apatija viskam ir biski pykcio prisikaupe doh.gif uztat uzsimaniau atsisiusti indisku filmu ir paverkti, ka vakar ir padariau blush2.gif

O del ko tu verkei?
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 24, 08:37)
Na man tai tokia ale apatija viskam ir biski pykcio prisikaupe  doh.gif uztat uzsimaniau atsisiusti indisku filmu ir paverkti, ka vakar ir padariau  blush2.gif

O del ko tu verkei?

nežinau schmoll.gif pasidarė labai liūdna,lindo bjaurios mintys į galvą ir kaltinau visus... o pati žliumbiau keturias dienas ir naktis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rainie2636 @ 2009 02 24, 11:45)
nežinau  schmoll.gif  pasidarė labai liūdna,lindo bjaurios mintys į galvą ir kaltinau visus... o pati žliumbiau keturias dienas ir naktis blush2.gif

Tai gal kas sirdele neramina? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 24, 10:57)
Tai gal kas sirdele neramina?  unsure.gif

tu kaip su pirtu į akį ... žinoma kad taip ,šiuo metu neturiu darbo ,namuose haosas ir turėjau sansą įsidarbinti bet nepapyraginau darbdaviui ir dabar jis ignoruoja mano skamučius... kaip manai ar aš praradau šį šansa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainie2636: 24 vasario 2009 - 11:07
QUOTE(rainie2636 @ 2009 02 24, 12:06)
tu kaip su pirtu į akį ... žinoma kad taip ,šiuo metu neturiu darbo ,namuose haosas ir turėjau sansą įsidarbinti bet nepapyraginau darbdaviui ir dabar jis ignoruoja mano skamučius...

Tai kad kitaip ir buti negalejo mirksiukas.gif O tai, kad darbo negavai, vadinas jis ne tau buvo skirtas, rasi geresni 4u.gif mirksiukas.gif Beje viena drauge yra man pasakius "Jei Dievas nori Jums iteikti dovana, jis ivinioja ja i problema" mirksiukas.gif (nesu as tikinti baisiai, bet zodziai tikrai geri)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sachar: 24 vasario 2009 - 11:09
QUOTE(sachar @ 2009 02 24, 11:08)
Tai kad kitaip ir buti negalejo mirksiukas.gif O tai, kad darbo negavai, vadinas jis ne tau buvo skirtas, rasi geresni  4u.gif  mirksiukas.gif Beje viena drauge yra man pasakius "Jei Dievas nori Jums iteikti dovana, jis ivinioja ja i problema"  mirksiukas.gif (nesu as tikinti baisiai, bet zodziai tikrai geri)

kad ne man skirtas tai šitą bajeri žinau ,bet galvoju kad dar galiu ka nors daryti nes čia viskas eina tik per pažintis,gal dar nera visai viskas.
Atsakyti
QUOTE(rainie2636 @ 2009 02 24, 12:15)
kad ne man skirtas tai šitą bajeri žinau ,bet galvoju kad dar galiu ka nors daryti nes čia viskas eina tik per pažintis,gal dar nera visai viskas.

Na svarbu nenusimink ir nekankink saves, viskas susitvarkys mirksiukas.gif Kur tavo stiprybe? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 24, 11:25)
Na svarbu nenusimink ir nekankink saves, viskas susitvarkys mirksiukas.gif Kur tavo stiprybe?  bigsmile.gif

gal praeityje paieškoti stiprybės ka?
Atsakyti
QUOTE(rainie2636 @ 2009 02 24, 12:33)
gal praeityje paieškoti stiprybės ka?

O prie ko cia praeitis? g.gif

Stiprybes reikia ieskoti savyje.
Atsakyti
"Gyvenime reikia ir sunkumų"

"Kartą žmogus seno medžio plyšyje pastebėjo kokoną. Jam bežiūrint, kokonas praplyšo. Žmogus ilgai stebėjo, kaip pro mažą plyšelį stengiasi išlįsti drugelis.

Laikas ėjo, drugelį lyg ir apleido jėgos, o plyšys vis buvo per mažas. Atrodė, kad drugelis padarė viską, ką galėjo, bet jo jėgos išsiveržimui į laisvę buvo per menkos.

Žmogus nusprendė drugeliui padėti: Jis išsitraukė peiliuką ir perpjovė kokoną.

Drugelis tuoj išrėpliojo.Bet jo kūnelis buvo gležnas, jo sparneliai buvo silpni ir neišsivystę. Drugelis juos vos judino.

Žmogus stebėjo toliau, tikėdamasis, kad drugelis tuoj tuoj išskleis sparnus ir nuskris.

Žmogus norėjo padėti, tačiau nežinojo, kad pastangos lendant pro siaurą plyšį plaštakei būtinos. Tik taip jos kraujas iš kūno patenka į sparnus, kad jie galėtų išsiskleisti, kad peteliškė galėtų skristi.

Gyvenimas vertė plaštakę sunkiai veržtis į laisvę, kad ji sutvirtėtų.

Juk ir mums gyvenime kartais labai reikalingos pastangos.
Gyvendami be sunkumų mes nusilptume, nebūtume stiprūs.
O silpni negali skristi…
Aš prašiau stiprybės, o gyvenimas man davė… sunkumus, kad juos įveikdamas tapčiau stiprus.
Aš prašiau išminties, o gyvenimas man davė problemas, kad jas įveikdamas mokyčiausi.
Aš prašiau turtų, o gyvenimas man davė jėgas ir protą, kad galėčiau dirbti.
Aš prašiau sugebėjimo skristi, o gyvenimas man skyrė kliūtis, kad jas įveikčiau.
Aš prašiau meilės, o gyvenimas man siuntė žmones, kuriems aš galėjau padėti įveikti jų problemas.
Aš prašiau gerovės, o gyvenimas davė man galimybes.
Aš negavau nieko, ko prašiau, bet gavau viską, ko man reikėjo.

Gyvenk be baimės, drąsiai sutik visas kliūtis ir įrodyk, kad tu gali jas įveikti."

Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 24, 11:35)
O prie ko cia praeitis?  g.gif

Stiprybes reikia ieskoti savyje.

ax.gif ax.gif g.gif drinks_cheers.gif gerai jau gerai stengsiuos buti ir dabar ne tik praeityje stipri.
Papildyta:
QUOTE(deiido @ 2009 02 24, 14:27)
"Gyvenime reikia ir sunkumų"

"Kartą žmogus seno medžio plyšyje pastebėjo kokoną. Jam bežiūrint, kokonas praplyšo. Žmogus ilgai stebėjo, kaip pro mažą plyšelį stengiasi išlįsti drugelis.

Laikas ėjo, drugelį lyg ir apleido jėgos, o plyšys vis buvo per mažas. Atrodė, kad drugelis padarė viską, ką galėjo, bet jo jėgos išsiveržimui į laisvę buvo per menkos.

Žmogus nusprendė drugeliui padėti: Jis išsitraukė peiliuką ir perpjovė kokoną.

Drugelis tuoj išrėpliojo.Bet jo kūnelis buvo gležnas, jo sparneliai buvo silpni ir neišsivystę. Drugelis juos vos judino.

Žmogus stebėjo toliau, tikėdamasis, kad drugelis tuoj tuoj išskleis sparnus ir nuskris.

Žmogus norėjo padėti, tačiau nežinojo, kad pastangos lendant pro siaurą plyšį plaštakei būtinos. Tik taip jos kraujas iš kūno patenka į sparnus, kad jie galėtų išsiskleisti, kad peteliškė galėtų skristi.

Gyvenimas vertė plaštakę sunkiai veržtis į laisvę, kad ji sutvirtėtų.

Juk ir mums gyvenime kartais labai reikalingos pastangos.
Gyvendami be sunkumų mes nusilptume, nebūtume stiprūs.
O silpni negali skristi…
Aš prašiau stiprybės, o gyvenimas man davė… sunkumus, kad juos įveikdamas tapčiau stiprus.
Aš prašiau išminties, o gyvenimas man davė problemas, kad jas įveikdamas mokyčiausi.
Aš prašiau turtų, o gyvenimas man davė jėgas ir protą, kad galėčiau dirbti.
Aš prašiau sugebėjimo skristi, o gyvenimas man skyrė kliūtis, kad jas įveikčiau.
Aš prašiau meilės, o gyvenimas man siuntė žmones, kuriems aš galėjau padėti įveikti jų problemas.
Aš prašiau gerovės, o gyvenimas davė man galimybes.
Aš negavau nieko, ko prašiau, bet gavau viską, ko man reikėjo.

Gyvenk be baimės, drąsiai sutik visas kliūtis ir įrodyk, kad tu gali jas įveikti."
drinks_cheers.gif Ačiū! Tikra tiesa doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainie2636: 24 vasario 2009 - 18:32