Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 02 18, 00:35)
Ta prasme? Del ko butent?  g.gif
Na tas tai tikrai  doh.gif O galeciau ir pasiduoti, paprasciau butu gyventi  ax.gif

Stengiuos hihihi.gif po keliu savaiciu suzinosiu ar pavyksta  bigsmile.gif nes dabar isvaziaves  verysad.gif


Na, galima ir pasiduoti, tačiau kai labai nori - viskas įmanoma mirksiukas.gif

Na sėkmės tada, tikiuosi, kad pavyks bigsmile.gif thumb_yello.gif

QUOTE(malienka @ 2009 02 18, 00:35)
O as  ka jau ka, bet uz save nemoku pakovot verysad.gif O uz kitus tai  joooo.


Na visko juk būna ax.gif
O jeigu jau tokia situacija, kad reikia pakovoti už save, bet negali, tai įsivaizduok, kad ne Tau to reikia, o tada jau duok garo biggrin.gif new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(ViktorijaG. @ 2009 02 18, 20:29)
Na, galima ir pasiduoti, tačiau kai labai nori - viskas įmanoma mirksiukas.gif

Na sėkmės tada, tikiuosi, kad pavyks bigsmile.gif  thumb_yello.gif

Tai vat, kad tiek laiko jau nesimatem ir apima abejones ar nera cia kvailas vaikiskas uzsispirimas gauti tai ko uzsimaniau g.gif nors jei norejau, vadinas reikejo tongue.gif

Kad tavo zodziai kaikam i ausi hihihi.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 18, 18:52)
Na priklauso nuo to, kaip tu uz save kovoji, as tai uz save per daug nekovoju (nebent is kantrybes isveda), tik kartais kai uzsispiriu, na tada uzsispiriu hihihi.gif o siaip taiki esu  blush2.gif

Niu nemoku as uzsispirt, visada nusileidziu kitiems doh.gif Jei kazkas ir labai nepatinka, verciau nutyliu verysad.gif

QUOTE(ViktorijaG. @ 2009 02 18, 20:29)

O jeigu jau tokia situacija, kad reikia pakovoti už save, bet negali, tai įsivaizduok, kad ne Tau to reikia, o tada jau duok garo biggrin.gif  new_russian.gif

thumbup.gif geras patarimas, reiks pasinaudot mirksiukas.gif
Atsakyti
o nemanot, kad tokie horoskopai tiktai apvelia žmogaus smegenėles: "aš skorpionas, pas mane turi būti tos savybės"...? Prisiskaitome ir mes elgiamės taip kaip "turime" pagal aprašus elgtis, patys susitapatiname su tais dalykais.

pati save paslapčiomis prigavau svarstančią "ar atitinku skorpiono reikalavimus"... dabar nebežinau ar ištikrųjų čia tokie dalykai yra mano asmenybėje, charakteryje, ar čia prisitaikymas...
Atsakyti
QUOTE(Charle @ 2009 02 19, 23:48)
o nemanot, kad tokie horoskopai tiktai apvelia žmogaus smegenėles: "aš skorpionas, pas mane turi būti tos savybės"...?

Na o koks tikslas elgtis agal kazkokius nusistatytus remus? g.gif Paskaitau as tuos horoskopus, bet tikrai save del to nekeisiu schmoll.gif Jug kiekvienas zmogus yra uzsispyres, savotiskai kerstingas ar net uzdaras, tik pas vienus tai pasireiskia daugiau ar maziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 20, 10:30)
Na o koks tikslas elgtis agal kazkokius nusistatytus remus?  g.gif Paskaitau as tuos horoskopus, bet tikrai save del to nekeisiu  schmoll.gif Jug kiekvienas zmogus yra uzsispyres, savotiskai kerstingas ar net uzdaras, tik pas vienus tai pasireiskia daugiau ar maziau  mirksiukas.gif

ne taip gal pasakiau, tiesiog, patys psichologai taip ištyrė, jog žmogus pagal horoskopus pats nejučiom tapatinasi prie charakterizavimo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Charle @ 2009 02 20, 20:03)
ne taip gal pasakiau, tiesiog, patys psichologai taip ištyrė, jog žmogus pagal horoskopus pats nejučiom tapatinasi prie charakterizavimo... g.gif

Na gal is dales, bet manau, kad kiekvienam horoskope galim rasti dalele saves mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 20, 21:21)
Na gal is dales, bet manau, kad kiekvienam horoskope galim rasti dalele saves  mirksiukas.gif

gal blush2.gif
Atsakyti
quote=Charle,2009 02 20, 22:33]
gal blush2.gif
[/quote]
Man tai patinka horoskopus analizuoti g.gif visai neseniai zebra.lt radau ten yr visokių ir pagal mirksiukas.gif nuotaika ir ne...
Atsakyti
As tai netikiu horoskopais unsure.gif
Atsakyti
O jais per daug tiketi ir nereikia mirksiukas.gif as pasiskaitau,paimu kas man patinka, bet negyvenu taip kaip kasdieniai horoskopai sako tongue.gif nors siaip visad pasidomiu koki zenkla kitas zmogus turi g.gif
Atsakyti