Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 02 01, 12:13)
vyrams visad dmalsu suzinoti ar isties jie tokie aisktingi  doh.gif  lotuliukas.gif




ookaip tavo kareivuka,kaip jūsų santikiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 01, 23:31)
ookaip tavo kareivuka,kaip jūsų santikiai g.gif

Na paraso jis man kas kelias dienas, tik as ji vis is kantrybes isvedineju lotuliukas.gif doh.gif na is dalies specialiai, kodel viena turiu kenteti, tegu ir jis pasikankina bigsmile.gif

Visa savaitgali manes nebuvo prie kompo, plavinejau pas drauges ir nemiegojau namie blush2.gif tai pasijungiau ir uz kokios val paraso ale kaip sekas, o as iskart uzstumiau, kad pykstu ir neatsakinesiu tongue.gif tai nebeklause nieko daugiau doh.gif

Dabar laukiu kito savaitgalio, nes vistiek gi pakalbins, jau kitaip nei nesitikiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 01, 23:40)
Na paraso jis man kas kelias dienas, tik as ji vis is kantrybes isvedineju  lotuliukas.gif  doh.gif na is dalies specialiai, kodel viena turiu kenteti, tegu ir jis pasikankina  bigsmile.gif

Visa savaitgali manes nebuvo prie kompo, plavinejau pas drauges ir nemiegojau namie  blush2.gif tai pasijungiau ir uz kokios val paraso ale kaip sekas, o as iskart uzstumiau, kad pykstu ir neatsakinesiu  tongue.gif tai nebeklause nieko daugiau  doh.gif

Dabar laukiu kito savaitgalio, nes vistiek gi pakalbins, jau kitaip nei nesitikiu  blush2.gif




tikra skorpioniukė esi bigsmile.gif thumbup.gif gerai gerai laikykis taip ir toliau, neturi teisės su tavimi taip elgtis.

na kas bus kita savaitgalį g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Roga @ 2009 02 02, 09:40)
na kas bus kita savaitgalį g.gif

Na cia veliausias laikas, kai jis vel parasys hihihi.gif Cia jei savaites metu bus isvaziaves, tai savaitgali visad parsiranda ir paraso ka nors, vadinas ir si savaitgali vel parsireiks hihihi.gif tik kazi ka si karta sakys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 02, 09:48)
Labas rytas  4u.gif
Na cia veliausias laikas, kai jis vel parasys hihihi.gif Cia jei savaites metu bus isvaziaves, tai savaitgali visad parsiranda ir paraso ka nors, vadinas ir si savaitgali vel parsireiks hihihi.gif tik kazi ka si karta sakys  doh.gif




aaaa biggrin.gif linksma tau savaitgaliais hihihi.gif

o aš nuo šiandiena toliau gydysiuos ir pradėsiu darbo ieškotis,gal pavyks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 02, 09:54)
aaaa biggrin.gif linksma tau savaitgaliais hihihi.gif

o aš nuo šiandiena toliau gydysiuos ir pradėsiu darbo ieškotis,gal pavyks unsure.gif

Na jo, savotiskai linksma, ipac jei nesusireiksmini hihihi.gif dabar reikia sugalvoti ka kita karta leptelti tokio... rolleyes.gif

O tai tu darbuko neturejai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 02, 09:58)
dabar reikia sugalvoti ka kita karta leptelti tokio...  rolleyes.gif

O tai tu darbuko neturejai?  unsure.gif




galvok galvok lotuliukas.gif

neee turiu ir dabar darba biggrin.gif tiesiog kai vakar pasiskambinau sužinojau, kad atlyginimai vieluoja. ankščiau būdavo kad negalėdavai sirgti privalėdavai dirbti, o dabar pasakė,negrįšk kol biuletenis bus blink.gif sakopirma su direktoriumi pasikalbėk, vien žo davė suprasti kad gali atleisti.o aš kai nemegėja būti be darbo,privalau susirasti,kad ir mažiau apmoka, bet turiu turėti darbo.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 02, 10:14)
neee turiu ir dabar darba biggrin.gif tiesiog kai vakar pasiskambinau sužinojau, kad atlyginimai vieluoja. ankščiau būdavo kad negalėdavai sirgti privalėdavai dirbti, o dabar pasakė,negrįšk kol biuletenis bus blink.gif sakopirma su direktoriumi pasikalbėk, vien žo davė suprasti kad gali atleisti.o aš kai nemegėja būti be darbo,privalau susirasti,kad ir mažiau apmoka, bet turiu turėti darbo.

Gerai suprantu, pas mus ir darbe nesamones darosi, nei nesinori tenai eiti unsure.gif verysad.gif Na bet zvalgaus kito darbelio, o kol neradau, tai plusu ir tiek
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 02, 10:25)
Gerai suprantu, pas mus ir darbe nesamones darosi, nei nesinori tenai eiti  unsure.gif  verysad.gif Na bet zvalgaus kito darbelio, o kol neradau, tai plusu ir tiek




aš taip pat, kol neturiu kito darbo, tol i6 to neisiu schmoll.gif o jei nors manę atleisti vistiek turėsiu mėnesius ax.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai pas mus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 02, 10:30)
Viskas bus gerai pas mus  4u.gif




kitaip ir negali būti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 02, 10:40)
kitaip ir negali būti schmoll.gif

Butent thumbup.gif

O as savaitgali apsikriokiau vienu metu doh.gif Maniau, akd jau viskas pamirsta, bet nuoskaudos dar likusios verysad.gif
Atsakyti