Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

Na ir smagu čia pas Jus hihihi.gif

Tai ką, norėčiau prisijungti ir aš prie skorpionų armijos friends.gif
Esu gimusi lapkričio 4 dieną, ir esu labai patenkinta, kad esu skorpionas yess.gif biggrin.gif
Taip pat, turiu dvi geriausias drauges, kurios taip pat esa skorpionės rolleyes.gif na o sutariam tiesiog thumbup.gif
Na o dėl charakterio, tai ką aš žinau... Turbūt kaip ir dauguma, esu laaaabai užsispyrusi bei kerštinga doh.gif ir užsiplieskiu dėl menkiausių smulkmenų g.gif na, bet jei "prisirišu" prie žmogaus, tai jau ohoho blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ViktorijaG. @ 2009 02 16, 22:09)
Esu gimusi lapkričio 4 dieną, ir esu labai patenkinta, kad esu skorpionas yess.gif  biggrin.gif

Na o dėl charakterio, tai ką aš žinau... Turbūt kaip ir dauguma, esu laaaabai užsispyrusi bei kerštinga doh.gif ir užsiplieskiu dėl menkiausių smulkmenų g.gif na, bet jei "prisirišu" prie žmogaus, tai jau ohoho blush2.gif

Mano brolis ta pacia diena gimes bigsmile.gif

Oooo taip, as degtukas hihihi.gif onuoskaudas pamenu ilgai cool.gif nors ir nepuolu tam zmogui duobe kasti, bet tikrai nepagailesiu, jei jam kas atsitiks blush2.gif O jei jau prisirisau prie kazko... arba uzsispyriau kazka tureti, tai laikykites cool.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif gal ir mane priimsit?? ax.gif

Esu skorpionas, gimus lapkricio 19d.Esu labai draugiska, nuosirdi ir visai nekerstinga.(Tikiu, kad lazda visada du galus turi) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(malienka @ 2009 02 17, 00:28)
Esu skorpionas, gimus lapkricio 19d.Esu labai draugiska, nuosirdi ir visai nekerstinga.(Tikiu, kad lazda visada du galus turi) biggrin.gif

Na beveik kaip as blush2.gif hihihi.gif bet tik beveik tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 16, 23:17)
Mano brolis ta pacia diena gimes  bigsmile.gif

Oooo taip, as degtukas hihihi.gif onuoskaudas pamenu ilgai cool.gif nors ir nepuolu tam zmogui duobe kasti, bet tikrai nepagailesiu, jei jam kas atsitiks  blush2.gif O jei jau prisirisau prie kazko... arba uzsispyriau kazka tureti, tai laikykites cool.gif


Kaip fainiai thumbup.gif drinks_cheers.gif

Na taip, čia tai tikra teisybė doh.gif blush2.gif
Dažniausiai nepasiduotu ir visvien pasiekiu savo bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ViktorijaG. @ 2009 02 17, 19:05)
Na taip, čia tai tikra teisybė doh.gif  blush2.gif
Dažniausiai nepasiduotu ir visvien pasiekiu savo bigsmile.gif  cool.gif

Na tikiuosi ir si kart man pasiseks savo pasiekti hihihi.gif nors tas zmogutis labsi jau priesinasi tam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 17, 19:07)
Na tikiuosi ir si kart man pasiseks savo pasiekti hihihi.gif nors tas zmogutis labsi jau priesinasi tam  doh.gif

Kodel taip sakai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 17, 20:07)
Na tikiuosi ir si kart man pasiseks savo pasiekti hihihi.gif nors tas zmogutis labsi jau priesinasi tam  doh.gif


Na na, juk skorpionai nepasiduoda lotuliukas.gif
Prispausk gerai ir pasieksi ko tik norėsi hihihi.gif showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(malienka @ 2009 02 17, 22:27)
Kodel taip sakai? g.gif

Ta prasme? Del ko butent? g.gif

QUOTE(ViktorijaG. @ 2009 02 17, 22:27)
Na na, juk skorpionai nepasiduoda lotuliukas.gif
Prispausk gerai ir pasieksi ko tik norėsi hihihi.gif  showoff.gif

Na tas tai tikrai doh.gif O galeciau ir pasiduoti, paprasciau butu gyventi ax.gif

Stengiuos hihihi.gif po keliu savaiciu suzinosiu ar pavyksta bigsmile.gif nes dabar isvaziaves verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ViktorijaG. @ 2009 02 17, 22:27)
Na na, juk skorpionai nepasiduoda lotuliukas.gif
Prispausk gerai ir pasieksi ko tik norėsi hihihi.gif  showoff.gif

O as ka jau ka, bet uz save nemoku pakovot verysad.gif O uz kitus tai joooo.
Atsakyti
As ir norejau prisijungti As Skorpionas LAPKRICIO 17d. biggrin.gif 4u.gif
Kiek daug skorpionu cia 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felicitaaa: 18 vasario 2009 - 17:28
QUOTE(malienka @ 2009 02 17, 23:35)
O as  ka jau ka, bet uz save nemoku pakovot verysad.gif O uz kitus tai  joooo.

Na priklauso nuo to, kaip tu uz save kovoji, as tai uz save per daug nekovoju (nebent is kantrybes isveda), tik kartais kai uzsispiriu, na tada uzsispiriu hihihi.gif o siaip taiki esu blush2.gif

QUOTE(Felicitaaa @ 2009 02 18, 18:27)
As ir norejau prisijungti As Skorpionas LAPKRICIO 17d. biggrin.gif  4u.gif

Sveikute 4u.gif
Atsakyti