Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 02 14, 03:20)
Na vis geriau, nei sukritus i vidu  lotuliukas.gif o tai jau persigandau  doh.gif



per tris savaites kol sirgau priaugau 5kg blink.gif ir visi ant žandų lotuliukas.gif kurten bus įkritę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 14, 12:14)
per tris savaites kol sirgau priaugau 5kg blink.gif ir visi ant žandų lotuliukas.gif kurten bus įkritę lotuliukas.gif

Net 5kg blink.gif ir tik ant zandu??? blink.gif kad man tavo sudejima lotuliukas.gif pas mane viskas ant pilvo ir siknos nuseda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 14, 12:31)
Net 5kg blink.gif ir tik ant zandu??? blink.gif kad man tavo sudejima  lotuliukas.gif pas mane viskas ant pilvo ir siknos nuseda  doh.gif




per savaite svoris grįžo atgal lotuliukas.gif kai padirbau,kai palakščiau lotuliukas.gif tikman keista nuo ko taip svoris šoko g.gif
Atsakyti
4u.gif štai ko ilgai ieškojau ir jus radau,esu skorpionė (pedikiūrininkė) tai psihologinių patarimų visiems tikrai negailiu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 14, 13:02)
per savaite svoris grįžo atgal lotuliukas.gif kai padirbau,kai palakščiau lotuliukas.gif tikman keista nuo ko taip svoris šoko g.gif

Tai gerai, kad jis kaip atejo taip isejo, pas mane tai visi pasilieka doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(rainie2636 @ 2009 02 14, 16:04)
4u.gif  štai ko ilgai ieškojau ir jus radau,esu skorpionė (pedikiūrininkė) tai psihologinių patarimų visiems tikrai negailiu... biggrin.gif

Na ir daug priesu prisirinkai? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 14, 17:00)
Tai gerai, kad jis kaip atejo taip isejo, pas mane tai visi pasilieka  doh.gif  lotuliukas.gif




blush2.gif tik po gimdymo pilvo apačioje skūros pertekliaus turiu lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 14, 18:35)
blush2.gif tik po gimdymo pilvo apačioje skūros pertekliaus turiu lotuliukas.gif

Tai pilvuka pasiaugink hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 14, 18:36)
Tai pilvuka pasiaugink hihihi.gif




net neplanuoju nei vieno kg prisiauginti schmoll.gif
gana su vaiku kai vaikščiojau į pabaiga jau svėriau 72kg lotuliukas.gif gana man jau karto būti storuliukei biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 14, 18:41)
net neplanuoju nei vieno kg prisiauginti schmoll.gif
gana su vaiku kai vaikščiojau į pabaiga jau svėriau 72kg lotuliukas.gif gana man jau karto būti storuliukei biggrin.gif  lotuliukas.gif

O tai dar vieno tokio pat nenoretum? Vakiko ta prasme ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 14, 18:42)
O tai dar vieno tokio pat nenoretum? Vakiko ta prasme  ax.gif




net nežinau, gal ir noriu, bet vien pagalvojus, kad gimtų toks pat kai pirmas,man noras praeina.
sakiau pirma viena užauginsiu,paskui kita blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 14, 18:45)
net nežinau, gal ir noriu, bet vien pagalvojus, kad gimtų toks pat kai pirmas,man noras praeina.
sakiau pirma viena užauginsiu,paskui kita blush2.gif

Na bet jis gi jau uzaugo skaityk, ne lelius gi, padetu tau su mazyliu mirksiukas.gif pasvarstyk biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 14, 18:48)
Na bet jis gi jau uzaugo skaityk, ne lelius gi, padetu tau su mazyliu  mirksiukas.gif pasvarstyk  biggrin.gif  bigsmile.gif




tuoj dar viena atmaza pasakysiu, krize yra negaliu pastoti lotuliukas.gif
vien žo dar nepasiruošusi ir MB nerodo didelio noro g.gif tai ir aš neskubu schmoll.gif nes vaikas turi būti abiejų apsisprendimu.
Atsakyti