Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 02 12, 09:35)
O as kelnes susiplesiau  verysad.gif pacias mylimiausias  verysad.gif




ar darbe susiplėšiai g.gif

mano klynas darbe suplyšęs buvo, tai doh.gif lotuliukas.gif gerai,kad megztinis ilgas, tai vis traukiau į apačia,kad niekas nepamatytų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 12, 22:39)
ar darbe susiplėšiai g.gif

mano klynas darbe suplyšęs buvo, tai doh.gif  lotuliukas.gif gerai,kad megztinis ilgas, tai vis traukiau į apačia,kad niekas nepamatytų lotuliukas.gif

Na itarimas kyla, kad vakar darbe, bet tik ryte kambarioke pastebejo pries man einant i darba, tai siandien nevaikstinejau suplesita sikna, bent tiek, tikiuosi ir vakar nemate niekas ax.gif

Na prajuokinai, net nuotaika pakilo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 12, 22:41)
Na prajuokinai, net nuotaika pakilo  lotuliukas.gif




norstiek sugebu bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 12, 22:42)
norstiek sugebu bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Puikiai tai sugebi thumbup.gif

pamasciau kad doks tikrai nesmagus dalykas buvo pateiktas su tokiu jumoru, nu medali tau uz tai reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 12, 22:45)
Puikiai tai sugebi  thumbup.gif

pamasciau kad doks tikrai nesmagus dalykas buvo pateiktas su tokiu jumoru, nu medali tau uz tai reikia  4u.gif




patikėk tas suplyšimas tai juokas lotuliukas.gif nuoga vaikščiočiau, jai sveika būčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Visur nuoga vaiksciotum? blink.gif na jau, nepatikesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 12, 22:53)
Visur nuoga vaiksciotum?  blink.gif na jau, nepatikesiu  lotuliukas.gif




jeigu man ir mano vaikui gražintų sveikta, būčiau ideali gražuolė,aišku vaikščiočiau bigsmile.gif paskui visi kiti paskui mane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 12, 22:55)
jeigu man ir mano vaikui gražintų sveikta, būčiau ideali gražuolė,aišku vaikščiočiau bigsmile.gif paskui visi kiti paskui mane lotuliukas.gif

Bet ziuriu, kad vienas is reikalavimu - "buciau ideali grazuole" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 12, 22:58)
Bet ziuriu, kad vienas is reikalavimu - "buciau ideali grazuole"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




aišku bigsmile.gif doh.gif
kas žiūrės į įdubuse šikna, ir ale papų vietoje karančią skūra doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 12, 22:59)
aišku bigsmile.gif  doh.gif
kas žiūrės į įdubuse šikna, ir ale papų vietoje karančią skūra doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na jau, nejau tu tokis? blink.gif nepatikesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 12, 23:04)
Na jau, nejau tu tokis?  blink.gif nepatikesiu  ax.gif




aha esu lygi kaip lenta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 13, 23:46)
aha esu lygi kaip lenta lotuliukas.gif

Na vis geriau, nei sukritus i vidu lotuliukas.gif o tai jau persigandau doh.gif
Atsakyti