Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 02 10, 22:05)
Nuraminai taip sakant  doh.gif man asmeniskai tas jausmas toks nelabai patinkantis, nes protu suvokiu, jog niekam to nereikia  unsure.gif  verysad.gif

Na sidras atskirai nuo ledu  tongue.gif tiesiog vanilinia ledai, norejau su uogiene, bet neradau  verysad.gif




geras jausmas, aš dar ir dabar taip pat jaučiuosi lotuliukas.gif
nugi kodėl nepatinka taip jaustis g.gif

varyk pas mane daug uogienės turiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 10, 22:09)
geras jausmas, aš dar ir dabar taip pat jaučiuosi lotuliukas.gif
nugi kodėl nepatinka taip jaustis g.gif

varyk pas mane daug uogienės turiu bigsmile.gif

Na jausmas tikrai smagus, kai svyti is vidau, bet kad suvokiu, jog nuo to geriau nebus, nes siuo metu to jausmo niekam nereikia, o jis yra verysad.gif greitai liudesys aplankys, nes nebus kur to jausmo nukreipi...stai del ko man nepatinka jis unsure.gif

Anksciau reikejo sakyti., jau ledu nebera beveik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 10, 22:13)
Na jausmas tikrai smagus, kai svyti is vidau, bet kad suvokiu, jog nuo to geriau nebus, nes siuo metu to jausmo niekam nereikia, o jis yra  verysad.gif greitai liudesys aplankys, nes nebus kur to jausmo nukreipi...stai del ko man nepatinka jis  unsure.gif

Anksciau reikejo sakyti., jau ledu nebera beveik  doh.gif




irgi tiesa.bet kad save graužti pradėsi ar liūdėti juk niekas nepasikeis schmoll.gif
o juk sakei gal išeis su kareivuku susitikti g.gif


nu kad neseniai iš mankštos grįžau, tai nesugalvojau pasiūlyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 10, 22:15)
o juk sakei gal išeis su kareivuku susitikti g.gif
nu kad neseniai iš mankštos grįžau, tai nesugalvojau pasiūlyti lotuliukas.gif

Na kad susitiksim tai tikrai, tik klausimas kada...ar po 3 savaiciu ar greiciau...noretusi zinkma, kad siam savaitgaliui gristu, jug 3 laisvos dienos nusimato, o jei negris...o jei gris, bet nenores susitikti, kaip paskutini menesi...ai, kuo daugiau galvoju, tuo labiau suprautu, kad situacija tikrai nesmagi unsure.gif

Kokia manksta? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 10, 22:22)
Na kad susitiksim tai tikrai, tik klausimas kada...ar po 3 savaiciu ar greiciau...noretusi zinkma, kad siam savaitgaliui gristu, jug 3 laisvos dienos nusimato, o jei negris...o jei gris, bet nenores susitikti, kaip paskutini menesi...ai, kuo daugiau galvoju, tuo labiau suprautu, kad situacija tikrai nesmagi  unsure.gif

Kokia manksta?  bigsmile.gif



nu vat tokia nežinomybė ir liūdina labiausiai tave unsure.gif

gydomoji mankšta mano stuburui biggrin.gif stovi prie sienos tiesiai I minutes, guli ant žemės ir bandai kilnoti rankas ir kojas biggrin.gif
Atsakyti
Tai vat... na bet nieko nepadarysi...vadinas taip skirta mirksiukas.gif o dar kazkaip norisi pasitiketi savo intuicija, kazkaip paskutiniu metu ji manes neapvildavo, nors situacija budavo nekokia, bet sirdelei ramu, tai viskas pasitaisydavo ar atvirksciai, tai tikiu ir noriu tiketi, kad sirdis zino ka daro mirksiukas.gif

Beje jug pirmadieni pabudau visa spuoguota doh.gif lotuliukas.gif 2 spuogeliai nat nosies galiuko, vienas tiesiai at kaktos per viduri doh.gif lotuliukas.gif tokiu atveju sakom,a kad kazkas isimylejo hihihi.gif

Na bet ir prisiverti tu blush2.gif thumbup.gif as namie niekad neprisiverciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 10, 22:35)
Tai vat... na bet nieko nepadarysi...vadinas taip skirta  mirksiukas.gif o dar kazkaip norisi pasitiketi savo intuicija, kazkaip paskutiniu metu ji manes neapvildavo, nors situacija budavo nekokia, bet sirdelei ramu, tai viskas pasitaisydavo ar atvirksciai, tai tikiu ir noriu tiketi, kad sirdis zino ka daro  mirksiukas.gif

Beje jug pirmadieni pabudau visa spuoguota  doh.gif  lotuliukas.gif 2 spuogeliai nat nosies galiuko, vienas tiesiai at kaktos per viduri  doh.gif  lotuliukas.gif tokiu atveju sakom,a kad kazkas isimylejo hihihi.gif

Na bet ir prisiverti tu  blush2.gif  thumbup.gif as namie niekad neprisiverciu  blush2.gif




visada širdis tiesa sako mirksiukas.gif


ir namie ir į poliklinikoje ten mane moko,kaip mankštinti biggrin.gif
Atsakyti
Na ne visada g.gif anksciau kazkaip nepastebedavau tokios tendencijos, tik su situo kandidatu g.gif

O bent smagu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 10, 22:42)
O bent smagu?  unsure.gif




labai smagu ax.gif tik kai kieviena atliekama procedūra tokia skausminga,bet povalandos jaučiuosi geriau.
Atsakyti
Na tai bent smagu biggrin.gif

O as kelnes susiplesiau verysad.gif pacias mylimiausias verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 12, 09:35)
Na tai bent smagu  biggrin.gif

O as kelnes susiplesiau  verysad.gif pacias mylimiausias  verysad.gif

uzuojauta del kelniu. as megstuka mylima nudaziau mylima:(
mes beje su brangiuoju abu skorpionai. ot uzsispyre:)))
Atsakyti
klausau daina viena, na patiko ji man, tiesiog istrigo juodai doh.gif Banderos - Zizni Nezalko

QUOTE(lindra123 @ 2009 02 12, 22:00)
uzuojauta del kelniu. as megstuka mylima nudaziau mylima:(
mes beje su brangiuoju abu skorpionai. ot uzsispyre:)))

Nu va, su tais mylimiausiais drabuzias visad bedos doh.gif

Ooo, tai turetu buti smagu gyventi biggrin.gif pas mane brolis ir tetis skorpionai, tai seimoje tikrai smagu buna hihihi.gif
Atsakyti