Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 02 09, 22:34)
Tai vat, kad tie drugeliai mane is proto varo  lotuliukas.gif draugas vienas pamate sako "kazkoki tu keista po savaitgaio " doh.gif o as ka sedziu issisiepus ir nesusivaldau  doh.gif  lotuliukas.gif Einu per darbo teritorija ir saulute sviecia, upeiukai bega, sniegas blizga, na pavasaris visur  doh.gif  lotuliukas.gif sustapdykit mane nes isprotesiu  cool.gif O labiausia bijau, kad teks skaudziai kristi  unsure.gif




o tu nebijok, šį karta pasakysiu iš savo patirties blush2.gif
kiekviena pažintis,kiekvieni švelnūs jausmai šildo širdį. nespo kiek laiko atsisukusi atgal nesigailėsi,nes padarei,kaip sakė širdis viska,o vat jai neišėjo, tai reikškia ne tavo antra sielos pusė. tai kad negalvok kas bus jaigu bus, nereikia,mėgaukis drugeliais bigsmile.gif mirksiukas.gif nes jie suteikia tiek jėgų ir sparnus skraidyti visur thumbup.gif
Atsakyti
Zinau, tik as tokia mastytoja biskiuka, bet vistiek gyvenu kaip sirdis sako, vat vakar ir prisidirbau doh.gif lotuliukas.gif

O siandien net darbas mielas buvo lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sachar: 09 vasario 2009 - 21:54
QUOTE(sachar @ 2009 02 09, 22:49)
Zinau, tik as tokia mastytoja biskiuka, bet vistiek gyvenu kaip sirdis sako, vat vakar ir prisidirbau  doh.gif  lotuliukas.gif

O siandien net darbas mielas buvo  lotuliukas.gif

Na o kadangi skraidau, tai parodysiu nuotrauka hihihi.gif Veliau istrinsiu  tongue.gif





labai esate panašūs, tai sakyčiau turėtų viskas klostytis gerai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 09, 22:52)
labai esate panašūs, tai sakyčiau turėtų viskas klostytis gerai bigsmile.gif  thumbup.gif

Net idomu pasidare... kazi o su BMB ir panasus buvom? g.gif einu ieskoti foto senienose lotuliukas.gif

Na stai ir mes, tik nesijuok, as riza buvau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sachar: 09 vasario 2009 - 22:10
QUOTE(sachar @ 2009 02 09, 22:55)
Net idomu pasidare... kazi o su BMB ir panasus buvom?  g.gif einu ieskoti foto senienose  lotuliukas.gif




nu matai, yra toks mokslas,kurie nagrinėja, kodėlkai kurie žmonės išgyvena kartu ilga laika,yra laimingi ir įsimylėję,nuotraukose sulygina, ypatingai iš veido panašumų. bent jau taip girdėjau biggrin.gif


mieganti ryžė tongue.gif

o jai rimtai graži tu motera,bet su ex TB nepanšūs schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 09 vasario 2009 - 22:05
QUOTE(Roga @ 2009 02 09, 23:03)
nu matai, yra toks mokslas,kurie nagrinėja, kodėlkai kurie žmonės išgyvena kartu ilga laika,yra laimingi ir įsimylėję,nuotraukose sulygina, ypatingai iš veido panašumų. bent jau taip girdėjau biggrin.gif

bet su ex TB nepanšūs schmoll.gif

Na man svarbiau kiek panasumu poziuryje, charakteryje nei isvaizdpoje biggrin.gif O siaip dievinu kareivuko akis ir skruostikaulius lotuliukas.gif vien del to svajoniu vyras, o ka jau bekalbeti apie sikniuka hihihi.gif

Niekuo jie nepanasus schmoll.gif nei charakteriu nei isvaizda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 09, 23:09)
Na man svarbiau kiek panasumu poziuryje, charakteryje nei isvaizdpoje  biggrin.gif O siaip dievinu kareivuko akis ir skruostikaulius  lotuliukas.gif vien del to svajoniu vyras, o ka jau bekalbeti apie sikniuka hihihi.gif

Niekuo jie nepanasus  schmoll.gif nei charakteriu nei isvaizda biggrin.gif




oho net šitiek,iš vis puiku, tokia meilė bigsmile.gif


aš turėjau omenyje tave ir ex TB panašuma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 09, 23:16)
oho net šitiek,iš vis puiku, tokia meilė bigsmile.gif
aš turėjau omenyje tave ir ex TB panašuma mirksiukas.gif

Na cia tik pradzia, yra ir daugiau visko lotuliukas.gif Bet nejau cia dabar skleisiuos, isvis tada nuo stogu mane krapstyti reikes doh.gif blush2.gif

Na gal blush2.gif kazkada kazkas sake, kad panasus, tai net nzn g.gif
Atsakyti
niu kaip šiandiena savijauta,vis dar skraidai padebesiais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 10, 21:42)
niu kaip šiandiena savijauta,vis dar skraidai padebesiais biggrin.gif

Biski zemiau nusileidau, bet dar poadebesiais doh.gif Pati nesuprantu kas darosi, nes pagrindo tai tam visai neturiu schmoll.gif

Vat is sokiu uzsukau ledu su sidru nusipirkau, tai dabar megaujuos viena kambary doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 10, 21:50)
Biski zemiau nusileidau, bet dar poadebesiais  doh.gif Pati nesuprantu kas darosi, nes pagrindo tai tam visai neturiu  schmoll.gif

Vat is sokiu uzsukau ledu su sidru nusipirkau, tai dabar megaujuos viena kambary  doh.gif  lotuliukas.gif



oj dar ilgai skraidysi lotuliukas.gif

o aš ledų nelabai mėgėja ax.gif o su likeriu neskanu man unsure.gif
na nebent ledai su karštu šokoladu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 10, 21:59)
oj dar ilgai skraidysi lotuliukas.gif

o aš ledų nelabai mėgėja ax.gif o su likeriu neskanu man unsure.gif
na nebent ledai su karštu šokoladu ax.gif

Nuraminai taip sakant doh.gif man asmeniskai tas jausmas toks nelabai patinkantis, nes protu suvokiu, jog niekam to nereikia unsure.gif verysad.gif

Na sidras atskirai nuo ledu tongue.gif tiesiog vanilinia ledai, norejau su uogiene, bet neradau verysad.gif
Atsakyti