Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 02 09, 21:19)
Na as tai keistai, ant beprotybes ribos  lotuliukas.gif

O kas darbe? Tikiuosi deziu netampai? unsure.gif




kodėl ant beprotybės ribos g.gif


skauda man vien sėdint unsure.gif doh.gif nieko net nekėliau,o skaudėjo taip,kad grįžau namo visa pajuodusi iš skausmo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 09, 21:39)
kodėl ant beprotybės ribos g.gif

skauda man vien sėdint unsure.gif  doh.gif nieko net nekėliau,o skaudėjo taip,kad grįžau namo visa pajuodusi iš skausmo unsure.gif

Na vakar nesamone padariau viena doh.gif blush2.gif Snd jauciuosi nei tai laimingai, nei nelaiminga, o tam neturiu is tikro jokio pagrindo verysad.gif

O jei... Tai gal dar reikejo pasigyditi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 09, 21:43)
Na vakar nesamone padariau viena  doh.gif  blush2.gif Snd jauciuosi nei tai laimingai, nei nelaiminga, o tam neturiu is tikro jokio pagrindo  verysad.gif

O jei... Tai gal dar reikejo pasigyditi? unsure.gif




nugi nugi ką tu ten padarei bigsmile.gif g.gif g.gif g.gif

tai,kad gydytoja netesė biuletenio, teko grįšti, ji pasakė saugokis, nes ilgai skaudės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 09, 21:46)
nugi nugi ką tu ten padarei bigsmile.gif  g.gif  g.gif  g.gif

tai,kad gydytoja netesė biuletenio, teko grįšti, ji pasakė saugokis, nes ilgai skaudės unsure.gif

Na netiesiogiai prisipazinau meileje doh.gif blush2.gif Drauge kalta, ji uzvede

Nu jo, tada nieko nepadarysi, tikrai saugokis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 09, 21:49)
Na netiesiogiai prisipazinau meileje  doh.gif  blush2.gif Drauge kalta, ji uzvede

Nu jo, tada nieko nepadarysi, tikrai saugokis  4u.gif




lotuliukas.gif šaunuolė bigsmile.gif o aš jau maniau,kad nach.... pasiuntei lotuliukas.gif
na matai aš irgi pirma MB meilėje prisipažinau blush2.gif

taip ir darau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 09, 21:55)
lotuliukas.gif šaunuolė bigsmile.gif o aš jau maniau,kad nach.... pasiuntei lotuliukas.gif
na matai aš irgi pirma MB meilėje prisipažinau blush2.gif

Net nusijokiau, ranka per kakta trenkiau ir persiverciau kulversciu perksiacius tavo zodzius lotuliukas.gif lotuliukas.gif Atgal zinoma nesitikejau tokius pat zodzius isgirsti, siaip jis pats isprovokavo su klausimais ka darai, ka drauge sako, kaip tai pasireiskia, kas jis? i tt doh.gif o kai pasakiau, akd padariau kvailu=yste, tai isizeide pareiskes "nejau as kvailyste tavo" doh.gif Na nzn ka galvoti, bet jauciu kad greit ant zemes nusileisiu unsure.gif

Tu pirma pasakei? Na ir kaip sureagavo? Pasakok smulkiau blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 09, 22:00)
Net nusijokiau, ranka per kakta trenkiau ir persiverciau kulversciu perksiacius tavo zodzius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Atgal zinoma nesitikejau tokius pat zodzius isgirsti, siaip jis pats isprovokavo su klausimais ka darai, ka drauge sako, kaip tai pasireiskia, kas jis?  i tt  doh.gif o kai pasakiau, akd padariau kvailu=yste, tai isizeide pareiskes "nejau as kvailyste tavo"  doh.gif Na nzn ka galvoti, bet jauciu kad greit ant zemes nusileisiu  unsure.gif

Tu pirma pasakei? Na ir kaip sureagavo? Pasakok smulkiau  blush2.gif  wub.gif




pradės mastyti,nes jau jūsų santikiai pereina į aukštesnį lygį.prireiks laiko kol tavo kareivukas galvos ir suvoks kas nutiko biggrin.gif

niu kaip ex kankino, sako aš tau atleisiu grįšk,o aš jam sakau, vsio basta pavėlavai kita myliu biggrin.gif lotuliukas.gif
o tuo pačiu paskambinau MB,ir papasakojau,ką pasakiau, tas nepatikėjo,mes turėjome kita diena susitikti, sako man pasakysi į akis ax.gif nu ir pasakiau lotuliukas.gif wub.gif perpara laika MB jau buvo viska suvirškinęs, niu bet vistiek suregavo vyrukas susileido ax.gif
aš pakliausiai, ar nustebinau, ar ne pergreitai, ar neverčiu g.gif sako ne,ir sako ir aš tave myliu wub.gif

vat tap, sėdėjome rūkomajame vanilės cigarilėmis apsirūkę ir apsibūčiavę biggrin.gif
Atsakyti
Na tikekimes... unsure.gif Bet laiko kolkas turi, jug isvaziaves i eilinius pasiruosimus, tai rysio nera, su manim nesubendraja, tai gali mastyti mirksiukas.gif

Oho, vadinas ir tu netiesiogiai tai padarei lotuliukas.gif Bet kaip smagu...ech o man smasu kada mes susitiksim ir kaip tas susitikimas praeis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 09, 22:17)
Na tikekimes...  unsure.gif Bet laiko kolkas turi, jug isvaziaves i eilinius pasiruosimus, tai rysio nera, su manim nesubendraja, tai gali mastyti  mirksiukas.gif

Oho, vadinas ir tu netiesiogiai tai padarei  lotuliukas.gif Bet kaip smagu...ech o man smasu kada mes susitiksim ir kaip tas susitikimas praeis  unsure.gif




nieko nesitikėk, tiesiog eik ir viskas,juk taip malonu su mielu žmogumi susitikti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 09, 22:22)
nieko nesitikėk, tiesiog eik ir viskas,juk taip malonu su mielu žmogumi susitikti bigsmile.gif

Nemoku negalvoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 09, 22:23)
Nemoku negalvoti  blush2.gif




žinau, kad galvosi,ir dar tie drugeliai pilve, tai iš vis vien apie tai galvoji lotuliukas.gif
nes ir man taip pat buvo, nors oj kokius patarimus dalinu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 09, 22:26)
žinau, kad galvosi,ir dar tie drugeliai pilve, tai iš vis vien apie tai galvoji lotuliukas.gif

Tai vat, kad tie drugeliai mane is proto varo lotuliukas.gif draugas vienas pamate sako "kazkoki tu keista po savaitgaio " doh.gif o as ka sedziu issisiepus ir nesusivaldau doh.gif lotuliukas.gif Einu per darbo teritorija ir saulute sviecia, upeiukai bega, sniegas blizga, na pavasaris visur doh.gif lotuliukas.gif sustapdykit mane nes isprotesiu cool.gif O labiausia bijau, kad teks skaudziai kristi unsure.gif
Atsakyti