Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(la jūrė @ 2009 02 08, 20:59)
O nesinori su kitais išbandyti  bigsmile.gif




su pirmu draugu baisiai,skaudėjo, daugiau neprisileidau, su ex vaiko tėvu buvau frigidiška,o daugiau niekas manęs nesuviliavo ir netraukia schmoll.gif .ir net nepagalvojau, kad su kitu schmoll.gif g.gif mane patenkina tik MB blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 08 vasario 2009 - 20:02
QUOTE(Roga @ 2009 02 08, 17:43)
aprimom suaugom, pabaigėm 12 klasių sekse blush2.gif dabar bandome stoti į univiera ir pabaigti su diplomu lotuliukas.gif seksas kokybiškas su žaidimais ir t.t. blush2.gif

Bert jus ir greit tas 12 klasiu pabaiget lotuliukas.gif genijai ar tiesiog mokslo metai trumpesni sioje srityje? g.gif bigsmile.gif

QUOTE(Roga @ 2009 02 08, 21:01)
mane patenkina tik MB blush2.gif

wub.gif wub.gif wub.gif

O as laiminga,na ne labai stipriai, bet laimuinga blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 08, 21:19)
Bert jus ir greit tas 12 klasiu pabaiget  lotuliukas.gif genijai ar tiesiog mokslo metai trumpesni sioje srityje?  g.gif  bigsmile.gif
wub.gif  wub.gif  wub.gif

O as laiminga,na ne labai stipriai, bet laimuinga  blush2.gif  wub.gif




nugi per du metus pabaigėme 12 klasių blush2.gif abu žali, abu mokėmės nuo nulio blush2.gif


na na prašome plačiau bigsmile.gif o kad laiminga, labai džiugu girdėti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 08, 21:21)
nugi per du metus pabaigėme 12 klasių blush2.gif abu žali, abu mokėmės nuo nulio blush2.gif

na na prašome plačiau bigsmile.gif o kad laiminga, labai džiugu girdėti bigsmile.gif

Vadinas 1 mokslo metai = 2 men bigsmile.gif

O laiminga, nes kaikas pasake, kad pasiilgo, bet svarbu KAIP tai pasake blush2.gif wub.gif Tik gaila, kad nuo to nepasikeis jo elgesys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 08, 21:53)
Vadinas 1 mokslo metai = 2 men  bigsmile.gif

O laiminga, nes kaikas pasake, kad pasiilgo, bet svarbu KAIP tai pasake  blush2.gif  wub.gif Tik gaila, kad nuo to nepasikeis jo elgesys  doh.gif




aga blush2.gif o tau reikėjo matyti,kaipmes mokėmės, kaip nieko nežinantys lotuliukas.gif

nu va nors tiek pamalonino tave bigsmile.gif

okada išvyksta tavo kareivukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 08, 21:56)
aga blush2.gif o tau reikėjo matyti,kaipmes mokėmės, kaip nieko nežinantys lotuliukas.gif

nu va nors tiek pamalonino tave bigsmile.gif

okada išvyksta tavo kareivukas g.gif

Na net idomu pasidare - ir kaip gi blush2.gif Nes pas mane ir BMB daugiau zinojo nei as ir kareivukas blush2.gif

Aha wub.gif sake: "pasilgau tavo bandymu ant manes supykt, oziu ir siap visokiu kitokiu nesamoniu, kurias turi tik tu" wub.gif

Na nezino kada, kolkas 3 sav i klaipeda isvaziuos, tai negris i namus per ta laika, o kada isvaziuos tiksliai dar nezino, bet as ir neklausiau kolkas g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 08, 22:00)
Na net idomu pasidare - ir kaip gi  blush2.gif Nes pas mane ir BMB daugiau zinojo nei as ir kareivukas  blush2.gif

Aha  wub.gif sake: "pasilgau tavo bandymu ant manes supykt, oziu ir siap visokiu kitokiu nesamoniu, kurias turi tik tu"  wub.gif

Na nezino kada, kolkas 3 sav i klaipeda isvaziuos, tai negris i namus per ta laika, o kada isvaziuos tiksliai dar nezino, bet as ir neklausiau kolkas  g.gif




aš per ex bijojau sekso,man tai buvo košmaras visada skaudėdavo, todėl beveik niekada neduodavau. tai kad mano žinios nulinės schmoll.gif
na MB irgi be patirties.tai patys pradėjome nuo kūnų nagrinėjimų, kaip geriau, kaip švelniau ax.gif blush2.gif


niu va matai, tavo švelnumas ir kandžiojimasisi lotuliukas.gif padarė savo bigsmile.gif
o tai gal susitiksite prieš išvažiuojant jam į klaipėda?
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 08, 22:04)
aš per ex bijojau sekso,man tai buvo košmaras visada skaudėdavo, todėl beveik niekada neduodavau. tai kad mano žinios nulinės schmoll.gif
na MB irgi be patirties.tai patys pradėjome nuo kūnų nagrinėjimų, kaip geriau, kaip švelniau ax.gif  blush2.gif

niu va matai, tavo švelnumas ir kandžiojimasisi lotuliukas.gif padarė savo bigsmile.gif

o tai gal susitiksite prieš išvažiuojant jam į klaipėda?

Na man su BMB nebuvo labai jau super ir per ta laika kol mes buvom kartu, man pradejo to nebereiketi, nes jis kaip mazas vaikas - jam svarbiau rezultatas (ikisti ir varyti), o glamoniu, suvedziojimu ir tt jam visai nereikejo beveik doh.gif Tai man jo tie kisimai tiesiog pabosdavo, budavo guli ir mastai - kada gi baigs doh.gif tai dabar pradedu ir as po truputi save pazinti ir man tai pradeda patikti blush2.gif bet vai uzbaigti kazkaip man nesigauna verysad.gif

Na tikekimes blush2.gif zadu prikalbinti savaitgali susitikti Klp blush2.gif jug Silute netoli, tai po to teti aplankyciau vel, jau cia pinigai nebesvarbu darosi lotuliukas.gif doh.gif

Ne, nes ryt ryte isvaziuoja, dabar ruosias daiktus, sake, uz poros valandu prises vel prie kompo ir tiek unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sachar: 08 vasario 2009 - 21:20
o tas sunkiausia, kai santikiai neteikia malonumo schmoll.gif


na bet tavo planas tikrai geras thumbup.gif

pasibūsi su kareivuku ir atsigausi bigsmile.gif
Papildyta:
prisijungsiu tik ryt vakare, nes jau grištu į darba biggrin.gif bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 08, 23:00)
prisijungsiu tik ryt vakare, nes jau grištu į darba biggrin.gif  bye1.gif

Gero darbuko 4u.gif nepervark 4u.gif
Atsakyti
kaip laikotės,kaip sekasi ?

aš tai vos gyva, taip sunku darbe,taip skauda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 09, 21:15)
kaip laikotės,kaip sekasi ?

aš tai vos gyva, taip sunku darbe,taip skauda doh.gif

Na as tai keistai, ant beprotybes ribos lotuliukas.gif

O kas darbe? Tikiuosi deziu netampai? unsure.gif
Atsakyti