Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(la jūrė @ 2009 02 07, 01:01)
Na jo, skorpionėm "badas" sudėtingas momentas. Mes gi šiaip pagal aprašymus nimfomanės  hihihi.gif
Papildyta:
Na va panašu, kad visos skorpionės užsiėmusios (greitukais ryškiai)  biggrin.gif

Na as tik neseniai tai pradejau savyje atradineti hihihi.gif na vadinas tas besotiskumas tik su tam tikrais zmonem pasireiskia g.gif tongue.gif

Na jau, nera man su kuo verysad.gif

QUOTE(Roga @ 2009 02 07, 11:48)
savaitgalis tam ir skirtas,kad patenkinti savo norus biggrin.gif

Nu uztenka cia girtis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 07, 13:19)
Nu uztenka cia girtis  lotuliukas.gif




būk stipri,o paskui atsigriebsi su kaupu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 07, 23:36)
būk stipri,o paskui atsigriebsi su kaupu bigsmile.gif

Na stengiuos, tik kad gaila man tada to vaikinu, ant kurio atsigrebsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 08, 09:20)
Na stengiuos, tik kad gaila man tada to vaikinu, ant kurio atsigrebsiu  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(la jūrė @ 2009 02 08, 11:25)

Juokites, juokites, o kaikas po to ilgai jegas atgaudines doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 08, 09:20)
Na stengiuos, tik kad gaila man tada to vaikinu, ant kurio atsigrebsiu  lotuliukas.gif




tai susirask irgi kuris ilgai badavo, tai tada savaitėmis neišlipsite iš lovos biggrin.gif

mums taip buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 08, 11:51)
Juokites, juokites, o kaikas po to ilgai jegas atgaudines  doh.gif

Vat kur tikra skorpioniška jėga. Šaunuolės taip ir reikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 08, 11:57)
tai susirask irgi kuris ilgai badavo, tai tada savaitėmis neišlipsite iš lovos biggrin.gif

Tai, kad nesinori su kortele vaikscioti, kur uzrasa "man striokas" lotuliukas.gif isivaizduoju jei vyrai taip vaikstinetu lotuliukas.gif

QUOTE(la jūrė @ 2009 02 08, 14:49)
Vat kur tikra skorpioniška jėga. Šaunuolės taip ir reikia  drinks_cheers.gif

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 08, 17:28)
Tai, kad nesinori su kortele vaikscioti, kur uzrasa "man striokas"  lotuliukas.gif isivaizduoju jei vyrai taip vaikstinetu  lotuliukas.gif





niekada nepamiršiu, kai mes su MB visur kaip ciuckiai,miške,pievoje,sode, mašinoje (ir uodai netrukdė,kai kando lotuliukas.gif )iki namų nedatraukdavome, o kai namie lovoje sakėme nebemokėsime,bet nieko blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 08, 17:39)
niekada nepamiršiu, kai mes su MB visur kaip ciuckiai,miške,pievoje,sode, mašinoje (ir uodai netrukdė,kai kando lotuliukas.gif )iki namų nedatraukdavome, o kai namie lovoje sakėme nebemokėsime,bet nieko  blush2.gif  lotuliukas.gif

Ohoho...netgi taip? blink.gif lotuliukas.gif wub.gif o dabar jau aprimot? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 02 08, 17:41)
Ohoho...netgi taip?  blink.gif  lotuliukas.gif  wub.gif o dabar jau aprimot? hihihi.gif



aprimom suaugom, pabaigėm 12 klasių sekse blush2.gif dabar bandome stoti į univiera ir pabaigti su diplomu lotuliukas.gif seksas kokybiškas su žaidimais ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 02 08, 17:43)
aprimom suaugom, pabaigėm 12 klasių sekse blush2.gif dabar bandome stoti į univiera ir pabaigti su diplomu lotuliukas.gif seksas kokybiškas su žaidimais ir t.t. blush2.gif

O nesinori su kitais išbandyti bigsmile.gif
Atsakyti