Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

Praėjau kelis kartus pardėj ,pro lauramedį, nepirkau, o dabar širdį skauda, jaučiu pirmadienį būsiu pirma pirkėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2009 11 14, 00:04)
Apie jokius peržiemojimus vos ne minusinėje temperatūroje mano lauras net nesvajoja. Auga ramiai virtuvėje ant pietinės palangės ištisus metus, neskirdamas, kada žiema, o kada vasara. Na bent aš tai skirtumo nematau schmoll.gif  Mano laurui žiemos miegas nereikalingas. Jis visąlaik darbštuolis,ne miegalius tongue.gif

Tikiuosi, manajam irgi nereikės. Bent kol kas tai lapelius augina nesispyriodamas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 11 14, 21:50)
Praėjau kelis kartus pardėj ,pro lauramedį, nepirkau, o dabar širdį skauda, jaučiu pirmadienį būsiu pirma pirkėja biggrin.gif

Mačiau parduotuvėje labai gražų suformuotą lauramedį,tieiog jau kaip medelis.Bet ir kaina. bigsmile.gif Aš pasižiūriu į savo dovanotą,nu gi jam patiko pas mane auga ir šone kitas jau medelis auga didyn.Matyt gera ranka dovanojo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mazylis. Bet jau ne viena lapeli sriubon dejau. biggrin.gif Nryskiai gavosi, bet iziuresit, manau.

user posted image
Atsakyti
o pas mane kažkaip jam nelabai patinka g.gif lapai kaip apdziūvę atrodo, nors ir laistau g.gif
Atsakyti
Nežinau mano lauramedžiui irgi kažkas atsitiko paskutiniu metu ruduoja lapai ir krentanors laistau. Galvoju gal jam per karšta nuo apšildymo.
Atsakyti
QUOTE(Jūračiukas2 @ 2010 01 11, 07:36)
Nežinau mano lauramedžiui irgi kažkas atsitiko paskutiniu metu ruduoja lapai ir krentanors laistau. Galvoju gal jam per karšta nuo apšildymo.

pas mane tai tikrai neperšilta, nebent per tamsu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2010 01 11, 09:45)
pas mane tai tikrai neperšilta, nebent per tamsu  g.gif


Pas mane irgi neperšviesiausia, tai gal tikrai šviesos trūkumas.
Atsakyti
pernešiau į kambarį, padėjau ant palangės, pažiūrėsiu kaip jausis g.gif o kas kiek laiko ji laistyti?
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2010 01 12, 18:43)
pernešiau į kambarį, padėjau ant palangės, pažiūrėsiu kaip jausis  g.gif o kas kiek laiko ji laistyti?

Pas mane ant pietines palanges stovi, tai, jei sauleta diena, kad ir ziema, jau jis nuleides lapus vakare buna. Tada palaistau. O siaip paziuriu mazdaug, kad nebutu labai isdziuvus zeme ir laistau.
Atsakyti
Labu, gal kas gailit parduot daigą? 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi tuo pačiu...
Arba parduokit, arba patarkit, kur pirkt?
Atsakyti