Įkraunama...
Įkraunama...

Lauramedis

gali, tik pripratinti pradziai prie lauko reiktu, kad neapdegtu.
debesuota diena vis isnesk pradedant nuo poros valandu, arba ryte vakare irgi po pora valandeliu po savaites jau ir su visam galesi palikti. Bent jau taip as savuosius sode pratinau.
Papildyta:
bet ziemai tai jau nepaik smile.gif
ne musu krastu augalas vistik smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apzeldintoja diplomante: 20 rugpjūčio 2009 - 14:35
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2009 08 20, 13:43)
mano lauramedziai vasarai iskelti i lauka. tupi sau darze ir stipreja smile.gif
ziemai parsigarbinsiu atgal i namus, tik nezinau, kur tiek daug (turbut 12 turiu) desiu. dabar jie apie 40-60 cm, tai dar tilps turbut ant palanges, bet kai paaugs...???

Tai kaip tu jų tiek daug prisidauginai? Čia rašė, kad auginiais sunkiai? Tai gal sėklų yra?
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2009 08 20, 15:34)
bet ziemai tai jau nepaik smile.gif
ne musu krastu augalas vistik smile.gif

Nepaliksiu, ne biggrin.gif Balkonas tai neįstiklintas.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 08 21, 11:43)
Nepaliksiu, ne  biggrin.gif Balkonas tai neįstiklintas.

Merginos ,mano sesė augina jį lauke,tik žiemą pridengia,lauro lapų neperka,užfundija ir man thumbup.gif
ruošiuosi ir aš šį augaliuką įsigyti,nes tikrai geras dalykėlis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 21 rugpjūčio 2009 - 10:54
QUOTE(Fonda @ 2009 08 21, 09:42)
Tai kaip tu jų tiek daug prisidauginai? Čia rašė, kad auginiais sunkiai? Tai gal sėklų yra?


as pirkau viska viename vazonike pasodintus ir pagalvojau, kad labai zemai nugenetas ir labai issisakojes, nes begte lekiau pro sona, pamaciau, pagriebiau ir tik namuose apsiziurejau ir baisiai apsidziaugiau smile.gif, kad net neturesiu tokio kiekio kur deti. Bet jau audziu dabar minti, kad 2 padovanosiu draugem, kurios turi namus ir gales tasytis kaip ir as ziema i namus, vasara i kiema, o kitus paauginsiu ir bandysiu ivairiai geneti, bus mano bandymu poligonas.
Atsakyti
Mano lauramedis gyvena virtuvėje ant palangės ir augina naujus lapelius. Reiškia patiko jam persodinimas ir vieta. Dar kol kas į sriubą lapelių nenuskyniau , gaila kažkaip. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 10 22, 09:22)
Mano lauramedis gyvena virtuvėje ant palangės ir augina naujus lapelius. Reiškia patiko jam persodinimas ir vieta. Dar kol kas į sriubą lapelių nenuskyniau , gaila kažkaip.  biggrin.gif

Skink skink, nebijok tongue.gif Nepalyginamai skanesni už pirktinius. Kooooks kvaaapas tongue.gif Nuskynus šakelės ilgai nelieka plikos. Tuoj pat pradeda sprogti naujos šakelės. Kuo daugiau nuskini, tuo daugiau auginsi naujus...
Atsakyti
O, tada reik skint. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.Nusipirkau lauramedį,jau trečią..Pradėjo pilkėti lapai,viršutiniai nulinko.Ir laistau dažnai,ir purškiu..Anie du taip ir sudžiūvo verysad.gif .Nesuprantu kas negerai?Gal jie turi nuolat mirkti vandenyje?Prašau padėkite help.gif
Atsakyti
QUOTE(chasmina13 @ 2009 11 11, 12:24)
Sveikos.Nusipirkau lauramedį,jau trečią..Pradėjo pilkėti lapai,viršutiniai nulinko.Ir laistau dažnai,ir purškiu..Anie du taip ir sudžiūvo verysad.gif .Nesuprantu kas negerai?Gal jie turi nuolat mirkti vandenyje?Prašau padėkite help.gif

Kažin, ar jiems patinka toks dažnas laistymas. Ir nepurškiu aš savojo. Stovi ant pietinės palangės, persodinau į lengvą žemę. Auga, jau porą kartų į sriubą po lapelį nuskyniau.

Va, nukopinau iš straipsnio vieno ;

Labai svarbu reguliariai laistyti ir tręšti, ypač vasarą. Trumpam ušdžiūstantį substratą lauramedis pakelia geriau nei nuolat šlapią. Lauramedis žiemoti turi šviesioje vietoje teigiamoje temperatūroje – maždaug 1-5ºC.

Kaži, kaip man peržiemos, jei bus per žiemą ant palangės virtuvėje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 11 lapkričio 2009 - 14:22
Bet kad lapai jo džiūsta,todėl ir purškiu.Na pas mus tai maždaug 18 laipsnių.Gal jam per šilta g.gif .Kažkur skaičiau,kad lauramedžiai mėgsta gryną orą.Pabandysiu indą su vandeniu prie jo pastatyti,gal bus geriau nei purškimas,nes jau labai norisi savų lapelių ..blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 11 11, 15:18)
Kažin, ar jiems patinka toks dažnas laistymas. Ir nepurškiu aš savojo. Stovi ant pietinės palangės, persodinau į lengvą žemę. Auga, jau porą kartų į sriubą po lapelį nuskyniau.

Va, nukopinau iš straipsnio vieno ;

Labai svarbu reguliariai laistyti ir tręšti, ypač vasarą. Trumpam ušdžiūstantį substratą lauramedis pakelia geriau nei nuolat šlapią. Lauramedis žiemoti turi šviesioje vietoje teigiamoje temperatūroje – maždaug 1-5ºC.

Kaži, kaip man peržiemos, jei bus per žiemą ant palangės virtuvėje  g.gif

Apie jokius peržiemojimus vos ne minusinėje temperatūroje mano lauras net nesvajoja. Auga ramiai virtuvėje ant pietinės palangės ištisus metus, neskirdamas, kada žiema, o kada vasara. Na bent aš tai skirtumo nematau schmoll.gif Mano laurui žiemos miegas nereikalingas. Jis visąlaik darbštuolis,ne miegalius tongue.gif
Atsakyti